Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

selam kızlar, son adet tarihimden bu yana 40 gün geçti bugün ittibariyle ama bende hala tık yok. bugün kan tahlili yaptırdım sonuç 0,1 yani bebiş yok :( hayırlısı tabi ama moralim çok bozuk niye adet olmadımki hala :s ben zaten umutsuzdum kaptırmamaya çalıştım kendimi ama işte günüm bu kadar geçince eşim bile kesin hamileyim diye düşünüyodu. çarşamba doktora gitmeyi düşünüyorum. napim kızlar bi akıl verin bana :(
bu arada tunacım üzülme çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda düzelir bebeğin Allahh şifasını versin.

Kızlar mrb dün kendi doktorumuzla randevumuz vardı maşallah kızım 7900 kg ve 70 cm olmuş. Ama hastalığı hala düzelmedi çok üzgünüm:( muayne etti bronşiorit olmuş dedi yani büyüklerin bronşit karşılığı bir virüs kapmış maalesef:( 1 hafta boyunca günde 6 kez buhar makinası kiraladık 3 saatte bir buhar vereceğiz. ömür boyu bşy değil düzelene kadar dedi allerji ile ilgisi hiç yok şu anda yaptırsanız bile sonuç vermez dedi. çok üzgünüm yaa bu çocuk nasıl kaptı? Allah beterinden saklasın neşesi iyi ama yine de yavrumu öyle maskeyle görmek zor bir durum:( bu arada ayda yaklaşık 400 gr aldığı için ve gündüz devamlı emmek istediğinden ek gıdalara başlıyoruz. Hepsi ev yapımı tam liste verdi ama azar azar başlayıp tam ölçüye 1 ayda ulaşacağız. Su içirmeye de başladık. Ilk kez bugün 2 kaşık muhallebi yaptım bakalım tadını beğendi hepsini yedi inş devamı gelir. Bizde durumlar böyle. Duanızı eksik etmeyin teyzeleri inş kızım 1 haftada düzelir:(

Maşallah güzel kızıma annesi, nerden kaptı bu virusu hay Allah çok üzüldüm, bak bizde minicikken geçirdik biliyorsun, 1 haftada atlattı, inşallah Sena da kuvvetli bir bebek annesi üzülme kolayca atlatacak inşallah, anne sütü emen bebekler daha güçlü oluyor...
Demek artık ek gıdalara başlıyorsunuz, hadi bakalım hayırlısı canım, yeni bir süreç, inşallah sevmediği birşey olmaz güzel güzel yer hepsini, dualarımız sizinle canım, inşallah kolayca atlar tatlı kızım, benim için sarıl ona sıkı sıkı annesi :)

canım geçmş olsun allah acil şifalar versin aslında ilaç hamişkeniyi değil ama doktorun verdiyse zararlı değildir heralde. melodi idrar enfeksiyonu olmuştu ona danış bi istersen.

tamam canım ekliyorum innşş hayırlısı olsun.

hayırlı bşy olacak inş canım:)

aman da aman maşallah oğlumuza abi olmuş. benm senam da çok memeci canım biz ek gıdaya başladık bugün. sizin de inş fazınız yakında geçer. biz de yavrum hasta oldu üzülüyorum:( buhar vericem 1 hafta. inş düzelirler allahım hepsinin şifasını versin.

Giderek çok tatlı olmaya başladı teyzesi, agucuklar başladı, çok da hareketli maşallah, eller ayaklar hiç durmuyor, hatta ayaklarını havaya kaldırıp sağa sola yuvarlanıyor, ben duvarlarına su altı dünyazı sticer yapıştırmıştım, 1 aydır onlarla harika vakit geçiriyor, onlarla konuşuyor, gülüyor onlara, onu seyrediyorum yanına oturup, tabi arada dönüp banada gülücvük atmayı ihmal etmiyor :D
İnşallah düzelecek canım üzülme, dediğim gibi Sena kuvvetli bir bebek :)

merhaba melekler ben geldim bebekten artık pek kolay giremiyorum artık allahın izniyle doğumu atlattık bebeğim yarın tam bir aylık olcal yeni hamilelerede hayırlı doğumlar diliyorum artık gece nöbetimiz başladı geceleri sık uyanıyor ....tunam canım nasılsın çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm bebeğin çabuk iyileşir inşallah hepinizi öpüyorum kızlar....

