Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Canım senin bu dik duruşuna hayranım, ben düşük yaptığımda aynı senin gibiydim, hatta diğer topiclerdeki arkdaşlardan bu konuda çok övgü alıyordum, ama geceleri kendime ve yüreğime söz geçiremiyordum, çok acayip rüyalar görmeye başladım, rüyalarımdan korktuğum için uyumamaya başlamıştım, inanır mısın hortlak gibi gezdim en az 2 ay sonra sonra işte, biraz iyi olmaya başladım ama ben8de o zaman kanama korkusu kaldı, her wc gitiğimde yine kan görücem diye hala aklım çıkıyor...
Lalecimm öncelikle teşekür ederim cnm bnm.İnanır mısn ben yazdıklrımda ki gibiyim.Yani gece gündz gibi.Hatta bazen kendimi öle suçluyorum ki ya ben ne biçim insanım,hiç mi annelik duygusu yok diyorum kendi kendime.Kürtaj oldğmda ve bebeğimn öldüğünü öğrendğim gün bi boşluktaydm,günlerin geçmesinn bi anlamı yok gibiydi ama arkadaşlara da sölediğim gibi,ya bebeğim sağlıksz olsaydı??ya hayırsız imansız biri olsaydı diye kendimi teselli ettim.Kendi nefsim için dünya'ya bi çocuk getirmek çok yanlş bana göre.Ha işte tam ben ne kadar acımasız anneyim,ben de duygu mu kalmadı diye düşündğüm günün gecesinde rüyamda ikizlerim oluyo ve ben onları emziriyorum.Acaip bi annelik duygusu ile uyandm sabah.Sanki gerçekten annaydim ve bebeklerimi emziriyodum.Ondan snra dedim ki ben gerçekten inançlyım hamd olsun,demek MEVLAM bana güç veriyo tevekkül etmemi sağlıyo o yüzden böleyim.Yani duygusuz,vicdansız bi anne olmadğıma bi o kadar da sevndm yani:)Ayrıca hamd ü senalar olsun o kadar inanıyorum ki yeni bi bebeğm ya da bebeklerim olucağına.Yani içim çok ferah.Belki MEVLAM bu kadar güçlü karşıladğım isyan etmediğim için,ya da bu kadar hamd ile karşıladğım için gerçekten yeni bi sevinç yaşatacak ve bebişlerimi kucağıma vericek.Nedense ikiz hissediyorum ALLAHTAN hayırlısı inşallah.O yüzden burdaki arkadaşlara sürekli söylüyorum güçlü olun ve stres yapmayın.İnanmakla olmayacak şey yok gerçekten.ALLAh o kadar büyük ki hikmetinden sual olmaz.İnanıyorum herkes bebişlerine kavuşucak anlatıck burda güzl güzel:)

Kızlar merhaba benim regl bitmedi ayrıca hastayım boğazım ağrıyor halsizim uyumak istiyorum uzanıncada vücudum sızlıyor iyisimi topiğe geliyim dedim ..Bizim çalışmalar yarın başlar artık:D simelinin dediği gibi her kez sırtım bacağım diye sızlanacak:D Umarım bu ay bol hamile haberi alırız

Kızlar merhaba benim regl bitmedi ayrıca hastayım boğazım ağrıyor halsizim uyumak istiyorum uzanıncada vücudum sızlıyor iyisimi topiğe geliyim dedim ..Bizim çalışmalar yarın başlar artık:D simelinin dediği gibi her kez sırtım bacağım diye sızlanacak:D Umarım bu ay bol hamile haberi alırız
Anammmm çitosummm kıs dikkat et kendine sen kocişine lazsımnnnn hahaha hahaha.Kıyamam sana yaw:):)gel bakem sana ben.Bizde annemle temzlik yapıyos perdeler falan yıkandı kışlık yazlık olaylarına girdik.Gerçi kaloriferli evde kış da yaz da aynı ama olsun ben ayırdım adam akıllı yine:):)hamarat mıym neyim hahaha hahaha.Çitosumm geçimiş olsun ballı lokmam öptm seni şifalı şifalıııııı :kiss: :kiss:

Bu arada best dram çok üzüldüm inan yazmaya cesaret edemedim canım kaç kez yadım sildim seni çok iyi anlıyorum lütfen üzülme her şeyin hayırlısı olsun:kiss:

Kızlar beklenen bebişten hala haber yok ya ne oldu acaba niye gelmiyor bu cadı öldürdü beni meraktan :D:D

Anammmm çitosummm kıs dikkat et kendine sen kocişine lazsımnnnn hahaha hahaha.Kıyamam sana yaw:):)gel bakem sana ben.Bizde annemle temzlik yapıyos perdeler falan yıkandı kışlık yazlık olaylarına girdik.Gerçi kaloriferli evde kış da yaz da aynı ama olsun ben ayırdım adam akıllı yine:):)hamarat mıym neyim hahaha hahaha.Çitosumm geçimiş olsun ballı lokmam öptm seni şifalı şifalıııııı :kiss: :kiss:
sağol canım bu arada simeli sende sağol unuttum yazmayı:kiss: valla ben kocişe lazımım kocişmi bana lazım bilemiyorum:hhh:Canım kolay gelsin size kendini yorupta üşütme canım daha bebek yapçan unutma:kiss: bende seni çok öpüyom gülüm annene çok selam ellerinden öperimm:)

Geri