Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

bulantılarım 3 gündür biraz hafifledi çok şükür 3 haftadır aç geziyodum bide en sevdiğim şeylerden tiksindim çay karpuz mangal =) bunların yanına yaklaşamıyorum

herkese slm..
aranıza yeni katıldım... benim adetim 2 gün felan gecikti, sağ kasığımın üstüne aa ara sancı giriyor... hemilemiyim diye çok merak ediyorum... bugün kan tahlili yaptırıcam.. sizce hamilemiyim :D

bulantılarım 3 gündür biraz hafifledi çok şükür 3 haftadır aç geziyodum bide en sevdiğim şeylerden tiksindim çay karpuz mangal =) bunların yanına yaklaşamıyorum

Ahhh kıyamam, iyi biraz azalmış sonunda, bende balıktan tiksindim halbuki çok severdim, şimdi aklıma gelince bile içik kalkıyor, zamanla geçermi bilmiyorum..

yazılarım yarım kalmıs devam edeyım.hamişlere bişey sormak istıyorum, şeker yüklemesi yapan var mı aranızda.nasıl yapılıyor.ve hangi haftada.bilginiz varsa sevınırım.
canım henüz olmadı ama geçen kontrolümde söyledi doktorum 16 eylülde tekrar kontrolüm var ozaman sabah aç gel şeker yüklemesini yapıcam dedi ama nasıl oluyor onu bilmiyorum bazı arkadaşlarım şekerli su içiricek saatte bir 4 saat boyunca falan diyolar amagörücez bakalım bu arada 26 haftalık olmuş olucak gittiğimde :)

valla o tiksinti olayı 9 ay sürüyo diyolar ama bilemiyorumki ... analık zor be ablam =)hehehe
evet canım bende kahve,kola,semizotu,sarmısak ve balıktan tiksindim ki hepsinide çok severdim :) ben diğer çocuklerımdada tiksindiğim şeyleri hala yiyemiyorum deniyorum ama yok olmuyor 22 senedir pırasayı ağzıma sürmem inşallah busefer öyle olmaz ama önceki tecrübelerime göre devam eder gibi gözüküyor :)

hurişten haberi olan varmı kızlar çok merak ediyorum inşallah kurtarmıştır.... kimbilir belkide çoktan oğluşuyla öpüşüp koklaşmaya bile başlamıştır inşallah allahım sağlıklı haberini alırız en kısa zamanda :)

Geri