Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacak reglme 14 gün var fakat 6-7 gündür kasık ağrılarım var sık idrara çıkıyorum göğüslerimde ağrı oluyor aşı uyku hali var ve 3 gündür mide bulantısı var bazı yiceklerin kokusundan tiksiniyorum bana neler oluyor ne olur yardımcı olun bebek sahibi olmayı çok istiyoruz...
canım tam yumurtlama günlerindesin bu günleri iyi değerlendr allah gönlüne göre versn inş bebiş gelir.

Kızlar nerelerdesiniz ya topik eskisi gibi kalabalık değil:) Valla sürekli giriş yapan Tunam sende olmasan :kiss:Az faceden kopunda ,topik şenlensin:)
sağol canımmm ben de her gün bakmaya çalışıyorum işte. valla yaa eski topiğimiz kalmadı hiç:(

İnşallah bundan sonra burdada olmaya çalışacağım...
Özlemişim...
Kızdan fırsat buldukkça girerimm ahh ahh ne regl günleri saydık burda .. sonrasında ne testler ;))))) heuehuehu
Şİmdide aman iinşallah bu hamiş değilimdir sıkıntıları var ;)))
gel tabi canım benm ben de anca sena'm uyursa ya da emerken bakıyorum yoksa aklım kalıyor:)

Facede son gaz destek verdiklerim buradanda sizlere destek vermeye devam edecem Rabbim bebiş isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı bebişler nasip etsin.

slm arkadaşlar uzun süredir girmedim siteyee işten dolayı fırsatım olmuyor siteye girmediğimden beri iki defa daha aşılama yaptırdım ve sonucu söylüyorum tunacımmm artık bende hamile bir anneyim yüce allahım olmayan isteyen herkeze bu duyguyu tattırsın siteye giremiyorum ama inanın herkez için çok dua ediyorum emin olun çünkü bunun acısını 10 yıldır çekiyordum ama artık bende 5 haftalık hamileyimmmmmmmmmmmmm

slm arkadaşlar uzun süredir girmedim siteyee işten dolayı fırsatım olmuyor siteye girmediğimden beri iki defa daha aşılama yaptırdım ve sonucu söylüyorum tunacımmm artık bende hamile bir anneyim yüce allahım olmayan isteyen herkeze bu duyguyu tattırsın siteye giremiyorum ama inanın herkez için çok dua ediyorum emin olun çünkü bunun acısını 10 yıldır çekiyordum ama artık bende 5 haftalık hamileyimmmmmmmmmmmmm
manşallah rabbim tamamına erdirr inş.

kızlar benimde yumurtlama günüm dua edin:)
hadi bakalım allah gönlüne göre versn canım iyi çalışın:)

Facede son gaz destek verdiklerim buradanda sizlere destek vermeye devam edecem Rabbim bebiş isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı bebişler nasip etsin.
mavimmm sağolasın desteklerini her zaman hissediyoruz canım aminnnn öpüyorum:)

slm deniz bayadır yoktun ayy çok sevndim tebrik ederim:) eklerim tabii allah tamamına erdrsn:)

çok saol tuana beni listeye eklemişsin, tşkr ederim..
son 3 günüm inş adet olmamda sizinle paylaşırım bu sevincimi :bebem:
ne demek canım rica ederim inş güzel haberler alırız senden:)

mekanın en güzel anne ve anne adaylarına günaydınlar dilediğiniz neyse o olsun hakkınızda hayırlısı muradınız gerçeğe dönüşmek dileğiyle:kiss:bol hamişli günler diliyorum :hamis:
sevdem aminnnn. sana da bu güzel dilekler geri dönsün inş. öptümm:)

Geri