Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

son haftalar olunca ne uyku kalıyo ne de oturmak ve kalkmakta zorlaşıyo insan canım bayadır görmemiştim senii ii olmanıza çok sevindim ameliyat tarihi demişsin sezeeryan olacak sanırsam benimde ilk sezeryandı ama değişti şimdi normal doğumu bekliyorumm sezeryan olunca erkenden alıyolar sen bendende erken yaparsın gibime geldi canım Allahım kolaylık versin hepimizede bir nefeste atlatırız inşşş canımmm çok çok öpüyorumm seni kendine ve bebeğine ii bak doğum olursa mutlaka haber ver olur mu? merakla bekliyoruzz:)

ah canım ama yarada tabi meleğinin gelmesine engel bunuda unutma inş oda geçerde tez vakitte hamiş kalırsın dualarımdasınız gerçekten rabbim tez vakitte yüzünüzü güldürsün dedin gibi az kaldı benimde doğumuma bakalım küçük bey nezaman doğmak isteyecek bende mutlaka doğum olursa haber veririm canımm gelişmelerden haberdar et bizi olur muuu çokk öpüyorummm

amin esincim güzel yürekli arkadaşım.sağlıcakla gelsin paşamız kolay bi doğum olsun inşallah tatlım.haberdar ederim canım.senin haberinide merakla bekliyor olucam.bende kocaman öptüm paşayıda güzel annesinide:kiss:

Herkese slmmm;
Uzun aradan snra sonunda geldim :)doğum yapalı perşembe günü 1 hafta olucak ama bi fırsat bulamadım.Ablamın ufaklıklar da burda onlar kullanıyolar bilgisayarı elime geçmedi ama sizi çok özledim bi yazaym artıkın dedim:)geçen hafta perşembe günü saat 9 gibi hastanedeydim,hazırlıklar şunlar bunlar derken 10 gibi ameliayata alındım 10:20 de sanırım bebeğim dünya'ya MERHABA dedi:):)benmde ameliyat süresi ayıkma derken 11'i geçiyodu odama çıktığmda.Ameliyat masasında aklımdaydınz bebiş isteyenler vallahi de billahi de dua ettm doğuma girerken edilen dua kabul olurmş bende kabul olur diye bebek isteyenlere,içinde sizlere dua ettm..MEVLAM bu duyguyu herkese yaşatsn.O kadar ağrı sızı sancı vs hepsi gelip geçiyo ne kadar zor olsa da.Ben spinal için gitmştim ama hazırlıklar esnasında karın ağrısına tutulup kaldğım için lavabodan çıkamadm dolayısıyla serum takamadılar o yüzden genel'e girdim.Perşembe yattık cumartesi sabah çıktık oğluşmla.Ameliyat snrası en zorlandğm şey gaz sancısı oldu çok çektim anca 2.gün akşam çıkarabildim o kadar yürüyüşe harekete merdiven inip çıkmama rağmen..38+0 da doğdu kuzucum 2955 gram 50 cm.Maaşallah çok bebeği çıkardıklarnda hiç ağlamamş etrafını seyredip duruyomş videosu var doğuma giderken çekildi hastanede falan.Sİzde böle değerlendirin foto video ne varsa artık...Uykusuz gecelerimz başladı 2gün hiiiiiiiç uyutmadı sıpam ama hiç de zoruma gitmedi.Neyse dün oğluşumn göbüşü düştü bugün yıkıycaklar annemler ben gideyim yne gelirim inşallah anlatırım aklma geldikçe.RABBİM kolay doğumlar nasip etsn sıradakiilere,bebek isteyenleri de bekltmesin inşalah.Öpüyorum sizi MEVLAMA emanet olun

tebrik ederim shekerım.çalışmalar falan derken kucağına aldın bile ayy kimbilir ne kadar güzel bi duygudur.rabbimm bebeişlerinizi nazarlardan korusun güzel annelerinide tabi:)hayırlı uzun sağlıklı ömrü olsun inşallah canım.duaların için çok çok sağol tatlım bigün bizlerinde olcak böle özel anları inşallahh:bebem:

tşk ederiz teyzesi amiinnn. yara engel olabilir ama bak doktor da umutlu konuşmuş:) inş senden de güzel haberler alacağız yakında ve bizler de senin bebeğinin resimlerine bakacağız:)

oo canım yaa kimler gelmişş anne sheker gelmiş:) maşallah gözünaydın tatlım allah analı babalı büyütsün. hayırlı evlat olsun inş oğluşun. ben de gazımı çıkaramamıştım dikişlerim ağrımadı ama onda daha zorlandım valla:) 2. kez lağman yapmışlardı. ama bunlar gelip geçiyor canım bak meleğin kollarında ne güzel:) maşallah göbiş de düşmüş yerimize öp kokla onu. seni de öpüyorum kib aeo.

aminnn canım benimm aminn:)evet tunam şu progesteron testi yapılsında 4 de klomenle destek olcak ama bakalım hayırlısı.ahh bi doğsunda annesii poposunun bile fotosunu çekçekk ahahahaha.oyyy teyzesi kurban olurr onaa maşallahh.mis gibide kokuyodurr kurban olduğum allahım bebek huzur ya bi fotoğraf bile nasıl huzur veriyo benim içinde kokla tunacımmm:kiss:

aminnn canım benimm aminn:)evet tunam şu progesteron testi yapılsında 4 de klomenle destek olcak ama bakalım hayırlısı.ahh bi doğsunda annesii poposunun bile fotosunu çekçekk ahahahaha.oyyy teyzesi kurban olurr onaa maşallahh.mis gibide kokuyodurr kurban olduğum allahım bebek huzur ya bi fotoğraf bile nasıl huzur veriyo benim içinde kokla tunacımmm:kiss:
hadi bakalım hayırlısı canım valla içimde bir his var sen ve defne çok yakında güzel haberler vereceksiniz:) o zaman bebeğinin neresini istersen çekk:)) sağol balım aminnn.. koklarım yerine tabii. öpüyorum seni.

gevezem cnm cok sevındım testının temız cıkmasını ne ddık sana yaa cok sevındım valla yaa allahım melegının geldıgı gunude gosterecek ıns cnm benım

şikerim şikerim benim seni ve bebişini kıtlarım yermmm hahaha ayyyy canımm yaa hayırlı olsun gözün aydın olsun canımmmm maaşallah bebşine kavuştun nihayet mutlu son cok güzel cok sevindim valla Allah bizlere de nasip etsin inşallah :deli: :kiss:

ayyy senden de ne güzel bi anne olur hee hayal edebiliyorum maaşallah:D:D

37cw0.gif

Geri