Maşallah sizde 1 aylık olmuşsunuz, gece nöbetleri bile tatlı geliyor annesi, valla ben hiç yüksünlüyorum gece kalkmaktan, uykusuz evet kalıyorum, sürekli baş ağrıları çekiyorum ama onlar için az mücadele vermedik değil mi :D

merhaba canlarım uzun zamandır yazamıyordum mısafırlerım vardı annem ve ablam onlar gıttı cumA gunu ma aben kendımı cok yalnı zhıssettım çınarım olmaasa ne yaprdım ıyıkı o var teyzelrı buyuyoruz gıt gıde artık gaz problemımız halen devam edıyor malesef ne verdıysem fayda etmedı yawruma sadce kıvranıyor aglama falanda yok yawrumun cıkarıyor ama yınede aynı zinco verdım biogaia verdım kimyon verıyorum kımyonlu rezene verıyorum ama yok malesef hıc fayda etmıyor o kadar sıcak tutmama ragmen fenayız yanı bi sure devam edecek galıba bıldıgınız gıbı dusuk dogla meydana geldı yanı prematur bebek cınarım2280le hastaneden cıktık suan 2 aylık olduk ve 4660 gr 53 cm oldu boyumuz massalah gelısım ıı gıdıyor anne suru verıyorum sadece doymak bılmıyor o ayrı bısey ıns mamaya gecmeyız 6 aya kadar emse yeterlı bızım ıcın mama cok erken cunku cınar ıcın herseyı yyıyorum ama bakalım bı cok kısı dogum yaptı onlarıda tebrık edıyorum hayırlı evlatları olsun ıns hamııslerede allahım kolaylık versın bıran once hamıle kalmak ısteyenlerede rabbım tez zamanda evlat nasıp etsın....sizlerı cok opuyoruz sevıyoruz.....çınar ve melek

Maşallah gelişimi güzel gidiyor canım, inşallah da böyle devam eder, ben biraz mama veriyorum günde 3 kere, çünkü biraz doymama problemimiz var :)

selam kızlar, son adet tarihimden bu yana 40 gün geçti bugün ittibariyle ama bende hala tık yok. bugün kan tahlili yaptırdım sonuç 0,1 yani bebiş yok :( hayırlısı tabi ama moralim çok bozuk niye adet olmadımki hala :s ben zaten umutsuzdum kaptırmamaya çalıştım kendimi ama işte günüm bu kadar geçince eşim bile kesin hamileyim diye düşünüyodu. çarşamba doktora gitmeyi düşünüyorum. napim kızlar bi akıl verin bana :(
bu arada tunacım üzülme çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda düzelir bebeğin Allahh şifasını versin.

Mrb Siima seninle tanışmamıştık,
adetin çok geçmiş bence çok gecikmişsin dr gitmeye bir an önce git, kist falan olabilir, benimde hamilelik öncesi ay öyle olmuştu, meğer kist varmış, kist aspire edildi ve hemen ardından aşılama yapıldı ve bebeğime kavuştum, ihmal etme canım, bir an önce dr git :)

merhaba melekler ben geldim bebekten artık pek kolay giremiyorum artık allahın izniyle doğumu atlattık bebeğim yarın tam bir aylık olcal yeni hamilelerede hayırlı doğumlar diliyorum artık gece nöbetimiz başladı geceleri sık uyanıyor ....tunam canım nasılsın çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm bebeğin çabuk iyileşir inşallah hepinizi öpüyorum kızlar....
canım maşallah siz de büyüyorsunuz allah sağlık versin. çok tşkler canım buhara devam inş 1 haftada düzelir kızım.

merhaba canlarım uzun zamandır yazamıyordum mısafırlerım vardı annem ve ablam onlar gıttı cumA gunu ma aben kendımı cok yalnı zhıssettım çınarım olmaasa ne yaprdım ıyıkı o var teyzelrı buyuyoruz gıt gıde artık gaz problemımız halen devam edıyor malesef ne verdıysem fayda etmedı yawruma sadce kıvranıyor aglama falanda yok yawrumun cıkarıyor ama yınede aynı zinco verdım biogaia verdım kimyon verıyorum kımyonlu rezene verıyorum ama yok malesef hıc fayda etmıyor o kadar sıcak tutmama ragmen fenayız yanı bi sure devam edecek galıba bıldıgınız gıbı dusuk dogla meydana geldı yanı prematur bebek cınarım2280le hastaneden cıktık suan 2 aylık olduk ve 4660 gr 53 cm oldu boyumuz massalah gelısım ıı gıdıyor anne suru verıyorum sadece doymak bılmıyor o ayrı bısey ıns mamaya gecmeyız 6 aya kadar emse yeterlı bızım ıcın mama cok erken cunku cınar ıcın herseyı yyıyorum ama bakalım bı cok kısı dogum yaptı onlarıda tebrık edıyorum hayırlı evlatları olsun ıns hamııslerede allahım kolaylık versın bıran once hamıle kalmak ısteyenlerede rabbım tez zamanda evlat nasıp etsın....sizlerı cok opuyoruz sevıyoruz.....çınar ve melek
canımm maşallah çınar güzel toparladı allah o kötü günleri tekrar yaşatmasın hep sağlıklı ve mutlu olun inş. gazınız zamanla düzelir anne sütüne 6 ay devam canım. ailene de allah kavuştursun. aeo öptük biz de sizi.

sen doktora görün bi canım bakarsın bir süpriz olur hayırlısı inş. sağol güzelim inş kızım da düzelecek yakında.

