Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Yeni daha canım geçen hafta çektirdim. Çok korkuyordum anestezi istedim o yuzden ve iyi ki de öyle yapmışım çok rahattı.

İyiki öyle yaptırmışsın canım.Ben ecomarda anestezisiz çektirdim 3dk sürüyor filan dediler diye.200 tl için öldüm.Çok pişman olduk eşimle.Ben o andaki acıya dayandım da sonra o sıvı alerji yaptı bana acile kaldırdılar beni.Aman dedim yani cengaverlik yaptım mahvoldum.Beklemede ol canım bu ay zor belki ama önümüzdeki ay olma ihtimali çok yüksek gebeliğinin.Hayırlısı olsun şimdiden canım.

zaten bu gidişle bayramdan sonra aşılama yaptırıcaz bi deneyelim bakalım:) amin amin allah hepimizin gönlüne göre versin inşallahhh canım.eşiminde benimde ailede ikizler var bakarsın bize denk gelir kocişinde feleği şaşar al derim ozaman sen istedin bigöz allah verdi ikigöz :) ahhhh ahhh akıl kurarmış kader gülermiş .

Defnem ya siz ne kadar olduki bebek için çalışalı aşılama deneyeceksiniz.Çok erken değil mi daha.Doktora gittiniz mi hiç.Doktor mu tavsiye etti yoksam?

YAsemin cok kızıyorum sana cookk ne kadar cok takıyosun rabbim vercek ötesi varmı zamanı gelmemiş demekki ben bu mekana yenı yenı takılmaya basladıgımda 4 ay falan olmustu bebek dusunmeye baslayalı sımdı nerdeyse ıkı seneye yaklastık bende seninki gibi seylere takılıp cok uzuyodum kendımı ve eşimi sabırsız arkadasım demıstıkı dur bakalım sen daha cok yenısın bı sure sonra duyarsızlasırsın okdar alısırsınkı görmezsın bıle o ınsanları hakıkaten dogruymus şimdi onları duymadıgım gıbı adet günümü bıle takıp etmıyorum lütfen lütfen üzme kendını rabbim büyük ve bizlerede vercek eminim biz yeterki sabredebilelim

İyiki öyle yaptırmışsın canım.Ben ecomarda anestezisiz çektirdim 3dk sürüyor filan dediler diye.200 tl için öldüm.Çok pişman olduk eşimle.Ben o andaki acıya dayandım da sonra o sıvı alerji yaptı bana acile kaldırdılar beni.Aman dedim yani cengaverlik yaptım mahvoldum.Beklemede ol canım bu ay zor belki ama önümüzdeki ay olma ihtimali çok yüksek gebeliğinin.Hayırlısı olsun şimdiden canım.

inşallah bitanem ya Allahtan hayırlısı artık. Kısmetımız ne zamansa.

Benım doktorum da once ıstemedı anestezı cok kısa suruyor, korkacak bısey yok fılan dedı ama kendı doktorum oldugu için ve benım ne kadar panık bı insan oldugumu bıldıgı için tamam dedı sonunda:)

selam meleklerim hepinize hayırlı günler
slm kızlar herkese hayırlı gunler ......
yasemıncım pes etme sakın abbım onu gonderecegı vaktı bılır...sen uzulmeee bol bol dua et :) bitanem gercketen daha 1 sene olmus cok erken cnm benım ne kaadar cok bekleyen var baksana daha bısmıllah yolun basındayız bızler cnm benım rabbım saglıklı sıhatlı bı bebek nasıp etsın sana ıns... cnm benım eger bı problem yoksa stres yapıyorsan ondanda olur stres yapmayacan anam bu ıste olmuyor dusman o dusman :D neyse hayatım cok fazla yıpratma kendını bı dınlen bı soyle kafanı dagıtacak yerler e gıt ne bılım annelere falan :) esınıde al tatıle cıkın cok uzme kendını
canım pes temek istemiyorum ama çok yoruldum.ben yapı olarak çok kafaya takan ve dediğim şeyin hemen olmasını isterim.tabii rabbimin izniyle inşallah en yakında bizlerde tadarız o duyguları.
canım yaa hayırlısı olsun inş önümüzdeki aya gelir bebeğin yeni tarihini ekliyorum umarım son olur da sonra hamiş listesine eklerim:)

