Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

herkese selam melodim çok geçmiş olmuş tatlım bebişinin iyi olmasına çok sevindim rabbim sağ salim kucağina versin inş

şimal cim inş testin iki çizgili çıkar inş meleğin gelmiştiir canım dua edicem senin için

güzellerim bizde bugün dr gittik oğluşumu gördüm büyümüş baya yavrum doğum zanı yaklaştıkça içim heycan dahada artıyo biran önce geçsin istiyorum zaman rabbim bu duyguları yaşamak isteyen herkese yaşatsın inşallah kimsenin kucaği boş kalmassın aminnn

İyi geceler kızlar:) bugün pek giremedm mutfaktan pek çıkmadm çok yoruldm valla gözlerimden uyku akıyo yatmdan bi bakaym dedim kimse de yok yatıcam..Eşim evde olnca mutlu oluyorum valla:)ALLAH rahatlık versn şekerlerimmm öptmmm:kiss:

Günaydın kızlar,
Bişi sorucam benim göbek deliğimin yan tarafı böyle batma şeklinde acıyor, karnım büyüyor ondan mı acaba, eğilirken falan daha çok acıyor..

Günaydın kızlar,
Bişi sorucam benim göbek deliğimin yan tarafı böyle batma şeklinde acıyor, karnım büyüyor ondan mı acaba, eğilirken falan daha çok acıyor..
Günaydın herkezeee :) lalem ondan olduğunu sanmıyorum güzelim istersen bir doktoruna sor kasık ağrısı desen tamamda göbek deliği yanında batma başka bişey önemli bişey olduğunu sanmıyorum bebişin duruşu ilede alakalı olabilir ama yinede sor canım :)

Günaydın herkezeee :) lalem ondan olduğunu sanmıyorum güzelim istersen bir doktoruna sor kasık ağrısı desen tamamda göbek deliği yanında batma başka bişey önemli bişey olduğunu sanmıyorum bebişin duruşu ilede alakalı olabilir ama yinede sor canım :)

Bugün acımıyor canım dün oldu nedense, işte çok oturuyorum malasef işim oturarak belkide ondan olmuştur diye düşündüm, ama yine olursa önümüzdeki hafta gidicem amniyosentez için o zaman sorarım canım, sen nasılsın grip falan olma yine aman bak havalar serinlemeye başladı hafiften ...

Son düzenleme:
Geri