Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kızlar hepinize hayırlı pazarlarr.. biz çarş günü evimize döndük ama yoğunluktan bir türlü giremedim uygun bir zamanda hepinize cvp vericem. bu arada ballı lokmam kızım artık çok güzel emekliyor evde de gezmeye başladık:) abimizin de ilk süt dişi çıktı tam abi oldu:) çocuklarının büyüdüğünü görmek çok güzel bir duygu Allah her isteyene nasip etsin.

kızlar birde mesela gunduz 1 saatte bır yarım saatte bır emmek ıstıo emıo emmeyınce aglıo bırtek kucakta duruo emmek ıcın bazen kucaktada durmuo emzırınce bıraz emıp ya uyuyo yada yavas yavas emıo hıc kendı bırakmıo ben cekıom uyuyunca yavaslayınca ne yapcam ya?kokumamı alısmıs gercı baska ısımde yok saattlerce oyle kalabılırım ama malum yara oluo bırde sutte azalıo tam dolmuo sureklı emdıgı ıcın gecede 7saat uyudugu oluo uyandırmalımıyım gercı ıkı gundur oyle uyandırmadım bu gece uyuma devam ederse uyandırayımmı uyusunmu?kac saatte bır emzıreyım sızler ne yapıyordunuz sutunuzu nasıl arttrıyordunuz bu gecıcı bırseymı sızde yasadınızmı Çok soru sordum ama kızlar bir sorumda ben emzirdiğimde bazen 5 dk emıo bırakıo netten baktım sutu boşaltma felan dıo o nasıl oluo sız emzırmeyı nasıl yapıosunuz ıkısınımı verıosunuz yoksa tekı ıcıp doyabılıomu :( ben sık gıremıyorum gırınce ıns tekrar sızlere yazarım hepınızı cok opuyorum bebıslerınızıde yerıme koklayın
canım gece uykularından uyandırma kendi acıkınca uyanır çünkü geceleri 10 saat bile uyuyabilirler emzirmeye gelince ben çok sıvı şeyler tüketiyorum sütün tatlıyla alakası yok karpuz meyve bunlarda süt yapıyor ama senin kendinin dinç ola bilmen içinde bişeyler yemen gerekir bebeğin daha çok küçük zamanla inan herşey düzene biniyor.bizde seni ve meleğini öpüyoruz

kızlar hepinize hayırlı pazarlarr.. biz çarş günü evimize döndük ama yoğunluktan bir türlü giremedim uygun bir zamanda hepinize cvp vericem. bu arada ballı lokmam kızım artık çok güzel emekliyor evde de gezmeye başladık:) abimizin de ilk süt dişi çıktı tam abi oldu:) çocuklarının büyüdüğünü görmek çok güzel bir duygu Allah her isteyene nasip etsin.
maşallah maşallah ne güzel annesi, rabbim nice nice güzelliklerini de görmeyi nasip etsin:)

herkese merhaba siteyi çok beğendim arkadaşlar bende bebek istiyorum inş.

slmm aramıza hg. inş Allah gönlüne göre bir kız evlat verir. istersen beklediğin adet tarihini listemize ekleyebilirm.