canım benim haklısın ama Allah biliyor doğru zamanı emin ol inş dediğin gibi beklemediğin bir anda bebeğin gelir ve süpriz yapar, tamam listede alta atıyorum seni. sen de başka şeylerle ilgilen biraz kafanı dağıt istediğin an yine eklerim moral bozmak yok öpüyorum..
bu ay elimden geldiği kadarıyla biraaz olsun unutmaya çalışacagım.İYİ VARSINIZ sizler olmasanız daha beter olurdum heralde
Yasemin hiç canını sıkma.Benimde nerdeyse 1 yıla yakın bebiş olmadı.25 haziranda rahim filmi çektirdim.17 ağustosta hamile olduğumu öğrendim.Rahim filmi eğer herhangi bir sıkıntı yoksa tüplerde rahim içini temizliyor.Filmden sonra 3 ay içinde kendiliğinden oluşan gebelikler ciddi boyuttaymış.Benim doktorumda rahim filminden sonra 3 ay beklicez demişti oldu çok şükür.Dediğim gibi tüplerde herhangi bir sorun yoksa Allah saklasın olma ihtimali yüksek.Tabi eşinde de sorun yoksa.Yani son 1 yılda ne koştum neler çektim anlatsam vallahi roman olur.Ama sıkma canını canım olacak Allahın izniyle.Birde benden sana tavsiye acı eşiğin düşükse,alerjin varsa anestezili çektir rahim filmini canım ufak bir tavsiye .
canım herşey için çoook sagol. evet tatlım benim canım çok kıymetlidir. en ufak bi acı bile kıvrandırı beni ne yaparım bilmiyorummm.dediğini dinleyecegim tatlım.bestcim bende yumurtlama problemi var inşallah rahim filmi vesile olurda nur yüzlüme kavuşurum.canım eşimde sorun yok doktor normalldende iyi sonuçlar demiş.
canım ben ufakkene çok acılar çekmişim iki bacagımdada kalça çıkıgı varmış. annemler beni ordan oraya taşımışlar.yatdıgım hastanede de yangın çıkmış.anlayacagın annemlere az çektirmemişim annelerin hakkını nasıl öderiz bilemem
evet tatlım görünce biraz morel bozukluğu oluyor ama devamettirmemek lazım sonuçta herşeye morel lazım çok takma kafana allahım enkısa zamanda güldürür bizi inşallah

aşk olsun yasemin inan sana hiç yakışmıyo.tatlım üzül tamam üzülme demiyoruz ama bukadar heder olunmazki sonuçta herşeyin başı sağlık bize bişey olduktan sonra napıyım ben bebeği.bayram sadece çocuğu olanlara bayram değil hepimize bayram.iki tane kendini bilmez çıkar safsaf konuşur sen boşver.hayattan herşeyi önce kendin için iste.inan güzelim çok beklemicez yakında gelicekler yalnız değilsin biliyosun bizlerde senin gibi beklemedeyiz üstelik 16. aya girdim bak ama her gelen aydan hep umutluyum olucak çünkü biliyorum.sen böyle üzersen kendini bizide olmaz ama.biraz dinlen çabuk toparlan olurmu.allah başka dert vermesin canım bebek olur nasıl olsa.seni seviyoruz...
allah kabul etsin canım ağzına,gönlüne sağlık.çok haklısın bende kızdım yasemine,biraz dinlensin kendini toplayıp döner aramıza. herşeye sabretmek lazım yoksa olmuyo biz neyaparsak yapalım vakti var işte herşeyin gerisi boş. inşallah birbirimize ettiğimiz dualarla enkısa zamanda muradımıza ericez.allahım herkese gönlüne göre versin.

aminnnnn canım.atıyodur pıtpıt allahın izniyle meraketme annesi.ayy bune heyecen teeee ordan buraya bana bile geldi:)
canım ben hep sana imrenmişimdir keşke bende sen gibi pozitif olabilsem ama en ufak bişeye bile kafaya takan birisiyim.inşallah bayramda daha depreşmez duygularımda gelecek aya daha iyi girerim.aminnn canım aminnn rabbim seninde ve isteyen herkesin yüzünü güldürür inşallah
İYİ VARSINIZ MELEKLERİM SİZLER OLMASANIZ DAHA DA DAGILIRDIM TÜM DUALARIM SİZİNLE