Maşallah güzel kızıma annesi, nerden kaptı bu virusu hay Allah çok üzüldüm, bak bizde minicikken geçirdik biliyorsun, 1 haftada atlattı, inşallah Sena da kuvvetli bir bebek annesi üzülme kolayca atlatacak inşallah, anne sütü emen bebekler daha güçlü oluyor...
Demek artık ek gıdalara başlıyorsunuz, hadi bakalım hayırlısı canım, yeni bir süreç, inşallah sevmediği birşey olmaz güzel güzel yer hepsini, dualarımız sizinle canım, inşallah kolayca atlar tatlı kızım, benim için sarıl ona sıkı sıkı annesi :)

Giderek çok tatlı olmaya başladı teyzesi, agucuklar başladı, çok da hareketli maşallah, eller ayaklar hiç durmuyor, hatta ayaklarını havaya kaldırıp sağa sola yuvarlanıyor, ben duvarlarına su altı dünyazı sticer yapıştırmıştım, 1 aydır onlarla harika vakit geçiriyor, onlarla konuşuyor, gülüyor onlara, onu seyrediyorum yanına oturup, tabi arada dönüp banada gülücvük atmayı ihmal etmiyor :D
İnşallah düzelecek canım üzülme, dediğim gibi Sena kuvvetli bir bebek :)
canım bilemiyorum sanırım dışardan kaptı. çok üzülüyorum ama allah beternden saklasın yavrularımızı. aminnn çok sağol inş çabuk toparlar. sarıldım yerine:) evet ek gıdaya muhallebi ile başldık bakalım sevdi inş devamı gelir. oyy maşallah oğluşuna neler de yaparmış allah sağlık versin canım öptüm.

Mrb Siima seninle tanışmamıştık,
adetin çok geçmiş bence çok gecikmişsin dr gitmeye bir an önce git, kist falan olabilir, benimde hamilelik öncesi ay öyle olmuştu, meğer kist varmış, kist aspire edildi ve hemen ardından aşılama yapıldı ve bebeğime kavuştum, ihmal etme canım, bir an önce dr git :)

merhaba, şimdiye kadar gitmeme nedenim adetlerim zaten 4-5 gün geçiyodu. acaba testlerin negatif çıkması erken olduğundanmıdır diye düşünmüştüm bekledim dün kan testi sonrasında emin oldum. yarın doktora gidecektim ama gerek kalmadı az önce adet oldum çok şükür doktora gerek kalmadı. mevsim geçişlerinde gecikme olurmuş bide bu ay herkes yok rüyamda gördüm yok içimden bi his bu ay hamilesin filan diye diye heralde psikolojik olarak gecikti bende rüya görmüştüm hatta.. neyse hayırlısı Rabbim en kısa zamanda nasip etsin inşallah banada, benim gibi tüm bekleyenlerede..

sen doktora görün bi canım bakarsın bir süpriz olur hayırlısı inş. sağol güzelim inş kızım da düzelecek yakında.

yok canım sürpriz filan ;) hayırlısı tabi benim canım yeni bi sorun çıkacak diye sıkılmıştı ama az önce adet oldum rahatladım biraz. ama şimdi sana yeni adet tarihim için ne söylicem bilemedim walla 8 haziran mı yoksa 13 haziranmı :s walla bende bilmiyorum

saol lalezar ablacım derotu tuketıyorum gercketen sutu artırıyor sende dene ıstersen bırde pekmez su ıle karıstırıp ıcıyorum oda f<yda ettı bırde ıncır kaynatıp ıctım oda sut yaptı bana bıde sen dene bu arada sızede gecmıs olsun paşam hasta olmus rabbım bıdaha yasatmasın oyy onu verebe olurum tosn pasama...
saol gamzecım 6 ay ıns emer emıyor zaten cok sukur ıns sutum azalmaz yıyorum sureklı de bakalım bu arada tunamın dogum gunu varmıs sımdıden kutlu olsun rabbım daha uzun omurler nasıp etsın..

simaa herşeyin hayırlısı tabi canım inş önümüzdeki ay gelir meleğin.

melodim tunam adına çok tşkler canım:) aminn allah sağlıkla evlatlarımızın güzel günlerini göstersn inş.

