Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

GÜNAYDINNN HAMİŞLERİMMM
ayyy 4 hamişte burdaymışş naasılda yakaladım sizleriii nasılsınızzz kızlarr özledim burayı ve sizii nasıl gidiyor görüşmeyelii

herkese mrb kızlar, hepinize hayırlı cumalar.. ay dün giremedim baya bir yazmışsınız anam ama güzel haberler var)

tunacım benim adet tarihimi değiştircektin unutma olurmu, bu ay 15inde adet oldum ama aslında 20si tam günüm
canım değiştireyim ama beklediğin yani eylüldeki adet günün nedir onu yazıyorum, ben kendimce bir tarih yazmıştım söyle sen değiştiririm tabi.

canım aldığın bodylerin kalınları olmuyor diye biliyorum battaniyeyle falan sıcak kalır bebeğin, endişelenme. oyy Allah giydirmeyi nasip etsin.

merhaba arkadaşlar benim adetim bugün geldi maaşallahh hiç vaktini zamanını geçirmeden gelir beni listeden çıkartabilirsiniz...
canım hayırlısı olsun, istersen beklediğin adet tarihini de ekleyebilirim, inş önümüzdeki aya gelir bebeğin.

ayy canımm yaa çok merak ettim seni ve özledim. nerelerdesin? hiç grşrmiyoruz. oğluş nasıl? başlamıştır artık tekmelere. benim kız baya hareketlendi Allah sağlık versin hepsine. öpüyorum ikinizi de artk çok özletme kendini..

canım çok geçmişler olsun, stres gerçekten bebeği de çok etkiliyor, sen de bşyi takma umarım yakında gelir bebeğin.

kızlar size bişe sorcam aşı yaptırdnz mı kaçıncı haftada oldunz?? ya bide çok acıyo mu bnm ödüm patlıyo da baya korkuyorum ama bebeğim için napıyım çekerim acıyı
fıstık sen tetanoz aşısından bahsediyorsun sanırım. ben tunada biraz geç yaptırmıştım 2 doz 6. ve 7. aylarda oldu. sonra hatırladığım kadarıyla 5 e tamamlanıyordu. biraz acıyor ama çok değil korkma herşey bebeklerimiz için.

kızlarrrrrrrr hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmm.Allahım ölücem şimdi.Çok mutluyum çok

ayy canım benim gözün aydın tebriklerrr Allah kucağına almayı nasip etsin. son adetini söylersen kaç haftalık hamiş olduğunu listeye ekleyeceğim. dediğin gibi herşeyin bir zamanı var darısı diğer kızlara... değerlerin de gayet güzel, maşallah avatarındaki gibi bir bebek geldi bak tekrar tebrikler...

selam kizlar uzun bi aradan sonra yine giriyorum umarim herkez iyidir............

TUNA selam canim nezamandir görüsemedik
alamanyaya geri döndüm ESkisehiri doyasiya göremdim yetmedi tatil..............
ooo kimler gelmiş) slm hemşom özledik valla. iyiyim canım bebeğimi büyütüyorum işte sen nasılsın? canım yine gel bekleriz valla tabi sayılı gün çabuk geçmştir. ee bebek haberi yok galiba listede alta atıyım mı? hayırlısı olsun.