YAsemin cok kızıyorum sana cookk ne kadar cok takıyosun rabbim vercek ötesi varmı zamanı gelmemiş demekki ben bu mekana yenı yenı takılmaya basladıgımda 4 ay falan olmustu bebek dusunmeye baslayalı sımdı nerdeyse ıkı seneye yaklastık bende seninki gibi seylere takılıp cok uzuyodum kendımı ve eşimi sabırsız arkadasım demıstıkı dur bakalım sen daha cok yenısın bı sure sonra duyarsızlasırsın okdar alısırsınkı görmezsın bıle o ınsanları hakıkaten dogruymus şimdi onları duymadıgım gıbı adet günümü bıle takıp etmıyorum lütfen lütfen üzme kendını rabbim büyük ve bizlerede vercek eminim biz yeterki sabredebilelim
HEPİNİZDE HAKLISINIZ CANIM adetim olmasın diye çok dua etdim ama herseyin bi vakti var elbet.sizler kadar beni anlayan biri bulumam hepiniz çok sagolun.haklısın canım seneler bizi yoguracak elbet ama elbet bigün sabrımızın mükafatını alacagız.şu rahim filminide çektirim baska sorunum olmadıgını duymak istiyorum kendimi buşuna üzdüğümü rabbim büyük elbet annelik duygusu bizlerde tadarız inşallah

canım çok zor oldugunu yengemden duydum bana sıkı sıkı tavsiye etdi tek başına gitmek çekilcegin zaman dedi.o tek basınaymış odadan çıkmış bayılmış hemşireler basındaymışmış ayıldıgında.çok acı çekmiş.çok şey yaşadı o 2 kez çoçugu düştü biri 7 aylıkken karnında öldü.ondada yumurtlama problemi varmış.yummrutlama problemi oldugun rahim filimleri sonrasında hamile kalamadı şimdi aşılama yaptırıyor.klomeni 2 sene kullandım çok doktor degiştirdigim için diyor hepside aynı tedaviden basladı.düşüklerden sonra 1 2 sene bekleyin demiş doktor ondan sonra kilo almaya başladı velendiğinde 45 kişoydu şimdi 65 70 vardır.anlayacagın ben klomende bişey anlayamadım zaman kaybet rahim filmi çektir direk aşılamaya geç dedi.beni çok kokutdu bayıldım falan degincede anesteziyi düşünmeye basladım ondan bu yana

Canım benim inan birgün bebişin sana merhaba dicek ve burda kutlucaz hepimiz.Yasemincim kendini rahat bırak sadece.Ben eylülde ameliyat olcaktım.Bu kararı verdiğim için çok rahattım.Artık diyordum eylülden sonra tüp bebek deneriz.Hiç beklemediğim ayda hamile kalmışım.Çok şaşırdım.İnşallah seninde öyle olur.Düşün 17 gün hamile hamile oruç tutmuşum :D Rabbime şükür.Dua et Rabbim kabul edecek inş.

kızlar ben 10. haftadayım ve sürekli ağzım sulanıyo tükürmekten bıktım artık sizdede oldumu ne zaman geçecek bu=( hem bulantı hem tükürük iğrenç biri oldum çıktım =)

Canım benim inan birgün bebişin sana merhaba dicek ve burda kutlucaz hepimiz.Yasemincim kendini rahat bırak sadece.Ben eylülde ameliyat olcaktım.Bu kararı verdiğim için çok rahattım.Artık diyordum eylülden sonra tüp bebek deneriz.Hiç beklemediğim ayda hamile kalmışım.Çok şaşırdım.İnşallah seninde öyle olur.Düşün 17 gün hamile hamile oruç tutmuşum :D Rabbime şükür.Dua et Rabbim kabul edecek inş.
inşallah canım ya o günü iple çekeyorum.haklısın canım bu ay zaten bu yüzden dinlenmek istedim ne kadar istesemde bizamanı var elbet.İNŞALLAH SİZLERDE BEBEKLERİNİZ SAG SALİM ELİNİZE ALIRSINIZ

Geri