Zaman ne çabuk geçiyor. Rabbim bebek isteyen kardeşlerimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin. Hamilelere hayırlı,sağlıklıhamilelikler ve doğumu yaklaşanlara hayırlı, sağlıklı doğumlar nasip etsin.

eveet sonunda geldik yeni bir yıla ve mayıs ayına... hadi bakalım maşallah maşallah hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor, bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? Darısı tüm listeye...

Bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

DOĞUM YAPAN ARKADAŞLARIMIZ
Aman nazar değmesin

1.hurish................Gurbetçi Konyalı 26 yaş OĞLAN
Çok şükür 23.08.2011 Salı günü saat 04.10'da Mahmud Suraka bebeğimiz 3600 gr ve 53 cm olarak normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

2.ayşegüüll..................OĞLAN

Çok şükür 07.10.2011 Cuma günü saat 18.50'de bebeğimiz 3330 gr olarak normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

3.salkım......................KIZ
Çok şükür 11.10.2011 Salı günü
Asya bebeğimiz sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

4.hazan_11.................
Antalya KIZ
Çok şükür 19.10.2011 Çarşamba günü saat 09.35'te
Beray bebeğimiz 2300 gr ve 46 cm olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

5.aussie-angel..............
KIZ
Çok şükür 25.10.2011 Salı günü
Güleda bebeğimiz 3500 gr olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

6.burju........................
KIZ
Çok şükür 18.11.2011 Cuma günü Minel Nur bebeğimiz sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

7.çölmeleği................Mardin/Midyat 19 yaş KIZ
Çok şükür 21.11.2011
Pazartesi günü bebeğimiz 3000 gr ve 50 cm olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

8.sarı gelin.................KIZ
Çok şükür 30.11.2011 Çarşamba günü
Neslişah bebeğimiz normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

9.sen-lin12121212................OĞLAN
Çok şükür 05.12.2011 Pazartesi günü saat 08.40'da
Hatem bebeğimiz 2900 gr ve 50 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

10.mavişimbebekistiyor..........İstanbul 41 yaş Gayrımenkul danış.OĞLAN
Çok şükür 12.12.2011 Pazartesi günü saat 10.00'da
Toprak Meriç bebeğimiz 3900 gr ve 53 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

11.tunaa.......................
Eskişehir 34 yaş Resim öğrt. KIZ
Çok şükür 13.12.2011 Salı günü saat 10.40'da Sena bebeğimiz 3250 gr ve 50 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

12.mavikedi...............
Edirne 28 yaş İngilizce öğrt.
OĞLAN
Çok şükür 01.01.2012 Pazar günü saat 14.26'da
Alp bebeğimiz 3600 gr ve 51 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

13.geliyobebiş..............
KIZ
Çok şükür 02.01.2012 Pazartesi günü saat 10.00'da
Elif Irmak bebeğimiz 3500 gr ve 48 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

14.elçin&su...............
OĞLAN
Çok şükür 03.01.2012 Salı günü saat 09.16'da
Efe bebeğimiz 3400 gr ve 48 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

15.ayperi...................OĞLAN
Çok şükür 16.01.2012 Pazartesi günü saat 17.45'te Emir Taha bebeğimiz 3080 gr ve 50 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

16.sheker_shey.........
Konya OĞLAN
Çok şükür 19.01.2012 Perşembe günü saat 10.20'de
Ahmet Burak bebeğimiz 2955 gr ve 50 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

17.esinerkan..............Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. OĞLAN
Çok şükür 06.02.2012 Pazartesi günü saat 09.25'te
Batın Uras bebeğimiz 3980 gr ve 51 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

18.bembeyaz.............Konya 26 yaş Memur OĞLAN
Çok şükür 06.02.2012 Pazartesi günü
Muhammet bebeğimiz 3000 gr olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

19.alanur2012........................KIZ
Çok şükür 02.03.2012 Cuma günü saat 20.45'te Belinay bebeğimiz 3640 gr ve 52 cm olarak sezeryanla doğmuştur.
Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

20.melodi_cn................... İstanbul 25 yaş Ev hanımı OĞLAN
Çok şükür 04.03.2012 Pazar günü saat 03.00'te
Çınar bebeğimiz 2500 gr ve 48 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

21.esde........................KIZ
Çok şükür 12.03.2012 Pazartesi günü saat 04.30'da
Sahizer bebeğimiz 2950 gr ve 45 cm olarak epiduralle doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

22.gülparem..............
Afyon 22 yaş Üniv. öğrc.
OĞLAN
Çok şükür 13.03.2012 Salı günü saat 15.34'te
Hamza Talha bebeğimiz sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

