Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

aminnnn canım belirtiler ilk nezaman başlar bu arada sen nden test yaptırmıyrsn

ilk gebeliğimden hatırladıgım kadarıyla adet tarıhınden 3,4 gün önce baslıyor.test yapmıyorum çünkü ilk gebelıgımde çok erken yaptım testı günüm gecmeden.pimpirikli biriyim ve bu bana strese neden oldu.test yaptıktan sonra (kan testı)doktor 2,3 test daha istedi degerler düşük cıkmıs ded ve ben o gunden sonra bittim.bi daha öyle yapmam günümün gecmesını bekleyecem dedım.takan biriyim.sırf stres olmasın diye yapmıyporum.gnüm gecsın bakalımmm...

ilk gebeliğimden hatırladıgım kadarıyla adet tarıhınden 3,4 gün önce baslıyor.test yapmıyorum çünkü ilk gebelıgımde çok erken yaptım testı günüm gecmeden.pimpirikli biriyim ve bu bana strese neden oldu.test yaptıktan sonra (kan testı)doktor 2,3 test daha istedi degerler düşük cıkmıs ded ve ben o gunden sonra bittim.bi daha öyle yapmam günümün gecmesını bekleyecem dedım.takan biriyim.sırf stres olmasın diye yapmıyporum.gnüm gecsın bakalımmm...

anlıyorum canım kimyasal gebelikmiydi bende aralıkta kimyasal gebelik yaşadım...çok üzücü gerçekten....hayırlı haberlerini bekliyorummm

simeli yine seninle karşılaştık tatlım. denemeye de aynı zamanlarda başlamışız zaten. birlikte hamiş oluruz belki inşallah.

evet canimcim bak karsilastik yine dedigin gibi ayni zamanda baslamisiz ve calismalara devam bugun benle beraber bir cok arkadasimiz yumurtlamaya basladik yani oyle dusunuyoruz canim insallah sende bizim gibi GIDAKLIYORSUNDUR hahahahahahahhah insallah hepimiz ayni anda hamis oluruz canikom!!

Geri