selam nasılsınz melekler ve melek bebişleri biz meleğimle çok şükür iyiyiz kızlar ALLAH bu duyguyu herkese tattrsn cook ama cok güzel bir duyguymuş.Burdan bu yazımı gören herkese sesleniyorum kızlar sabredin her konuda sabredin ALLAHtan hep hayırlısını isteyın mutlaka ısteğiniz nasipte varsa olur özellikle bebekte hayırlı ve sağlıklısını isteyin burda biz bir kaç kişi derdimize ortak olduk ama bizler gibi zorluklar çeken birsürü kşi var ama sadece okuyup teselli buluyordur ama inanın hiç birşey ALLAH dilemedikçe olmuyor ve vakti zamanı nezamansa ozaman oluyor.lütfen hiç ümidinizi yitirmeyin unutmayın hiç hep sizden bir başka şehirde aynı dertten müzdarip belkide dahada hüzünlü beter insanlar var Ne olur bebek beklerken sabırlı olun eşinizle ilgili olun umudunuzu yitirmeyin ve pskolojinizi bzmayın çünkü moralin cok etkısı var ilişkiyi bebek diye görmeyin o an dusunmek zor bılıyorum ama bebek sahıbı olmak ıcın yapıyoruz dıye dusunmeyın ınanın dusuncenınde etkısı cok evet rabbım nasıp etmeyınce etmıyor ama tevekkul etmeyıp kafaya takarsanz ısınız daha zorlasıyor ayy cok uzun yazdım ama bebek sahbı olmyı ıstdgm gnler aklıma geldı ve sızı cok cok ıyı anlıyorm.yanlız deglsınız.kendıme gelınce kzlar melegım cok sukur suan ıyı fakat bende takıntı oldu ya sutum olmazsa dıye sızınle paylasamadan edemedım cunku hıc yemek yıyemıyorum hep mıdem bulanıyor anlamadım bende nıye bırde ben boyle yemek yıymynce yada saglklı besın yemıynce bebğe gıden suttemı sağlıksız oluo.cunku bazen sdece su ıcıyorum saatlerce suyla duruyorum:( yardım edın bı
akıl verın sureklı emmek ıstıo heralde alıstıda kızım bana emzıkde cekmedı ne yapmalıyım? bu arada bı aylık olduk sımdıden tşkler kızlar

kızlar birde mesela gunduz 1 saatte bır yarım saatte bır emmek ıstıo emıo emmeyınce aglıo bırtek kucakta duruo emmek ıcın bazen kucaktada durmuo emzırınce bıraz emıp ya uyuyo yada yavas yavas emıo hıc kendı bırakmıo ben cekıom uyuyunca yavaslayınca ne yapcam ya?kokumamı alısmıs gercı baska ısımde yok saattlerce oyle kalabılırım ama malum yara oluo bırde sutte azalıo tam dolmuo sureklı emdıgı ıcın gecede 7saat uyudugu oluo uyandırmalımıyım gercı ıkı gundur oyle uyandırmadım bu gece uyuma devam ederse uyandırayımmı uyusunmu?kac saatte bır emzıreyım sızler ne yapıyordunuz sutunuzu nasıl arttrıyordunuz bu gecıcı bırseymı sızde yasadınızmı Çok soru sordum ama kızlar bir sorumda ben emzirdiğimde bazen 5 dk emıo bırakıo netten baktım sutu boşaltma felan dıo o nasıl oluo sız emzırmeyı nasıl yapıosunuz ıkısınımı verıosunuz yoksa tekı ıcıp doyabılıomu :( ben sık gıremıyorum gırınce ıns tekrar sızlere yazarım hepınızı cok opuyorum bebıslerınızıde yerıme koklayın

canım benim oh oh maşallah iyi olmanıza sevndm Allah hep sağlık versn. dediğin gibi bebek konusunda herşeyin hayırlısı senin ne çok istediğine ben şahidim. inş Allah tüm arkadaşlarma vakti gelince bebeklerini göndersn.süt konusunda sen stres yaparsan daha az gelir yapma bebeğin için yemeyeye çalış bol sıvı komrosto falan iç. humana stil ve rezene çayı da artırıyor diye duydum. telaş yapma canım bebişin kilo alımı ve her gün aldığın bez çoksa sütün yeterlidr. bulgur pilavı tahin helva da sütü artırır. kuzumm şimdi o küçük çabuk yorulur annesi sık emer ama azıcık emip uyur normal bunlar büyüdükçe düzelecek. maşallah gece doyuyor demek ki sen o uyanmazsa kaldırma. ama gün içinde her istediğinde emzir. ben dolu mememi veriyorum uyursa veya bırakırsa sonraki emmede diğerini veriyorum. meme uçların için lansinoh krem çok iyidir. emzikte de biz damaklı emzik kullanıyoruz sena da hep memede uyuyor mememi çekerken onu veriyorum. ne demek canım her zaman yardımcı olurum sizi kocamann öpüyorum. Aeo.

