Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

herkese hayırlı cumalar. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah. Amiiiiiiiiiiiiinnnnnnnn.
Bizi soran arkadaşlar sağolun. biz iyiyiz çok şükür. oğluşumla okula gidiyoruz artık. bizimki okula en erken giden oluyo böylece herhalde. daha iyi şimdiden alışsın tospağam annesiyle okuluna gitmeye.
fatma mutlu ne kadarlık oldunuz cinsiyet belli mi canım?

kızlar adet gecikmemin sebebini öğrenmek için doktoruma gittim bugün nur topu gibi küçük küçük kistlerim varmış bide bu çıktı başıma:( hastanenin bahçesinde oturup ağladım sinirimden biri bitmeden biri başlıyo nolcak böyle bilmiyorum bu gidişle bir 5 yıl daha beklerim ben:(
neolur böyle düşünme canım. bundada vardır bihayır de takma bukadar üzülme lütfen.sen bi 5 yıl daha olmaz derken bakarsın biranda geliverir böyle düşün.

herkese hayırlı cumalar. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah. Amiiiiiiiiiiiiinnnnnnnn.
Bizi soran arkadaşlar sağolun. biz iyiyiz çok şükür. oğluşumla okula gidiyoruz artık. bizimki okula en erken giden oluyo böylece herhalde. daha iyi şimdiden alışsın tospağam annesiyle okuluna gitmeye.
sanada hayırlı cumalar canım benim amin allah hepimizin dualarını kabuletsin inşallah.evet baya erken başlamış oluyo senin ufaklık:)

hayırlı cumalar tatlım amin cumlemızın duasını kabul etsın inş biz 15+2 olduk :yahoo: haftaya gitcez dr a iş öğrencez cinsiyetını cok sukur buyuyoz yawas yawas

baharım canım günler çabuk geçiyo neyse ki. büyüyoruz maşallah. siz de büyüyosunuz artık. Allah sağlıklı bi şekilde size de bu günleri çabucak nasip etsin inşallah.
defne teyzesi derslerde biraz canı sıkılıyo tepinip duruyo napsın bebişkom. biran önce senin meleğin de gelir annesiyle işe gider inşallah canım.

fatma siz de bayağı büyümüşsünüz maşallah. bence senin de erkek olucak bizim taraftan olucan yani. içime öyle doğdu sanki kimbilir. sağlıklı olsunlar da kız erkek hiç önemli değil zaten canım.

defnecim yakında gelicek bitanem meleğin ben inanıyorm bikaç kişidede tahmnlerm doğru çıkdı bahar demişdi dersin
yerim kız ben seni:)inşallah canım benim tahminettiğin gibi olur işte ozaman dile benden ne dilersen hahaha

baharım canım günler çabuk geçiyo neyse ki. büyüyoruz maşallah. siz de büyüyosunuz artık. Allah sağlıklı bi şekilde size de bu günleri çabucak nasip etsin inşallah.
defne teyzesi derslerde biraz canı sıkılıyo tepinip duruyo napsın bebişkom. biran önce senin meleğin de gelir annesiyle işe gider inşallah canım.
ay inşallah mavikedicim inşallah olsunda ben onunla işe değil fizana bile giderim:)

Geri