23.sumsuk.........................
Konya 28 yaş
KIZ
Çok şükür 14.03.2012 Çarşamba günü
Pelin bebeğimiz 2650 gr ve 47 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

24.fatma mutlu.....................Elazığ 21 yaş OĞLAN
Çok şükür 18.03.2012 Pazar günü
Yiğit Batın bebeğimiz 2900 gr ve doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

25.lalezar.....................
Balıkesir 39 yaş Memur
OĞLAN
Çok şükür 20.03.2012 Salı günü saat 10.55'te
Göktürk Egemen bebeğimiz 3950 gr ve 49 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

26.best_dream...................
OĞLAN
Çok şükür 21.03.2012 Çarşamba günü saat 17.00'de Ömer
bebeğimiz 2300 gr ve 45 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

27.gülandan......................
Uşak Ev hanımı
OĞLAN
Çok şükür 09.04.2012 Pazartesi günü Berat bebeğimiz sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

28.geweze..................
Ankara 22 yaş Üniv. öğrc. KIZ
Çok şükür 18.04.2012 Çarşamba günü saat 00.20'de
Elif bebeğimiz 2750 gr olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

H A M İ Ş L E R İ M İ Z
Aman nazar değmesin

**nihaan.....................temmuz hamişi
son adet 2 temmuz İstanbul 26 yaş Muhasebeci KIZ ???

**deryanınmeleği..................temmuz hamişi
son adet 6 temmuz 26 yaş OĞLAN ???

**tektanemmm....................temmuz hamişi
son adet 25 temmuz KIZ ???

1.baharrrımmm................a
ğustos hamişi son adet 8 ağustos Ardahan Güzellik uzmanı 40 haftalık hamiş KIZ ???
Arkadaşımız Allah nasip ederse 15 Mayıs Salı günü yavrusuna kavuşacak. ALLAHIM KOLAYLIK VERSİN HAYIRLI DOĞUMLAR DİLERİZ....

2.ecce....................ağustos hamişi son adet 15 ağustos
39 haftalık hamiş KIZ

3.kurabiye79....................ağustos hamişi
son adet 20 ağustos Konya 38 haftalık hamiş OĞLAN

4.sevde7..................ağustos hamişi
son adet 24 ağustos 38 haftalık hamiş
KIZ
Arkadaşımız Allah nasip ederse 16 Mayıs Çarşamba günü yavrusuna kavuşacak. ALLAHIM KOLAYLIK VERSİN HAYIRLI DOĞUMLAR DİLERİZ....

5.darkangel80..................ağustos hamişi
son adet 31 ağustos 37
haftalık hamiş KIZ

6.emral
.................eylül hamişi son adet 15 eylül 28 yaş 34 haftalık hamiş KIZ

7.mumined...................eylül hamişi Konya-Akşehir 34 haftalık hamiş
OĞLAN

8.
yaseminnnnnnn................ekim hamişi son adet 19 ekim Kütahya 22 yaş Ev hanımı 29 haftalık hamiş CİNSİYET ?

9.beklenenbebiş................ekim hamişi son adet 21 ekim 20 yaş 29 haftalık hamiş KIZ

10.desde................ekim hamişi son adet 24 ekim 29 haftalık hamiş CİNSİYET ?

11.elif-ecrin................ekim hamişi
son adet 31 ekim 28 haftalık hamiş KIZ

12.bebekyüzlüm...............kasım hamişi
son adet 6 kasım Ankara Ev hanımı 27 haftalık hamiş KIZ

13.haziran13...................kasım hamişi İstanbul 35 yaş Mühendis 25 haftalık hamiş KIZ

14.melek derya
...................kasım hamişi son adet 18 kasım 25 haftalık hamiş
KIZ

15.aylinibrahim13..................kasım hamişi 24 haftalık hamiş CİNSİYET ?

16.koza.........................kasım hamişi
son adet 29 kasım Antalya 33 yaş 23 haftalık hamiş CİNSİYET ?

17.azra26....................kasım hamişi
23
haftalık hamiş CİNSİYET ?

18.duygu_k....................aralık hamişi
son adet 22 aralık 20haftalık hamiş CİNSİYET ?

19.aymelek..................ocak hamişi
son adet 1 ocak Erzurum 25 yaş Hemşire 19 haftalık hamiş
OĞLAN

20.mechul07.............ocak hamişi Afyon 27 yaş Öğretmen 18 haftalık hamiş CİNSİYET ?

21.hale77.................ocak hamişi son adet 8 ocak 17 haftalık hamiş CİNSİYET ?

22.lovely (dilber'in kardeşi).............ocak hamişi son adet 14 ocak Samsun 17 haftalık hamiş OĞLAN

23.canay................ocak hamişi
16 haftalık hamiş

24.yesi
.......................şubat hamişi 25 yaş 13 haftalık hamiş ???

