Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

allah hurişimin esmoşun bebeklerine sağlık versin inşallah.oohh mis kokuları çekiyolardır şimdi içlerine negüzel.allah bütün hamilelerin yanında olsun.

tuhacım içim bi tuhaf oldu inşallah canım yumoşlarım tutunur sana gelir çifter çifter:)

gewezecim allah ne büyük dimi bak çok bekletmedi bebeğin güzel annesini.inşallah canım busefer hayırlısıyla kucağına almak nasip olsun,çok sevindirdin bizi:)

yesicim durumun hakkında hiç bilgim yok keşke olsada yardımcı olabilsem.inşallah görünen şey minicik bi bebektir sende bizi sevindirirsin.

burçemcim problemin büyük olmadığına çok sevindim canım.inşallah bahsettiğin şeylerin hiçbirine gerek kalmadan gelecek ay gelir bebeğin canım

selam arkadaşlar hepimizin kadir gecesi mübarek olsun RABBİM bu mübarek günde yaptığımız ibadetleri ve dualarımızı kabul eylesin inşallah hamile olanlara rabbim saglıklı sıhhatlı kucaklarına almayı nasip etsin benim gibi hasretle meleğinin gelmesini bekleyen herkese en kısa zamanda hayırlı saglıklı sıhhatli bebekler nasip etsin inşallah.AMİN AMİN AMİN

allahıma şükür yenidenn HAMİLEYİMM....ne olur bebeğim bu sefer tutun annene:((( bugün kan testi yaptırdım pozitif çıktı yarın da iğnelerimi almak için hemen doktora gidicem...kızlar ne olur dua edin bu sefer ki düşmesin...allah isteyen herkesede nasip etsin inşallah..

Canım çok tebrik ederim.Rabbim esirgesin bebeğini sana bağışlasın inş.Bu gece hepimiz için bol bol dua edicem.

biliyorum bembeyazım bende herkez için elimden gelen herşeyi yapıyorum inan ben de 8 yıldan beri bekleyiş içindeyim ama insan bazen böyle umutsuzluğa kapılıyor işte yorumların için teşekkürler canım sende sağlıklı bir şeklilde alırsın kucağına bebişini inşallah.
Denzcim canını sıkma bak benim 2 yıla yakın olmadı bebeğim. Stres yaptığından adetin gecikiyor. Bir gün bebeğin süpriz yapıp gelecek. Çok ihtiyaçlı olan bir fakire yardım et duasını almaya çalış. Ben hamile kalmadan önceki ay öyle yapmıştım. Bana çok dua etti. Allah fakirin duasını kabul edermiş..

allahıma şükür yenidenn HAMİLEYİMM....ne olur bebeğim bu sefer tutun annene:((( bugün kan testi yaptırdım pozitif çıktı yarın da iğnelerimi almak için hemen doktora gidicem...kızlar ne olur dua edin bu sefer ki düşmesin...allah isteyen herkesede nasip etsin inşallah..
canım hayırlı olsun inşallah tutunur annesine darısı bizlere inşallah herşey gönlünce olsun....

Geri