Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

haziran gözün aydın. Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
shekerim Allah kavuştursun. spinal sezeryanı ben istedim. yakın zamanda bu şekilde doğum yapan tanıdıklar var ve çok memnun kaldılar. sarıgelini de okuyunca kesinlikle bu diyorum. doktorum da bunu tavsiye etti zaten. inşallah doğru ve hayırlı bi seçim yapmışımdır.

lalezar eğer çalışabilecek durumda olursan son 3 haftaya kadar çalış bence. bebeğinle sonra birlikte olmak daha önemli ve çalışırken zaman geçiyo ama evdeyken zaman pek geçmiyo hele ki son zamanlar. doktorunun dediğine göre duruma göre bakarsın zaten. ilk baştan ben de normal çok istiyodum ama anlatan kişiler sonrasında zorluk çekmişler. spinal sezeryan olanlar çok memnun ama bilemem bu da kişiye göre değişir belki.

haziran gözün aydın. Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
shekerim Allah kavuştursun. spinal sezeryanı ben istedim. yakın zamanda bu şekilde doğum yapan tanıdıklar var ve çok memnun kaldılar. sarıgelini de okuyunca kesinlikle bu diyorum. doktorum da bunu tavsiye etti zaten. inşallah doğru ve hayırlı bi seçim yapmışımdır.
Saol cnm.Ya bende sarıgelini okuduktan snra biraz daha korktum normal doğumdan.Ama spinalleri de araştırdım hala da soruşturuyoum iğne çok acıtabiliyomş ve bel ağrısı sırt ağrısı yaşayan çok.Ben gebeliğim de bel sırt ağrısı çok yaşadm hala da yaşıyoum o yüzden direk genel'e mi girsem diyorum hani.Net bişe varsa kafamda o da normal istemeyecğm heralde.Sana da az kaldı ALLAHIm kolaylık versn cnm

Ağlama canım yaaaa, napıcaksın ana gibi yar olmuyor ama herkesin evi işte :)
Valla laloşum ana gibi yar olmaz.Ben karnmda tek can'ı taşırken ne kadar zorlanıyom yürüycek halim kalmıyo anacğım ben ve ikizimi nasl taşımış diyorm bi de ablam abim varmş 6.8 yaşlarnda.Bi de biz erken de doğmamşz normalde ikizler erken gelirler diyolar biz 40'ı falan doldurmşz.Vay anacm vay bnm 3.5 kardeşimn de 3 kilo doğduunu düşünrsek ne çekti kim bilir.Hala evlat peşinde koşar 4 evladı için deli olur ALLAH analarımızı başmzdan eksik etmesin sağlıklı uzun ömür versn

Mavikedim ormal doğum bende çok istiyorum ama inşallah mecbur falan kalmam sezeryana...

Canım ya annen gitti demek. Doğumunda kim gelecek yanına.
Gitti cnm valla:(ya orda da evlatları var torunları var bişe diyemiyom o yüzden gitme diye.Doğumdan önce gelicek ALLAH nasip ederse cnm.Kayınvalidem gelicek 15 gün snra yanıma doğuma kadar o da burda kalıcak.Doğumda yanmda ablam da olucak inşallah çocuklar tamda tatile giriyo ya.ALLAH izin verrse yanmda olucak hepsi artık bakalm.Sen nasl yapıcan kimse gelmiyo mu yanına şu sıralar ve doğum zmanında?

Gitti cnm valla:(ya orda da evlatları var torunları var bişe diyemiyom o yüzden gitme diye.Doğumdan önce gelicek ALLAH nasip ederse cnm.Kayınvalidem gelicek 15 gün snra yanıma doğuma kadar o da burda kalıcak.Doğumda yanmda ablam da olucak inşallah çocuklar tamda tatile giriyo ya.ALLAH izin verrse yanmda olucak hepsi artık bakalm.Sen nasl yapıcan kimse gelmiyo mu yanına şu sıralar ve doğum zmanında?

Kuzum benim annemler burada söylemiştim belki hatırlamadın. Annemlerde Sancak'ta oturuyorlar. Evi hala satamadılar. Satınca İzmire tekrar gidecekler. Her gün dua ediyorum ev satılmasın diye. Konyaya alışamadılar. Kayınvalidemle de aynı apartmanda oturuyoruz. O yüzden herkez yanımda

bembeyaz o cadı kızın ne tatlı olmuş maşallah. kararın gayet güzel bence de çalışabildiğin kadar çalış. hareket de çok önemli çünkü.hepimiz için hayırlısı inşallah.

Evet canım ya Nehiri büyüttüm. Sıra diğerine geldi. Evet evde kalırsam kilo almaktan korkuyorum. Çalışacağım Allahım güç verirse.

Hepinizi öpüyorum. İyi hafta sonları. Bende hafta sonu biraz alışveriş yapacağım. Doğum çantamı falan hazırlamayı düşünüyorum.

Geri