Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

höööhöööhhööööytttttttttttttttt açılın bakemmmm şöyle kenara biz geldik :D:D biz diyorum çünkü biz artık iki kişiyiz ben ve bebişimmmmmmmmmmmmmmmmmm :D:D maşallahhh biz bugün tam 8+2 günlük oldukkkkkkkkk :D:D
masallahhhh :nazar: allah saglıcakla kucagına almayıda nasip etsin inşallahh :)

asicim hayırlı olsun allah kucağına sağlıkla almayı nasip etsin inşallah...
bembeyaz ne güzel 3. bebişinide hayırlısıyla kucağına sağlıkla alırsn inşallah bebek yetiştirmek gerçekten zor bir o kadar da keyifli inşallah rabbim herkese hayırlısıyla yaşatır...

yakışıklımmmm canım seni gördüğüme çok sevindim nasılsınnnn herşey yolunda mı ? bu arada güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canım

höööhöööhhööööytttttttttttttttt açılın bakemmmm şöyle kenara biz geldik :D:D biz diyorum çünkü biz artık iki kişiyiz ben ve bebişimmmmmmmmmmmmmmmmmm :D:D maşallahhh biz bugün tam 8+2 günlük oldukkkkkkkkk :D:D
asimmm ay ne kadar çok sevindim canımm Allah inşallah tamamına erdirir kucağına almak nasip olur tatlım yaa :)

H A M İ Ş L E R İ M İ Z
Aman nazar değmesin

1. ayşegül&ramo..................41 haftalık hamiş OĞLAN
İzmir 23 yaş

2. başak.ece..................41 haftalık hamiş OĞLAN

3. defne defne..............36 haftalık hamiş KIZ
İstanbul 28 yaş Satış danışmanı

4. melek..........................35 haftalık hamiş OĞLAN

5. beyaz melek (sılam_nisa).................25 haftalık hamiş KIZ

6. asena_sule.....................19 haftalık hamiş KIZ GİBİ:)

7. sen_lin12121212.......................(2. bebeği) 17 haftalık hamiş OĞLAN

8.bembeyaz...........................(3. bebeği) 12 haftalık hamiş Konya memur

9. ozlem.g....................11 haftalık hamiş
29 yaş

10. asi melek.......................9 haftalık hamiş

11.tatlıbela......................7 haftalık hamiş

12.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim acaba?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA BİR DEĞİŞİKLİK VARSA VE BEBEKLERİNİN CİNSİYETLERİ BELLİ OLUNCA LÜTFEN BELİRTSİNLER EKLERİZ.

Beklenmeyen adet tarihlerimiz:)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-a.özlem..................... ?
Bursa 21 yaş Sağlık memuru (Tıbbi sekreter)

-çiçekçi kız....................?

-n.büşra....................? (tüp bebek yaptıracak) 20 yaş

-gece_kuşu................? (aşılama yaptıracak)

-eylülmehmetutku......................15 Ocak

burada 5 kişi kaldınız kızlar inş çok yakında yukarıya terfi edersiniz:)

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

Son düzenleme:
ben geldimm :) bugün kontrole gittik bebişim 2650 gr olmuş maşallah :) dr şubat 9dan itibaren bekle doğumu dedi. şimdilik hiç bir sıkıntımız yok çok şükür. az kaldı bakalım :) melekler bize de dua edin sağlıcakla kucağıma alabileyim oğlumu inşallah

yağmurum mrb sağol senin de yeniyılın kutlu olsun oyy geçmş olsun minnoşa da ben de öptüm.

asimmm biliyorsun faceden hep grşüyoruz nasıl sevindiğimi bilemezsn o hızla listeye de ekledm allahım tamamına erdrsn inş:)

yakışıklım mrb özlettin kendini bebiş nasıl? her zaman gel bekleriz canım:)

ay bembeyaz mrb çok sevndm seni gördüğüme uzun zaman oldu:) tşk ederim canım evet hiç bırakmadım burayı çünkü tanışma yerimiz:) ve moral her zaman iyidir bebek bekleyen arkadaşlar hiç umudunuzu kaybetmeyn inş allah sizlerin de yüzünü güldürür. nasılsın? hadi bebeğin de hayırlı olsun allah tamamına erdrsn ekledm bile:) biz iyiyiz şükür oğlum2. sınıfta, çok ödevi oluyor kızım da abla oldu 25 aylığız artık pek zilli:) bu arada onlardan kalan zamanda eşimle tsm korosuna gidiyoruz pazar konserimiz var burayı da ihmal etmiyorum çok öpüyorum seni ve çocukları canım her zaman gel bekleriz:)

ben geldimm :) bugün kontrole gittik bebişim 2650 gr olmuş maşallah :) dr şubat 9dan itibaren bekle doğumu dedi. şimdilik hiç bir sıkıntımız yok çok şükür. az kaldı bakalım :) melekler bize de dua edin sağlıcakla kucağıma alabileyim oğlumu inşallah
oy maşallah paşaya melekçiğim büyümüş hadi bakalım çok z kaldı sağlıkla kavuşursun inş canım:) hayırlı doğumlar AEO

Geri