25.ciel......................şubat hamişi son adet 20 şubat 11 haftalık hamiş

26.nesli89....................mart hamişi
7 haftalık hamiş
Yeni hamişimiz tebrikler:)

27.tuha..................mart hamişi 39 yaş Yeni hamişimiz tebrikler:)

28.dilekdenizi...............mart hamişi
son adet 21 mart Mersin 7haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)

29.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim acaba?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA BİR DEĞİŞİKLİK VARSA VE BEBEKLERİNİN CİNSİYETLERİ BELLİ OLUNCA LÜTFEN BELİRTSİNLER EKLERİZ.

Beklenmeyen adet tarihlerimiz:)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-ceylangözlü................??? 22 nisan
-patalena...................??? 24 nisan
-melek24..................??? 25 nisan
-asimelek..................??? 4-5 mayıs
-selamet....................??? 6 mayıs
-defne defne..............??? 10 mayıs İstanbul 27 yaş Satış danışmanı

-lolipop.....................14 mayıs İzmir Öğretmen
-bebek özlemi...............22-26 mayıs 28 yaş Öğretmen
-kardelen000................27-28 mayıs
-yagmurersoy...............?
-secoş........................1 haziran Öğretmen
-siima........................8-13 haziran

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...

-tatu..................?
-ayşearslan................? Kayseri 25 yaş
-ayparçası.................?
-bur-ay.................?

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:

-sea34........................? İstanbul
-pirenses..................?
-uyuzmuyum_neyim.............? Ankara 28 yaş Memur
-orjinal-catlaq..............? İstanbul
-çitos (beyza21)................? Diyarbakır
-ada_16..................?
-naz_ars.................?
-sılam_nisa.............? Türkçe öğrt.
-geveze.................? Bursa
-lavinyam..................?

ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al

http://www.facebook.com/groups/112495362171305/?id=178548732232634&notif_t=group_activity

kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik 146 kişi olduk, yukarıdaki linke tıklayıp aramıza katılabilirsiniz:) orda da buradaki gibi sıcak bir ortam var. tabi yeni gelenler lütfen burdan geldiğini ve nicklerini belirtirlerse ordaki listemize de ekleriz. herkesi bekliyoruz...

Zaman ne çabuk geçiyor. Rabbim bebek isteyen kardeşlerimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin. Hamilelere hayırlı,sağlıklıhamilelikler ve doğumu yaklaşanlara hayırlı, sağlıklı doğumlar nasip etsin.

eveet sonunda geldik yeni bir yıla ve mayıs ayına... hadi bakalım maşallah maşallah hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor, bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? Darısı tüm listeye...

Bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

DOĞUM YAPAN ARKADAŞLARIMIZ
Aman nazar değmesin

1.hurish................Gurbetçi Konyalı 26 yaş OĞLAN
Çok şükür 23.08.2011 Salı günü saat 04.10'da Mahmud Suraka bebeğimiz 3600 gr ve 53 cm olarak normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

2.ayşegüüll..................OĞLAN

Çok şükür 07.10.2011 Cuma günü saat 18.50'de bebeğimiz 3330 gr olarak normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

3.salkım......................KIZ
Çok şükür 11.10.2011 Salı günü
Asya bebeğimiz sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

4.hazan_11.................
Antalya KIZ
Çok şükür 19.10.2011 Çarşamba günü saat 09.35'te
Beray bebeğimiz 2300 gr ve 46 cm olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

5.aussie-angel..............
KIZ
Çok şükür 25.10.2011 Salı günü
Güleda bebeğimiz 3500 gr olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

6.burju........................
KIZ
Çok şükür 18.11.2011 Cuma günü Minel Nur bebeğimiz sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

7.çölmeleği................Mardin/Midyat 19 yaş KIZ
Çok şükür 21.11.2011
Pazartesi günü bebeğimiz 3000 gr ve 50 cm olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

8.sarı gelin.................KIZ
Çok şükür 30.11.2011 Çarşamba günü
Neslişah bebeğimiz normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

9.sen-lin12121212................OĞLAN
Çok şükür 05.12.2011 Pazartesi günü saat 08.40'da
Hatem bebeğimiz 2900 gr ve 50 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

10.mavişimbebekistiyor..........İstanbul 41 yaş Gayrımenkul danış.OĞLAN
Çok şükür 12.12.2011 Pazartesi günü saat 10.00'da
Toprak Meriç bebeğimiz 3900 gr ve 53 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

