Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

yağmurcuğum mrb bu konu hakkında bilgim yok canım ama aymelek açıklamış:) oyy kıyamam kuzuma inş düzelmiştir geçmş olsun.

aymelekçiğim
canım tşk ederim valla iki çocuk gerçekten yorucu kızım karıştırmada usta oldu:) tunanın ödevleri çok oluyor, bir de eşimle tsm korosuna gidiyoruz konserimiz yakın. ee sosyal bşyler de olsun değil mi? bir de çalışırsam tam olur:) allah sağlık versn de.

evet burası sizlerle ilk tanıştığım yer kopamıyorum ama maalesef eski tadı yok baksana kimse gelmiyor:( kuzumm kıyamam ben miniğine dişlerini kolayca çıkarır inş. sena ablası 17 aylık hala 7 dişi var ama kaşıyıp duruyor memede:) burnu için damla falan iyi gelir belki inş düzelir canım geçmşler olsun. ben de sizi öptüm AEO arada gel:)

yağmurcuğum mrb bu konu hakkında bilgim yok canım ama aymelek açıklamış:) oyy kıyamam kuzuma inş düzelmiştir geçmş olsun.

aymelekçiğim
canım tşk ederim valla iki çocuk gerçekten yorucu kızım karıştırmada usta oldu:) tunanın ödevleri çok oluyor, bir de eşimle tsm korosuna gidiyoruz konserimiz yakın. ee sosyal bşyler de olsun değil mi? bir de çalışırsam tam olur:) allah sağlık versn de.

evet burası sizlerle ilk tanıştığım yer kopamıyorum ama maalesef eski tadı yok baksana kimse gelmiyor:( kuzumm kıyamam ben miniğine dişlerini kolayca çıkarır inş. sena ablası 17 aylık hala 7 dişi var ama kaşıyıp duruyor memede:) burnu için damla falan iyi gelir belki inş düzelir canım geçmşler olsun. ben de sizi öptüm AEO arada gel:)

ay maşallah süpersiniz abla iki çocuk birde aktivitenizi de ihmal etmiyorsunuz allah bozmasın bu enerjinizi:) bizde 3. ayımızdayız biraz canım sıkıldı bir ayda kızım sadece yarım kilo almış,işe başlayalı da bir ay oldu:( doktor sen işteyken senin sütünden sonra annen mama takviyesi yapsın dedi gece sadece emsin dedi. Yavrum bir biberon bir meme oda haklı 15 gün sonra yine kontrol istedi. İnşallah toparlar minnacık kızım.

H A M İ Ş L E R İ M İ Z
Aman nazar değmesin

1.unıca....................temmuz hamişi (günü doldu haber yok?) OĞLAN

2.denizzzz...................eylül hamişi
38 haftalık hamiş CİNSİYET?

3.hazan_11.................eylül hamişi (kızı vardı 2. bebeği) Antalya 38 haftalık hamiş OĞLAN

4.debie.................aralık hamişi 24 haftalık hamiş CİNSİYET?

5.ayse arslann................aralık hamişi Kayseri 25 yaş 21 haftalık hamiş İKİZ
OĞLAN&KIZ

6.burju..................ocak hamişi (kızı vardı 2. bebeği)
Ankara 19 haftalık hamiş KIZ

7.esmerim53..................ocak hamişi
19 haftalık hamiş CİNSİYET?

8.özlem gök..................mart hamişi
9 haftalık hamiş

9.ayşegül&ramo..................mayıs hamişi
İzmir 22 yaş ? haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)

10.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim acaba?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA BİR DEĞİŞİKLİK VARSA
VE BEBEKLERİNİN CİNSİYETLERİ BELLİ OLUNCA LÜTFEN BELİRTSİNLER EKLERİZ.

Beklenmeyen adet tarihlerimiz:)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-a.özlem.....................27 nisan ??? Bursa 20 yaş Sağlık memuru (Tıbbi sekreter)

-gece_kuşu
.............7 haziran

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

oo kızlar ben oğlumun doğum günü, okul ödevleri ve etkinlikleri, konserimiz derken bayadır giremedim kimsecikler yok:( geçmiş anneler gününüzü kutlarım.

ayşegül
canım çokk sevndim allah tamamına erdrsn kaç haftalıkmış:)

gece kuşu tamam ekledim canım bak 2 kişi kaldınız artık hamiş listesine yazayım inş. darısı size:)

esmerim cinsiyetiniz belli oldu mu? hayırlısı olsun.

yağmurcuğum bebekler her ay aynı kiloyu almıyor üzme kendini mama takviyesi ve gece emerse toparlanır kızım öpüyorum kocaman.

H A M İ Ş L E R İ M İ Z
Aman nazar değmesin

1.unıca....................temmuz hamişi (günü doldu haber yok?) OĞLAN

2.denizzzz...................eylül hamişi
38 haftalık hamiş CİNSİYET?

3.hazan_11.................eylül hamişi (kızı vardı 2. bebeği) Antalya 38 haftalık hamiş OĞLAN

4.debie.................aralık hamişi 24 haftalık hamiş CİNSİYET?

5.ayse arslann................aralık hamişi Kayseri 25 yaş 21 haftalık hamiş İKİZ
OĞLAN&KIZ

6.burju..................ocak hamişi (kızı vardı 2. bebeği)
Ankara 19 haftalık hamiş KIZ

7.esmerim53..................ocak hamişi
19 haftalık hamiş CİNSİYET?

8.özlem gök..................mart hamişi
9 haftalık hamiş

9.ayşegül&ramo..................mayıs hamişi
İzmir 22 yaş ? haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)

10.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim acaba?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA BİR DEĞİŞİKLİK VARSA
VE BEBEKLERİNİN CİNSİYETLERİ BELLİ OLUNCA LÜTFEN BELİRTSİNLER EKLERİZ.

Beklenmeyen adet tarihlerimiz:)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-a.özlem.....................27 nisan ??? Bursa 20 yaş Sağlık memuru (Tıbbi sekreter)

-gece_kuşu
.............7 haziran

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...
7 haftalık canmm benm :)

Geri