Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

doktorumu aradım az önce asistanıyla görüştüm aşılamaya karar verdim dedim saat 5 te doktorum beni arıcakmış ilaçlara nezaman başlıcamızı falan konuşacaz ve yeni bir süreç başlamışolacak hayırlısıyla.

maalesef bu ayda bebek yok 2 saat kadar önce işaret geldi:) kısmet gelecek aya diyoruz vede bir yandanda napıyoruzzzz kısmetimize katkıda bulunmak için aşılama yapıyoruuuuuz:) bugün yarın derken en sonunda buay kararımı verdim normal yolla bekleme sürecimde 22 ayı geride bıraktım artık bişeyler yapma vakti geldi diye düşünüyorum.aşılamadan başlayalım bakalım inşallah başka birşeye gerek kalmadan kavuşurum bebeğime.benim içinde bolbol duaedin olurmu fıstıklar.böyle kendiliğinden beklemek daha bi kolaydı sanki aşılama yaptırınca insan daha bi umutlanır heralde olası bir hüsran beni yıkmasın arkamda olun:):) neyse olumsuz düşünmek yok tabiki ilkinde tutar bakarsınız neden olmasın:) aşının a sını olmadan heyecan bastı ya beni şimdiden:)
canım çok sevındım tedaviye başlama kararına bence çok doğru bir karar. Ben de 1 sene ha oldu ha olacak dıye beklememden sonra aşılama ile hamile kaldım. E tabi haliyle daha bi umutlu oluyor insan ama hayırlısı herşeyin, dilerim ilk seferinde rabbim hayırlısını nasip eder bebeğine kavuşursun, bu mutlulugu yaşarsın sen ve tum bekleyenler. Ben şimdiden başladım sana dua emeye, bu süreci yaşayan bir insan olarak sana tek tavsiyem aklını dagıtacak şeyler bulmaya çalış, ben pek başaramamıştım hele test zamanı yaklaştıgında:) Umarım güzel gönlüne göre verir Rabbimmm

doktorumu aradım az önce asistanıyla görüştüm aşılamaya karar verdim dedim saat 5 te doktorum beni arıcakmış ilaçlara nezaman başlıcamızı falan konuşacaz ve yeni bir süreç başlamışolacak hayırlısıyla.

canım inşallah ilkinde aşılaman tutar.çok pozitifsin,cok tatlısın ya.Arkandayız merak etme:)

defne bu kararına çok sevindim canım senin için dua ediyorum inşallah bebeğin ilk aşılamanda gelsin canım aminnnnnnnnnn...gelişmeleri bizede bildir mutlaka,dualarımdasın canım benim:)
gamze hayırlı yolculuklar iyi tatiller canım ailenle:):)

maalesef bu ayda bebek yok 2 saat kadar önce işaret geldi:) kısmet gelecek aya diyoruz vede bir yandanda napıyoruzzzz kısmetimize katkıda bulunmak için aşılama yapıyoruuuuuz:) bugün yarın derken en sonunda buay kararımı verdim normal yolla bekleme sürecimde 22 ayı geride bıraktım artık bişeyler yapma vakti geldi diye düşünüyorum.aşılamadan başlayalım bakalım inşallah başka birşeye gerek kalmadan kavuşurum bebeğime.benim içinde bolbol duaedin olurmu fıstıklar.böyle kendiliğinden beklemek daha bi kolaydı sanki aşılama yaptırınca insan daha bi umutlanır heralde olası bir hüsran beni yıkmasın arkamda olun:):) neyse olumsuz düşünmek yok tabiki ilkinde tutar bakarsınız neden olmasın:) aşının a sını olmadan heyecan bastı ya beni şimdiden:)

tatlım hakkında hayırlısı inşallah. yüce rabbim tüm isteyenlere tattırsın anneliği sağlıklı hayırlı evlatlarla birlikte hadi bakalım mart sana uğurlu gelir belki alırsın o güzel haberi en yakın zamanda:)

bugün kan verdim sonuç bekliyorum. Umutlanmaya korkuyorum sanki bir his yine o sıfırlı değerleri göreceksin diyor. Hayırlısı bakalım. Üzülmek yok diyorum kendime, ölümden çare bişiye çare yok dimi arkadaşlar. sonuc bildiririm size kendinize iyi bakınn

kızlar normal doğum veya sezeryan yapanlar ne olur yardımcı olun?
Suyunuz nasıl geldi?Neye benziyordu tarif edebilir misiniz?
Ben dün çamaşırımda damla damla açık sarı bir akıntı gördüm?devamı gelcek mi diye hemen çamaşırımı değiştirdim.Sabah eşimi geçirmek için kalktığımda bir ıslaklık hissettim.Bu sefer damla damla değil çamaşırımı çok fazla olmamakla beraber ıslatmıştı.Su böyle az az mı gelir yoksa birdenbire mi?Bilenler yardımcı olsun ne olur.

hafta başında benmde akıntım oldu az geldi ama renksiz su gibi 4 -5 defa bende ertesi gün dr a gittim hemen ama enfeksiyon olmş o yüzden dr akıntı olmş dedi bende su geldi sanmıştım arkadaşlar o zaman yardımcı oldular su gelince az azda gelebilir birdende boşalabilir ama kokusu oluyormuş istersen dr a git canm hem için rahat eder inş yardımcı olabilmişimdir ama enfeksiyondan dolayıda olabilirmiş

Geri