Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Ya enfeksiyonm var bi türlü geçmiyo monurol içiyorum antibiyotik kullanamıyorum yan etkileri oluyo dye ama bu karın ağrısı korkutuyo beni.Yani ilk haftalarda da olmştu o zaman da korktum ama ne bilim işte bebeiş büyüdkçe endişeler artıyo mu ne.Yne karnm ağrıyo o zamanlardaki gibi ve korkuyorum:( çarşambayı beklemym ben salı günü gideyim ALLAH izn verrse de doktorumla görşeym.Bu arada sen napıyosn naslsn girmiyosn hiç ?? bebiş nasl büyüdnz baya doğum ne zaman ALLAHN iznyle??arada gir unutma bizi cnm bnm
Vallahi canım ben idrar yolu enfeksiyonu geçirdiğimde hem antibiyotik serum ve ilaç kullandım şükür şimdilik bebegimde bir sıkıntı olmadı doktor öneriyorsa iç bence tabi sen bilirsin doktor lar elbelt bilir bebege zararı olup olmadıgını .Zaten idrar yolu enfeksiyonu hamişlerde çok oluyor .Doktora gittiğinde bir idrar tahlili yaptır bence buda karın agrısı yapıyor .. Bizde iyiyiz canım 33 haftalık olduk kızımla büyüyoruz :) Bendede 30 haftadan sonra kaşıntı başladı bazı gebelerde olurmuş tek derdim şu sıralar kaşıntı :((Sakin ol tamam mı canım sen sakin ol ki kuzucugunda dogudugunda sakin olsun rabbim istemedikçe kuzucuklarımıza bişeycik olmaz :))

ya sanırım aç karnına içtiğim süt midemi bulandırıp kusturuyo beni.Bundan snra bişeler yemeden süt içmeyceğim..Su çok içerim günde 3 lt falan biter yani ama enfeksiyon bana mısın demiyoooooo bıktm enfeksiyondn yaaaa bi geçmedi gittti
ben canım sadece akşamları yatarken içiyorum süt içine bal koyuyorum bal direkmen bebege gidermiş baya faydalı bişey .

Vallahi canım ben idrar yolu enfeksiyonu geçirdiğimde hem antibiyotik serum ve ilaç kullandım şükür şimdilik bebegimde bir sıkıntı olmadı doktor öneriyorsa iç bence tabi sen bilirsin doktor lar elbelt bilir bebege zararı olup olmadıgını .Zaten idrar yolu enfeksiyonu hamişlerde çok oluyor .Doktora gittiğinde bir idrar tahlili yaptır bence buda karın agrısı yapıyor .. Bizde iyiyiz canım 33 haftalık olduk kızımla büyüyoruz :) Bendede 30 haftadan sonra kaşıntı başladı bazı gebelerde olurmuş tek derdim şu sıralar kaşıntı :((Sakin ol tamam mı canım sen sakin ol ki kuzucugunda dogudugunda sakin olsun rabbim istemedikçe kuzucuklarımıza bişeycik olmaz :))
Kaşıntı sende de mi var cnm yaaaa?? benm şimdiden başladı geceleri yatamyorum allerji gibi oldu valla ellerimi falan görsen parçaladm kaşımaktan.Bacaklarm kollarm göbeğim ha bire kaşınıyo dr bişe dedi mi cnm bu kaşntı için??ne yapmalıymşz?

Demek ki 2,3 saate bir acıkan bi ben değl mişim:):) ya ha bire yemek yeme isteği ve mide kazıntısı ve ben gece gündüz yiyorum:):)doğru sölüyosn cnm herşey meleklerimz için.
ben de çok acıkıyorum tatlım. bebeklerimiz iyi olsun da kilolar önemli değil ya. sen de kendine dikkat etş bu karın ağrısını doktoruna sor bakalım süt yerine de içemiyosan peynir ye ayran tüket geçmş olsun..

Kaşıntı sende de mi var cnm yaaaa?? benm şimdiden başladı geceleri yatamyorum allerji gibi oldu valla ellerimi falan görsen parçaladm kaşımaktan.Bacaklarm kollarm göbeğim ha bire kaşınıyo dr bişe dedi mi cnm bu kaşntı için??ne yapmalıymşz?
Canım kaşıntın varsa doktoruna söyle karaciger emzinlerine baktır .bende ellerim ayaklarım sorma kaşıntıda yara bile oldu tahlillerim temiz çıktı şükür bazi hamişlerde olurmuş böyle kaşıntı şuan ilaç kullanıyorum biraz azaldı gibi inş.geçer yoksa kafayı yiycem :((

Canım kaşıntın varsa doktoruna söyle karaciger emzinlerine baktır .bende ellerim ayaklarım sorma kaşıntıda yara bile oldu tahlillerim temiz çıktı şükür bazi hamişlerde olurmuş böyle kaşıntı şuan ilaç kullanıyorum biraz azaldı gibi inş.geçer yoksa kafayı yiycem :((
geçmş olsun salkımcığım maşallah çok büyümüşsünüz ara da gel böyle..

cnm bnm genelde deterjan ve sabun ile yıkadğmda artıyo kaşıntım.Dediğim gibi ellerim ayaklarm yara oldu kaşımaktan çıldırtıyo beni geceleri yatamıyorum artık valla.Ya ben doktora bi sorayım bakaym ne dicek..Çok nadir olrmş gebelikte o da bizi buldu heralde bi de bnm daha erken başladı senn 30 da başlamş :(

geçmş olsun salkımcığım maşallah çok büyümüşsünüz ara da gel böyle..
Canım benim nasılsın ?çok sagol bitanem sorma bu kaşıntı beni öldürcek .büyüdük canım çok şükür az kaldı hayırlısıyla bebeğimizi almayı nasip etsin rabbim hepimize .İnanın benim kadar çok yiyen yoktur ilk 3 ay düşünün 4 kılo almıştım şimdi tam 12 kılo almışım yiyorum ne yapıyım :)) siz ne kadarlık oldunuz cinsiyeti nedir ? Ben pek nette girmiyorum tatlım ama aklımdasınız unuttugumu sanmayın :)

cnm bnm genelde deterjan ve sabun ile yıkadğmda artıyo kaşıntım.Dediğim gibi ellerim ayaklarm yara oldu kaşımaktan çıldırtıyo beni geceleri yatamıyorum artık valla.Ya ben doktora bi sorayım bakaym ne dicek..Çok nadir olrmş gebelikte o da bizi buldu heralde bi de bnm daha erken başladı senn 30 da başlamş :(
evet nadir oluyormuş benim doktorum her ihtimale karşı karaciger emzimlerime baktı şimdide ilaç verdi onu kulannıyorum :((

Geri