Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ya bende kilo almak istiyorum ama alamıyorum.Halbuki yememden de geri kalmıyorum yemek araları meyvemi falan da yerim ama ne bilim.Göbüşüm çıktı önden hamişim ama arkadan bakıldğnda bişe belli olmuyo.Nyse alırım heralde bu aydan snra:)
Delimisn divanemisin canım arkadasım ben kilo almayam diye cabalarken sizleri gördükce deli oluyorum.. Tamam bende arkadan bakınca hamiş gibi durmuyorum ama önden beni görenlerrr anammmmmmmmmmmm ikizmi var diye soruyorlar.. ben bütün kilomu göbekte toplamış biri olarakkk çıldırmak üzereyim ikiz değil diyince hemencecik erkek bebekmi die soruyorlar... Yauu kiloyu miloyu boşverinnnnn ;))))))))

oh massalh kalabalıgız...hee
defnem cnm uzulme ıns gelecek aya gelır melegın
best dream saol bıtanem darısı sana olur ınsss ....
nasılsınız kızlar evet bende sekerım gıbı kılo almak ıstıyorum hemde cokkkkkkkkkkk :)tosaman olsun her bı yanım hahaha

oh massalh kalabalıgız...hee
defnem cnm uzulme ıns gelecek aya gelır melegın
best dream saol bıtanem darısı sana olur ınsss ....
nasılsınız kızlar evet bende sekerım gıbı kılo almak ıstıyorum hemde cokkkkkkkkkkk :)tosaman olsun her bı yanım hahaha
Canım ilerde kilo alıncada benim gibi sagdan sola dönerken zorlanınca ahh ahh dersin.. bende başlarda cok hevesliydim özellikle göbek konusunda Rabbim istediğimi verdi ama biraazz fazlasıyla.. ;)))))

Angelim nasılsın canım, okudğuma göre çok büyütmüşsün göbeği, sanırım ton ton bir bebekg eliyor, hadi hayırlısı canım yaaa :)
Ahh ablacıgım ahhh iyi diyelim iyi olalım şimdiden gece uykularım yok... İçimde tocaman bir canavarım var hiç durmadan annesine tekmikler atan ;)))) Büyüdük ablası büyüdük bebeğğim 29haftalık oldu oda bir tosun bende bir tosun oldum.... Kocaman bir göbeğim var heryere benden önce gidenn... Hiç bu kadar büyük olabileceğini hayal etmemiştimm.. ;)))) Görenler gerçekten ikizmi dye soruyor ;))) bazen utansamda bazende hoşuma gidiyor bebeğimin sağlıklı sıhhatli bir tosuncuk olması ;)))

Geri