Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

aynen gülcüm bizim babamızda işi bayram için olmasada calısıyormus bayramda bıle uhuhuhu veee sadewce bayramın 1 gunu yanımızda olcak :(((( ve bugunde yok offff

inşallah canım negüzel heyecanlar allah kucağına almayıda nasipetsin

defnem rabbim en kısa zamanda sanada nasip eder inş bizde senin doğumunu sayarız rabbim gönlüne göre versin

yok yok daha bir belirtim yok :D son haftamiza girdik bakalim cuma gunu son gunumuz ama icimde bir his var zaten gecikcek bizimki :Dama acikcasi cok az kaldi ve heyecanim dorukta mavis ablacim yaaa :) gelsin oglum cok ozledim

hurişim senin adına bende heycanlıyım hadi gülüm doğur artık sırada bekliyoruz hahaha zaman geçmiyo rabbim kolay doğum nasip etsin gülüm

hurish ne güzel bi bekleyiş seninkisi, rabbim bana ve benim gibi anne olmak isteyen herkese böyle bekleme nasip eylesin. ben bugün adet oldum , bidahaki 17.09 da olucam ve bu arada artık doktora gidicem daha fazla dayanamıyorum.

inş son adetin olurda meleğin geelir göbüşüne yapışır canım

Babamız bayram yaklaştıgı için mesleğinden ötürü pazarlarıda çalışıyor ;( Kızımla biz evde yalnız kaldık bu pazar.... Bayram geliyor bayram temizliği içn babamıza güvenmiştik ama güvendiğimiz daglara kar yagdıı eşim bu hafta full çalışıyor ... Neyse herkese hayırlı pazarlar iyi gezmeler... ♥

sanada hayırlı pazarlar tatlım benim eşiminde hiç tatili yok çok zor inş bayramda çalışmaz bayramlarda yanlız kalmak çok zor geliyo bana

kimse yok skıntıdan patladım yaa

oyy kıyamam baarım ben burdayım nasılsın tatlım

Geri