ben hasta oldum bu sabah bidaki tarihim 30 eylül 36 günde bi oluyorum 3 aydır nedense ekim de dr a dtcez eşimle öle karar aldık kızlarr hakkınızı helel edin herşey için sağolun ben bida bu siteye girmicem bu gün son bi gün hamile kalırsam o zaman gircem inşallah allaha emanet olun :'(

canım anlıyorum seni ama bu adet düzensizlikleri de bebeğe hazırlık. benm de çok düzenli olan adetim hamişlikten önce bozulmuştu. inş senin de yakındır bebeğinin gelmesi. sen bilirsin tabi ama biz hep burdayız derdimizi de paylaşıyoruz sevncimizi de hep bekleriz inş mutlu haberlerle gelirsin kib. Allahtan umut kesilmez.

:( ozlem seni cok iyi anliyorum. Cevreden bebek ne zaman dusunuyosunuz sozleriyle beraber senin denemelerinde basarisiz olunca insan gercekten cok mutsuz oluyor. Cok istiyosun diye mi olmuyor bilemiyosun... Hastalandigin an dunyan yikiliyor... Ben de doktora gidecegim bu ay... Ben de hastalandim bu arada... Allah yardimcimiz olsun... Bize dua edin.. Bebegimiz gelsin bizi bulsun... Dualarimiz kabul olsun...

canım inş Allah senin de gönlüne göre versin listemize bayadır yeni hamiş yazamadım güzel haberlerini beklerim. Allah yardımcın olsun.

selam kızlar görüşmeyeli epey zaman oldu ufaklık olunca iş ev derken inanın hayatım tam bir koşturmaya döndü bazen siteye giriyorum sadece bakıp çıkıyorum yazıp okumaya bile vaktim olmuyor benim yusufcuk 3 aylık oldu halen böbrekleri için devamlı doktor kontrolündeyiz ama doktorun dediğine göre iyiye gidiyormuşuz şükürler olsun Allahım kimseyi evladı ile sınamasın herkesin evladına sağlıklı uzun ömürler versin bebek sahibi olmak isteyenlerde sabretsin önce Allah tan isteyin canı gönülden inanın Allah hiçbir dileği isteği boş çevirmez onun okadar büyük nimetlerinden inanın sizede vardır..herkese kucak dolusu öpücükler......Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

oo kimler gelmş slm canım ee annelik hem güzel hem zor değil mi ben de anca uyursa yada kucağımda giriyorum. maşallah oğluşun kocaman olmuş kıyamam geçmş olsun inş kısa zamanda düzelir Allah sağlık versn. aminnnn biz de 9. ayımızdayız teyzesi artık emeklemeye başladık çok hareketli bir kızım var:) ben de öptüm kib.

asenasule piko hakkında bilgim yok geçmişler olsun inş bekletmeden gelir bebeğin Allah gölüne göre versin.

kız sevdee o bızdık ne tatlı olmuş maşallah yanaklarından öpüyorum minnoşu:)

yağmurcuğum
aminn çok tşkler canım inş sizler de bebeklerinize kavuşunca bu güzel anlarınızı da birlikte paylaşırız:)

Zaman ne çabuk geçiyor. Rabbim bebek isteyen kardeşlerimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin. Hamilelere hayırlı, sağlıklı hamilelikler ve doğumu yaklaşanlara hayırlı, sağlıklı doğumlar nasip etsin.

eveet sonunda geldik yeni bir yıla ve ağustos ayına... hadi bakalım maşallah maşallah hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor, bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? Darısı tüm listeye...

Bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

DOĞUM YAPAN ARKADAŞLARIMIZ
Aman nazar değmesin

1.hurish................Gurbetçi Konyalı 26 yaş OĞLAN
Çok şükür 23.08.2011 Salı günü saat 04.10'da Mahmud Suraka bebeğimiz 3600 gr ve 53 cm olarak normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

2.ayşegüüll..................OĞLAN

Çok şükür 07.10.2011 Cuma günü saat 18.50'de bebeğimiz 3330 gr olarak normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

3.salkım......................KIZ
Çok şükür 11.10.2011 Salı günü
Asya bebeğimiz sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

4.hazan_11.................
Antalya KIZ
Çok şükür 19.10.2011 Çarşamba günü saat 09.35'te
Beray bebeğimiz 2300 gr ve 46 cm olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürlerdileriz:)

5.aussie-angel..............
KIZ
Çok şükür 25.10.2011 Salı günü
Güleda bebeğimiz 3500 gr olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

6.burju........................
KIZ
Çok şükür 18.11.2011 Cuma günü Minel Nur bebeğimiz sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

7.çölmeleği................Mardin/Midyat 19 yaş KIZ
Çok şükür 21.11.2011
Pazartesi günü bebeğimiz 3000 gr ve 50 cm olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

8.sarı gelin.................KIZ
Çok şükür 30.11.2011 Çarşamba günü
Neslişah bebeğimiz normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

9.sen-lin12121212................OĞLAN
Çok şükür 05.12.2011 Pazartesi günü saat 08.40'da
Hatem bebeğimiz 2900 gr ve 50 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

10.mavişimbebekistiyor..........İstanbul 41 yaş Gayrımenkul danış.OĞLAN
Çok şükür 12.12.2011 Pazartesi günü saat 10.00'da
Toprak Meriç bebeğimiz 3900 gr ve 53 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

11.tunaa.......................
Eskişehir 34 yaş Resim öğrt. KIZ
Çok şükür 13.12.2011 Salı günü saat 10.40'da Sena bebeğimiz 3250 gr ve 50 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

12.mavikedi...............
Edirne 28 yaş İngilizce öğrt.
OĞLAN
Çok şükür 01.01.2012 Pazar günü saat 14.26'da
Alp bebeğimiz 3600 gr ve 51 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

13.geliyobebiş..............
KIZ
Çok şükür 02.01.2012 Pazartesi günü saat 10.00'da
Elif Irmak bebeğimiz 3500 gr ve 48 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

14.elçin&su...............
OĞLAN
Çok şükür 03.01.2012 Salı günü saat 09.16'da
Efe bebeğimiz 3400 gr ve 48 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

15.ayperi...................OĞLAN
Çok şükür 16.01.2012 Pazartesi günü saat 17.45'te Emir Taha bebeğimiz 3080 gr ve 50 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

16.sheker_shey.........
Konya OĞLAN
Çok şükür 19.01.2012 Perşembe günü saat 10.20'de
Ahmet Burak bebeğimiz 2955 gr ve 50 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

17.esinerkan..............Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. OĞLAN
Çok şükür 06.02.2012 Pazartesi günü saat 09.25'te
Batın Uras bebeğimiz 3980 gr ve 51 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

18.bembeyaz.............Konya 26 yaş Memur OĞLAN
Çok şükür 06.02.2012 Pazartesi günü
Muhammet bebeğimiz 3000 gr olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

19.alanur2012........................KIZ
Çok şükür 02.03.2012 Cuma günü saat 20.45'te Belinay bebeğimiz 3640 gr ve 52 cm olarak sezeryanla doğmuştur.
Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

20.melodi_cn................... İstanbul 25 yaş Ev hanımı OĞLAN
Çok şükür 04.03.2012 Pazar günü saat 03.00'te
Çınar bebeğimiz 2500 gr ve 48 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

21.esde........................KIZ
Çok şükür 12.03.2012 Pazartesi günü saat 04.30'da
Sahizer bebeğimiz 2950 gr ve 45 cm olarak epiduralle doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

22.gülparem..............
Afyon 22 yaş Üniv. öğrc.
OĞLAN
Çok şükür 13.03.2012 Salı günü saat 15.34'te
Hamza Talha bebeğimiz sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

23.sumsuk.........................
Konya 28 yaş
KIZ
Çok şükür 14.03.2012 Çarşamba günü
Pelin bebeğimiz 2650 gr ve 47 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

24.fatma mutlu.....................Elazığ 21 yaş OĞLAN
Çok şükür 18.03.2012 Pazar günü
Yiğit Batın bebeğimiz 2900 gr ve doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

