Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

günaydn meleklerimmmm:)kocişimi de gönderdm nöbete bende bi giriyim dedim.Ya bi yere gidememek değil de eşimn de bugün nöbetçi olması üzücü yaa.Sonuçta kocam başımda ALLAH eksik etmesin diye teselli edebiliyorum memlekete falan gidemememizi ama ne bilim eşim yanmda olsaydı.Neyse buna da şükür:)bugn kimse girmez heralde benden başka:)

tunacim ben biraz önce adet oldum,zaten bu ayda ümitli degildim hayirlisi böyleymis ve benim uzun süre ara vermem gerekiyo cünkü ise basliycam haftaya ve bu is benim icin önemli....o yüzden beni listeden tamamen cikar canim..Rabbim isteyen herkese annelik duygusu yasamayi nasip etsin insallah..tekrar bayraminiz mübarek olsun öpüyorum..:6:
Hakknda hayırlısı olsn cnm bakarsn senn beklemdiğin anda gelir meleğin:)hiç belli olmaz valla bu işler.Rabbim en hayırlı bi şekilde nasip etsn yeter ki.Bnm ablam ilk bebeğini doğurdu ve o 3 aylıkken 2.ciye hamile kaldı ve öğrendiğinde karnndaki de 3 aylıktı:) yani MEVLAM murad ettkten snra neyin ne zaman olacağını bilemiyo insan.Aldırmak istedi ilki daha 3 aylıktı çünkü ama o düşünceden snra çocuk yanma tehlikesi geçirdi e ALLAHIN soğası yok ki kulunun tepesine vursun 2 tane..Şuan büyük 13(oğlan) küçük 12 yaşnda (kız)..MEVLAM ne verirse hayırlısını versn sağlık olsn cnm.

ya bende allerji başladı deterjan ve sabun'a.Hatta buranın suyuna bile.Acaip kaşındırıyo bacaklarım ellerim hatta göbüşüm bile:( uyutmuyo başladğı zaman.ALLAHIM ne kötü bişe

Geri