11.tunaa.......................
Eskişehir 34 yaş Resim öğrt. KIZ
Çok şükür 13.12.2011 Salı günü saat 10.40'da Sena bebeğimiz 3250 gr ve 50 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

12.mavikedi...............
Edirne 28 yaş İngilizce öğrt.
OĞLAN
Çok şükür 01.01.2012 Pazar günü saat 14.26'da
Alp bebeğimiz 3600 gr ve 51 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

13.geliyobebiş..............
KIZ
Çok şükür 02.01.2012 Pazartesi günü saat 10.00'da
Elif Irmak bebeğimiz 3500 gr ve 48 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

14.elçin&su...............
OĞLAN
Çok şükür 03.01.2012 Salı günü saat 09.16'da
Efe bebeğimiz 3400 gr ve 48 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

15.ayperi...................OĞLAN
Çok şükür 16.01.2012 Pazartesi günü saat 17.45'te Emir Taha bebeğimiz 3080 gr ve 50 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

16.sheker_shey.........
Konya OĞLAN
Çok şükür 19.01.2012 Perşembe günü saat 10.20'de
Ahmet Burak bebeğimiz 2955 gr ve 50 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

17.esinerkan..............Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. OĞLAN
Çok şükür 06.02.2012 Pazartesi günü saat 09.25'te
Batın Uras bebeğimiz 3980 gr ve 51 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

18.bembeyaz.............Konya 26 yaş Memur OĞLAN
Çok şükür 06.02.2012 Pazartesi günü
Muhammet bebeğimiz 3000 gr olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

19.alanur2012........................KIZ
Çok şükür 02.03.2012 Cuma günü saat 20.45'te Belinay bebeğimiz 3640 gr ve 52 cm olarak sezeryanla doğmuştur.
Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

20.melodi_cn................... İstanbul 25 yaş Ev hanımı OĞLAN
Çok şükür 04.03.2012 Pazar günü saat 03.00'te
Çınar bebeğimiz 2500 gr ve 48 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

21.esde........................KIZ
Çok şükür 12.03.2012 Pazartesi günü saat 04.30'da
Sahizer bebeğimiz 2950 gr ve 45 cm olarak epiduralle doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

22.gülparem..............
Afyon 22 yaş Üniv. öğrc.
OĞLAN
Çok şükür 13.03.2012 Salı günü saat 15.34'te
Hamza Talha bebeğimiz sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

23.sumsuk.........................
Konya 28 yaş
KIZ
Çok şükür 14.03.2012 Çarşamba günü
Pelin bebeğimiz 2650 gr ve 47 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

24.fatma mutlu.....................Elazığ 21 yaş OĞLAN
Çok şükür 18.03.2012 Pazar günü
Yiğit Batın bebeğimiz 2900 gr ve doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

25.lalezar.....................
Balıkesir 39 yaş Memur
OĞLAN
Çok şükür 20.03.2012 Salı günü saat 10.55'te
Göktürk Egemen bebeğimiz 3950 gr ve 49 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

26.best_dream...................
OĞLAN
Çok şükür 21.03.2012 Çarşamba günü saat 17.00'de Ömer
bebeğimiz 2300 gr ve 45 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

27.gülandan......................
Uşak Ev hanımı
OĞLAN
Çok şükür 09.04.2012 Pazartesi günü Berat bebeğimiz sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

28.geweze..................
Ankara 22 yaş Üniv. öğrc. KIZ
Çok şükür 18.04.2012 Çarşamba günü saat 00.20'de
Elif bebeğimiz 2750 gr olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

H A M İ Ş L E R İ M İ Z
Aman nazar değmesin

**nihaan.....................temmuz hamişi
son adet 2 temmuz İstanbul 26 yaş Muhasebeci KIZ ???

**deryanınmeleği..................temmuz hamişi
son adet 6 temmuz 26 yaş OĞLAN ???

**tektanemmm....................temmuz hamişi
son adet 25 temmuz KIZ ???

1.baharrrımmm................a
ğustos hamişi son adet 8 ağustos Ardahan Güzellik uzmanı 41 haftalık hamiş KIZ ???
Arkadaşımız Allah nasip ederse 15 Mayıs Salı günü yavrusuna kavuşacak. ALLAHIM KOLAYLIK VERSİN HAYIRLI DOĞUMLAR DİLERİZ....

2.ecce....................ağustos hamişi son adet 15 ağustos 40
haftalık hamiş KIZ

3.kurabiye79....................ağustos hamişi
son adet 20 ağustos Konya 39 haftalık hamiş OĞLAN

4.sevde7..................ağustos hamişi
son adet 24 ağustos 39 haftalık hamiş
KIZ
Arkadaşımız Allah nasip ederse 16 Mayıs Çarşamba günü yavrusuna kavuşacak. ALLAHIM KOLAYLIK VERSİN HAYIRLI DOĞUMLAR DİLERİZ....