25.lalezar.....................
Balıkesir 39 yaş Memur
OĞLAN
Çok şükür 20.03.2012 Salı günü saat 10.55'te
Göktürk Egemen bebeğimiz 3950 gr ve 49 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

26.best_dream...................
OĞLAN
Çok şükür 21.03.2012 Çarşamba günü saat 17.00'de Ömer
bebeğimiz 2300 gr ve 45 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

27.gülandan......................
Uşak Ev hanımı
OĞLAN
Çok şükür 09.04.2012 Pazartesi günü Berat bebeğimiz sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

28.geweze..................
Ankara 22 yaş Üniv. öğrc. KIZ
Çok şükür 18.04.2012 Çarşamba günü saat 00.20'de
Elif bebeğimiz 2750 gr olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

29.deryanınmeleği..................
26 yaş OĞLAN
Çok şükür Kurtuluş Efe
bebeğimiz sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

30.sevde7..................
KIZ
Çok şükür 16.05.2012 Çarşamba günü saat 09.30'da
Saliha bebeğimiz 3150 gr ve 50 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

31.kurabiye79................
Konya OĞLAN
Çok şükür 18.05.2012 Cuma günü
Yusuf İbrahim bebeğimiz doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

32.
baharrrımmm................
Ardahan Güzellik uzmanı KIZ
Çok şükür 19.05.2012 Cumartesi günü saat 14.33'te
Beyza bebeğimiz 3150 gr ve 48 cm olarak normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

33.darkangel80..................
KIZ
Çok şükür 25.05.2012 Cuma günü saat 11.15'te
Miray bebeğimiz normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

34.emral.................28 yaş KIZ
Çok şükür 14.06.2012 Perşembe günü saat 10.30'da
Asya bebeğimiz 2800 gr ve 47 cm olarak doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

35.yaseminnnnnnn................Kütahya 22 yaş Ev hanımı OĞLAN
Çok şükür 17.07.2012 Salı günü saat 02.45'te ?bebeğimiz 2850 gr ve 50 cm olarak normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

36.elif-ecrin................
KIZ
Çok şükür 24.07.2012 Salı günü saat 08.55'te
Elif Ecrin bebeğimiz 2700 gr ve ? cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

37.beklenenbebiş................20 yaş KIZ
Çok şükür 31.07.2012 Salı günü saat ?'te ?
bebeğimiz 3000 gr ve ? cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

38.haziran13...................İstanbul 35 yaş Mühendis KIZ
Çok şükür 09.08.2012 Salı günü saat ?'te ? bebeğimiz ? gr ve ? cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

H A M İ Ş L E R İ M İ Z
Aman nazar değmesin

**bebekyüzlüm...............kasım hamişi
son adet 6 kasım Ankara Ev hanımı 42 haftalık hamiş KIZ ???

1.melek derya
...................kasım hamişi son adet 18 kasım 41 haftalık hamiş
KIZ
Arkadaşımız 27 Temmuz Pazartesi günü (bugün) suni sancıyla doğuma alınacak. Hayırlı ve sağlıklı doğumlar diliyoruz inş. Allah sağlıkla kızına kavuşturur.

2.koza.........................kasım hamişi son adet 29 kasım Antalya 35 yaş 39 haftalık hamiş CİNSİYET ?

3.azra26....................kasım hamişi
37 haftalık hamiş CİNSİYET ?

4.duygu_k....................aralık hamişi
son adet 22 aralık 35 haftalık hamiş
OĞLAN

5.aymelek..................ocak hamişi
son adet 1 ocak Erzurum 25 yaş Hemşire 35 haftalık hamiş
OĞLAN

6.mechul07.............ocak hamişi Afyon 27 yaş Öğretmen 34 haftalık hamiş CİNSİYET ?

