Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

meleğim biz geldik siz gitmişsiniz. oo hadi bakalım iyi gezmeler annenle berabersinizdir şimdi ne güzel:) çınarımın da maşallahı var allah hep sağlık versin canım kocaman öpüyoruz sizi:)

aramıza hg inş allah kalbinden geçeni verir canım.

canım çok tşkler pazar gecesi döndük bile:) güzeldi ama 2 çocukla yorucuydu valla:) artık darısı isteyenlere olsun.

hoşgeldin ablacım inşallah güzel vakit geçirmişsinizdir.:) bende geçen hafta bebişimin kalp atışını duydum o kadar değişik bir duygu ki allahım isteyen herkese nasip etsin. Ben bir şey danışacağım bu aralar sol kasığımda özellikle yanma batma gibi ağrı oluyo. çok sık olmuyo acaba tüm gün bilgisayar başındayım ondan mı ya da Bu normal mi?

Adet düzensizliğinden bıktım :(( Ne bebişimin olacağını bilebiliyorum ne yumurtlama gününü bilebiliyorum :(

Canım allahtan umut kesilmez seni çok iyi anlıyorum. bende de aynı sorun vardı, 2-3 ayda bir gelirdi bazen 30 günde belli olmuyordu. her ay gecikince acaba bebiş var mı diye umutlanıyordum. Tiroid tedavisi oluyorum oda düzensizlik yapıyomuş. Hormonlarına baktır canım ve en önemlisi kafana takma steste gecikmeye sebeb oluyor. Çok şükür 10 haftalık hamileyim şuan ve hala inanmakta güçlük çekiyorum. Düzensiz olduğu için haftasına göre küçükmüş geç döllenme olmuş. Pes etme canım bol bol dua et yüce rabbim çok büyük isteyenin kucağını boş bırakmasın inşallah.

zelişşş bir doktora görün inş bekletmeden gelir bebeğin.

hoşgeldin ablacım inşallah güzel vakit geçirmişsinizdir.:) bende geçen hafta bebişimin kalp atışını duydum o kadar değişik bir duygu ki allahım isteyen herkese nasip etsin. Ben bir şey danışacağım bu aralar sol kasığımda özellikle yanma batma gibi ağrı oluyo. çok sık olmuyo acaba tüm gün bilgisayar başındayım ondan mı ya da Bu normal mi?
hb canımm zaten bakıyorum bu aralar bir ikimiz varız:( tatil güzeldi çabuk bitti tşkler. ayy canım çok sevndim o harika bir duygu:) amiinn inş darısı hareketlerine cinsiyetine olsun:) o batmalar rahim genişlediği için endişelenme doktoruna da sor istersen. öptümm seni ve bebeği.

zelişşş bir doktora görün inş bekletmeden gelir bebeğin.

hb canımm zaten bakıyorum bu aralar bir ikimiz varız:( tatil güzeldi çabuk bitti tşkler. ayy canım çok sevndim o harika bir duygu:) amiinn inş darısı hareketlerine cinsiyetine olsun:) o batmalar rahim genişlediği için endişelenme doktoruna da sor istersen. öptümm seni ve bebeği

aminn ne güzel bal damlıyor ağzından çok saol.bende seni ve tatlı meleklerini öptüm allaha emanet olun

mübarek ramazan ayına ne mübarek bir günle adım attık. Allahım dualarımızı kabul eylesin inşallah. Hayırlı cumalar, bereket dolu ramazanlar dilerim

- - - Updated - - -

mübarek ramazan ayına ne mübarek bir günle adım attık. Allahım dualarımızı kabul eylesin inşallah. Hayırlı cumalar, bereket dolu ramazanlar dilerim

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

merhaba güzeller,
herkese hayırlı ramazanlar diliyorum, allahım bu mübarek günde bizleri her türlü kötülüklerden ve üzüntülerden korusun, kimseyi şarşırtmasın ve şaşırmış insanlarla karşılaştırmasın. Hepimizin önce kalpleri ve vicdanları huzurla dolsun ki hayatlarımızı da aynı huzurla güzelleştirelim. Bebek isteyenlere tez vakitte gebelik, hamilelere hayırlı doğumlar annelere hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah..
Birde unutmadan, sokak hayvanlarına su vermeyi unutmayın güzeller yarın yine sıcaklıklar artıyormuş yazık kuzulara hep sokaklarda güneşin altında...
Hepinizi kocaman öpüyorummmm.. Sevgiler...

slm kızlar ne yapıyorsunuz nasılsınız? tunacım iyi tatil yapmışsın sen napıosun cocuklar nasıllar? diğer kızlar siz ne yapıyorsunuz bebişler nasıl hamişler hamişlik nasıl gidio? Hepinize hayırlı ramazanlar olsun dualarınız kabul olsun inş.ben sık giremiyorum bu arada doğum hala yapmadım beklıyorum sancım felan yok ya:( inş suni sancıyla doğum yapabilirim dua edin aklınıza geldikçe bana hayırlısıyla bende kucağıma alabıleyım meleğimi.hepinizi cok öpüyorum elımden geldıkce sizlere yazarım öptüm hepınızı

Geri