Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kızlar esinle görüşen var mı?? çok merak ettm bayadr girmiyo face de belki görmşsnzdr hani.Orjim de yok haber alanlar var mı?

selam kızlar;
Umarım iyisinizdir.Bizim bugün randevumuz var.Allah'ın izniyle görücem bugün yavrumu.İnşallah kalp atışını da duyarım bu sefer .Vallahi çok heyecanlıyım.Bakalım nasıl geçecek doktor ziyaretimiz.Babamız gelsin gidicez.

selam kızlar;
Umarım iyisinizdir.Bizim bugün randevumuz var.Allah'ın izniyle görücem bugün yavrumu.İnşallah kalp atışını da duyarım bu sefer .Vallahi çok heyecanlıyım.Bakalım nasıl geçecek doktor ziyaretimiz.Babamız gelsin gidicez.
İnşallah görüceksn cnm meleğinn kalp atışlarını pıt pıt:) ya çok enteresan yaaa küçücük fasulye taneleri zamanla kollu bacaklı bişe oluyolar işte böle büyüyolar flaan.ALLAHIM sen ne büyüksn YARABBİM:)

bişiler yıyım gelıom kızlar bestcım hadı hayırlı haberlerını beklıyoz melegının kalp atısları bole davul gıbı calısyor emınım bom bom atıyordur :D

İnşallah görüceksn cnm meleğinn kalp atışlarını pıt pıt:) ya çok enteresan yaaa küçücük fasulye taneleri zamanla kollu bacaklı bişe oluyolar işte böle büyüyolar flaan.ALLAHIM sen ne büyüksn YARABBİM:)

Ya öyle vallahi.Allah nasip ederse seneye bugünlerde bir bebiş olacak evimizde.Hayali bile kahkahalar attırıyor bize.Ama korkuyorumda bir yandan aman ona birşey olmasın diye.Mesela çok öksürüyorum hala.Bazen kasıklarım ağrıyor öksürmekten.Bide Cumartesi tatile gidiyoruz.Uçağa binicem.Doktor birşey olmaz dedi ama tedirgin oluyorum.Hayırlısı Rabbim kucağıma aldığım güne kavuştursun inşallah.Allah'ım esirgesin onları bize bağışlasın.

bestcim hayrlı ve güzel haberlerini bekliyoruz canm duyarsın inş
melodi geçmiş olsun sanada mide bulantıların bebeğinin iyi oldğuna işaret ben burdayım diyor annesi ne güzel
shekerim paşamız iyiyimiş mahşallah büyümüşde baya öpüyorm sizide

Geri