Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

geliyobiş ve mavikedi rabbim bir avazda kurtarsın inş sağlıkla bebişlerinizi alın kucağınıza rabbim yar ve yardımcınız olsun dualarımız seninle

gunaydın arkadaşlar,
güzel, huzurlu ve mutlu bır sene olur hepimiz için umarım. Bu arada dogum yapacak arakdaşlarım Allah yardımcınız olsun, hayırlısıyla kucagunuza almanızı nasip etsin rabbim.

Kızlar benım bulantılar bir başladı pir başladı. Ne yediysem çıkarıyorum, sabah aksam farketmıyor:( Bıraz hafifletmek için önerılerınız var mıdır acaba. Kraker ve leblebi yemeye çalışıyorum faydası olur diye. Başka ne yapayım???

haziran 13 bende çok çektim o bulantıdan hafif ekşi elma ye gerçekten işe yarıyo . kabuklu şeyler yeme bu ara miden sindirmez yağsız tuzsuz patlamış mısır bide havuç

haziran 13 bende çok çektim o bulantıdan hafif ekşi elma ye gerçekten işe yarıyo . kabuklu şeyler yeme bu ara miden sindirmez yağsız tuzsuz patlamış mısır bide havuç

sağol canım, gayet iyiydim ama 2 gun önce başladı feci şekilde. Ekşi elmayı deneyeyım bakalım. Ev de yine idare ediliyor da, iş yerinde zorlanıyorum. Hayırlısı ile allah kolaylık verecektir inşallahhh

herkeslere merhabalar kızlar benim için dua edin yarın doğuma gidiyorum Allah nasip ederse mavikedi Allah senin de yardımcın olsun şafak doğan güneş..

Canım Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin inşallahhh Bir solukta bebeğini kucağına versin rabbim doğuma girerken bizlere de dua etmeyi unutma :D:D Rabbim yar ve yardımcın olsun canım:kiss:

Melekler günaydın, yeni yılımız kutlu olsun... Rabbim bu yıl hepimize öncelikle sağlık sıhat huzur sonra bebek sonra bol bol para versin =))

Nazcım günaydın canım seninde yeni yılın kutlu olsun aynı dileklerin 2 katınıda bende sana diliyorum bitanem :kiss:

Geri