5.darkangel80..................ağustos hamişi
son adet 31 ağustos 38
haftalık hamiş KIZ

6.emral
.................eylül hamişi son adet 15 eylül 28 yaş 35 haftalık hamiş KIZ

7.mumined...................eylül hamişi Konya-Akşehir 35 haftalık hamiş
OĞLAN

8.
yaseminnnnnnn................ekim hamişi son adet 19 ekim Kütahya 22 yaş Ev hanımı 30 haftalık hamiş CİNSİYET ?

9.beklenenbebiş................ekim hamişi son adet 21 ekim 20 yaş 30 haftalık hamiş KIZ

10.desde................ekim hamişi son adet 24 ekim 30haftalık hamiş CİNSİYET ?

11.elif-ecrin................ekim hamişi
son adet 31 ekim 29 haftalık hamiş KIZ

12.bebekyüzlüm...............kasım hamişi
son adet 6 kasım Ankara Ev hanımı 28 haftalık hamiş KIZ

13.haziran13...................kasım hamişi İstanbul 35 yaş Mühendis 26 haftalık hamiş KIZ

14.melek derya
...................kasım hamişi son adet 18 kasım 26 haftalık hamiş
KIZ

15.aylinibrahim13..................kasım hamişi 25 haftalık hamiş CİNSİYET ?

16.koza.........................kasım hamişi
son adet 29 kasım Antalya 33 yaş 24 haftalık hamiş CİNSİYET ?

17.azra26....................kasım hamişi
24
haftalık hamiş CİNSİYET ?

18.duygu_k....................aralık hamişi
son adet 22 aralık 21 haftalık hamiş
OĞLAN

19.aymelek..................ocak hamişi
son adet 1 ocak Erzurum 25 yaş Hemşire 20 haftalık hamiş
OĞLAN

20.mechul07.............ocak hamişi Afyon 27 yaş Öğretmen 19 haftalık hamiş CİNSİYET ?

21.hale77.................ocak hamişi son adet 8 ocak 18 haftalık hamiş CİNSİYET ?

22.lovely (dilber'in kardeşi).............ocak hamişi son adet 14 ocak Samsun 18 haftalık hamiş OĞLAN

23.canay................ocak hamişi
17 haftalık hamiş CİNSİYET ?

24.yesi
.......................şubat hamişi 25 yaş 14 haftalık hamiş ???

25.ciel......................şubat hamişi son adet 20 şubat 12 haftalık hamiş

26.nesli89....................mart hamişi
8haftalık hamiş
Yeni hamişimiz tebrikler:)

27.tuha..................mart hamişi 39 yaş Yeni İKİZ hamişimiz tebrikler:)

28.dilekdenizi...............mart hamişi
son adet 21 mart Mersin 8 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)

29.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim acaba?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA BİR DEĞİŞİKLİK VARSA VE BEBEKLERİNİN CİNSİYETLERİ BELLİ OLUNCA LÜTFEN BELİRTSİNLER EKLERİZ.

Beklenmeyen adet tarihlerimiz:)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-ceylangözlü................??? 22 nisan
-patalena...................??? 24 nisan
-melek24..................??? 25 nisan
-asimelek..................??? 4-5 mayıs
-selamet....................??? 6 mayıs
-defne defne..............??? 10 mayıs İstanbul 27 yaş Satış danışmanı

-lolipop.....................14 mayıs İzmir Öğretmen
-bebek özlemi...............22-26 mayıs 28 yaş Öğretmen
-kardelen000................27-28 mayıs
-yagmurersoy...............?
-secoş........................1 haziran Öğretmen
-siima........................8-13 haziran

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...

-tatu..................?
-ayşearslan................? Kayseri 25 yaş
-ayparçası.................?
-bur-ay.................?

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:

-sea34........................? İstanbul
-pirenses..................?
-uyuzmuyum_neyim.............? Ankara 28 yaş Memur
-orjinal-catlaq..............? İstanbul
-çitos (beyza21)................? Diyarbakır
-ada_16..................?
-naz_ars.................?
-sılam_nisa.............? Türkçe öğrt.
-geveze.................? Bursa
-lavinyam..................?

ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al

http://www.facebook.com/groups/112495362171305/?id=178548732232634&notif_t=group_activity

kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik 147 kişi olduk, yukarıdaki linke tıklayıp aramıza katılabilirsiniz:) orda da buradaki gibi sıcak bir ortam var. tabi yeni gelenler lütfen burdan geldiğini ve nicklerini belirtirlerse ordaki listemize de ekleriz. herkesi bekliyoruz...

Geri