7.hale77.................ocak hamişi son adet 8 ocak 33 haftalık hamiş KIZ

8.lovely (dilber'in kardeşi).............ocak hamişi son adet 14 ocak Samsun 33 haftalık hamiş OĞLAN

9.canay................ocak hamişi
33 haftalık hamiş OĞLAN

10.ciel......................şubat hamişi son adet 20 şubat 27 haftalık hamiş OĞLAN

11.gonca 16...............mart hamişi
son adet 12 mart İstanbul 25 haftalık hamiş
KIZ(Sevgi♥)

12.nesli89....................mart hamişi 23 haftalık hamiş CİNSİYET ?

13.dilekdenizi...............mart hamişi son adet 21 mart Mersin 22 haftalık hamiş OĞLAN (Ata♥)

14.
secoş......................nisan hamişi Öğretmen 17 haftalık hamiş CİNSİYET ?

15.yakışıklım.....................mayıs hamişi son adet 1 mayıs Konya Hemşire 17 haftalık hamiş CİNSİYET ?

16.yagmurersoy......................mayıs hamişi 16 haftalık hamiş

17.şimall......................mayıs hamişi
son adet 7 mayıs Konya 16 haftalık hamiş

18.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim acaba?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA BİR DEĞİŞİKLİK VARSA
VE BEBEKLERİNİN CİNSİYETLERİ BELLİ OLUNCA LÜTFEN BELİRTSİNLER EKLERİZ.

Beklenmeyen adet tarihlerimiz:)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-asimelek................??? 11 haziran
-siima........................??? 8-13 haziran
-ceylangözlü................???
-bebek özlemi..............??? 17 haziran 28 yaş Öğretmen
-fatos_bzkrt...............??? 22-23 temmuz
-defne defne..............??? İstanbul 27 yaş Satış danışmanı
-selamet....................???
-ayşeden.....................??? 24 ağustos

-a.özlem.....................30 eylül Bursa 20 yaş Sağlık memuru
-ece2..........................?

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...

-tatu..................?
-ayşearslan................? Kayseri 25 yaş
-ayparçası.................?
-bur-ay.................?
-yesi....................? 25 yaş
-aylinibrahim13................?
-tuha..................? 39 yaş

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:

-sea34........................? İstanbul
-pirenses..................?
-uyuzmuyum_neyim.............? Ankara 28 yaş Memur
-orjinal-catlaq..............? İstanbul
-çitos (beyza21)................? Diyarbakır
-ada_16..................?
-naz_ars.................?
-sılam_nisa.............? Türkçe öğrt.
-geveze.................? Bursa
-lavinyam..................?

ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al

http://www.facebook.com/groups/112495362171305/?id=178548732232634&notif_t=group_activity

kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik 151 kişi olduk, yukarıdaki linke tıklayıp aramıza katılabilirsiniz:) orda da buradaki gibi sıcak bir ortam var. tabi yeni gelenler lütfen burdan geldiğini ve nicklerini belirtirlerse ordaki listemize de ekleriz. herkesi bekliyoruz..

ayyyyyyyyyyyyyyyyy kızlar merhaba nasılsınız unutmusum ben burayı bırden dank ettı aklıma ne ozlemısım buraları ılk göz agrım buralar benım ogluma hamıs kalmam ondan opncesı hep burası bana destek oldu sızlerde ozellıkle kayserıde b1 .5 ay guzel bı tatıl yaptık oglusumla annanemıs teyzemez ıle bol bol gezdık saga saglımde evımıze donduk cok sukur ıstanbul cok sıcak orda serın havaya alısmıstık sımdı cok sıcak gelıyor oglusumla bna

oglusum 5 ayı bıttı cok sukur buyuyoruz allahın ıznı ıle 7000 kılo 65 cm dık 20 gun once bakalım 6 ay asımız vuruldugu vakıt naıl olmus paşam egzama olayımı halen devam edıyor helede ıstanbula geldık gelelı dahada cogaldı allah yardımcımız olsunda sıcaklarda yawrumun canı cok yanıyor artı bırde ısılık olduk rabbım sıfa versın baska bı rahatsızlıgımız yok cok sukur ler olsun bızden bu kadar kızlar sızlerı cok opuyorum ve burdakı sohbetı cok ozluyorum...

Geri