Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ben dün gece dayanamadım agladım iki gözüm iki çeşme rabbime diz cöktüm yalvardım sessiz bir yerde eger kalbin allah için aglıyorsa ozaman duanın daha cabuk kabul olma şansı var allahıma yalvardım herkeze versin dayanamadım artık hiçbir belirtim yok gösümdeki damardan ve sırtla beraber olan ayak agrımdan başka bu ayda olmadı die cok korkuyom ama bi okadarda ayakta kalmak istiyom caresiz olmak istemiyom dayanamıyom benim ondan başka kimsem yok YARABBİM NE OLUR SANA YALVARIYOM BU MÜBAREK CUMU GÜNÜ SANA ACAN ALLERİMİ ELLERİ ELLERİMİZİ NE OLURSUN BOŞ CEVİRME RABBİM SENDEN SABIR İSTEDİGİMDE SABIR VEREN SENSİN SENDEN AKIL İSTEDİGİMDE DOGRU YOLA İLETEN DOGRU DÜŞÜNMEMEMİ SAGLAYAN SENSİN RABBİM SENDEN DAYANMA GÜCÜ İSTEDİGİMDE DAYANMA GÜCÜ VEREN SENSİN RABBİM ŞİMDİ SENDEN SADECE BEBEBGİMİ İSTİYOM ONUDA YOLLA NE OLUR YALVARIYOM ALLAHIM SAGLIKLI HAYIRLI SANA HAYIRLI KUL BANADA SAGLIKLI HAYIRLI BİR EVLAT RABBİM NE OLUR BANA BİR SÜPRİZ BEKLEYENLERE BİR SÜPRİZ RABBBİM BENİ DERMANSIZ KOMA HERŞEY SENİN Bİ OL DEMENE BAKIYIR SEN YOKTAN VAR EDENSİN ALLAHIM SEN DUAMI KABUL EYLE BU MÜBAREK CUMA GÜNÜ(AMİN) (AMİN)

kızlar ben çok kötüyüm test yaptım sonuç hüsran.biliyordum böyle olacagını.bazen kendimi boslukta hissediyorum işte o zamandayım.o tek çizgiyi görmek çok üzdü her ne kadar sonucu bilsemde insan çok kötü oluyor.testin basında 2 saat oturdum agladım görseniz iki gözüm iki çesme.elim aygım titriyo hala. galiba benim doktora çıkma zamanım geldi. aslında doktora çıkmaktan da korkuyorum. tuhaf hissler var içimde sanki olumsuz şeyler duyacagım gibi.cesaretimi toplamam lazım en kısa zamanda.NE OLUR BENİM İÇİN DUA EDİN ÇOOK İHTİYACIM VAR.

aglama canım rabbim yanımızda elbet elbet birgün bizlerde anneligi tadacaz burda bu sefer evlatlarımızı konuşacaz duamdasınız herzaman isminizi belki sayamayım ama sitedeki tüm anne olmak isteyenlere hayırlı saglıklı evlat nasip eyle diorum

mavişim günaydınn, yazmıştım önce de dedene üzüldüm Allah yerinde dinlendirsin mekanı cennet olsun, bu kanser illet yaa ben de babacığımı 1998 de ondan kaybettim, torunlarını göremedi daha üniversetede öğrenciydim ama Allahtan geliyor işte, çok zorr Allah kimseye vermesin, ama görüyor bizi biryerlerden biliyorum. çoook özlüyorum onu bir gün çıkıp gelecek gibi.

canım benim belki gelmiştir bebik, adamcağız da heyecanlanmış yazık, inş süpriz olur, teste güvenme geç çıkabilir. hadi inş nisan hamişlerinden olursun. yaa ben bekliyorum canım yarın test yapıcam yine olursa, bir de oğluşum yarışmada kral olursa çifte bayram yapacağım:))) ama hissediyorum bşyler inş psik. değildir. az önce midem bulandı, bir de çok ilginç yaa göğüslerim çok ağrırdı şimdi tatlı bir ağrı var, sanki heran adet olucam gibi. inş olmammm bakalım Allah hayırlısını versin..[/Q

üzülme canım ablam rabbimin yanına hepimiz gidecez emin ol ooo torunlarını meleklerini yukardan izliyor ve sizlere dua ediyordur rabbimin katından sizleri gökten seyrediyor ve rabbime böle dua ediyordur rabbim sen verensin sen alasınsın onlar sana emanet onları koru allahım merhametinden eksik etme unutmayın onlar asıl gercek yaşayanlar asıl ölüler bizleriz sakın üzülmeyin ewt belki elde degil ama hepimiz oraya gidecegiz benimde tek varlıgım tek dedem sevdigim di öldü cocuktum ozaman ama işte rabbimin yanında en iyi yerlerdedirler inşallah mevlam mekanlarını cennet eylesin amin

Canım benim çok haklısın üzülmemek ağlamamak elde değil bilmiyorum kaç aydır uğraşıyorsun bekliyorsun ben iki yıl her ay ağladım beklemek çok zor ama inanki zamanı var ve gebeliğin olduğunda demekki zamanı bugünmüş diceksin Allahım herşeyin hayırlısını versin Allahım sabır versin çok zor Allahım yardımcın olsun ama inan birgün olucak umudunu yitirme :)

ewt haklısın hazancım ama işte biz insan oglu sabırsız kuluz sabredemiyoz ve rabbimizede nankörüz şükredmiyoz halimize rabbime biblerce şükür ewt zamanı saati var verecegi günün yolunu hepimiz gözlüyoz ama hasretimiz dinecek inşallah rabbim yukarda kalbimizden aklımızdan ne geciyor harfi harfine biliyorrr

Merhaba meleklerim hepinize hayirli bir gun diliyorum rabbim tum dualarinizi kabul etsin, ben burdaki yazilari her okudugumda duygulaniyorum hepimizin derdi ayni ve neyin pesine dusmusuz demek hepimiz onem veriyoruz sirf bir evlat sahibi olalim diye burda dertlerimizi paylasiyoruz ve rabbimden dilerim ki insallah hepimizin dilegi yerine gelicek ve insallah rabbim hepimize saglikli ve HAYIRLI EVLATLAR vericek, hayirli evlat diyorum cunku zamani genclerini gordukce bundan umudum kesiliyor, eski zamani gencleriyle simdikiler arasinda daglar kadar fark var, allah bu zamanin ailelerinin yardimcisi olsun anne baba kiymeti bilmeyen evlatlarada akil fikir versin, yuce rabbim sen kotuleri islah et, kotu yoldan iyi yola tesfik et. bir anne baba evladina ne kadar iyi ornek olmaya calisirsa calissin o evladin icinde onu algilamak yoksa hepsi bosuna gider ve cok yazik keske oyle olmasa!!! yuce rabbim hepimizin sesini duysun amin.

güzel dilegin güzel duaların için tşkler allah binlercekez razı olsun rabbim hepimize inşallah nasip edecek

ben gün gectikce zaman gectikce umudumu yitiriyom ama rabbime dönüp rabbim ne olur kaldıramıcagım yükü verme allahım ne olur bizlere hayırlı saglıklı evlatlar nasip eyle rabbim sabır diorum sabır veriyor inanaın kızlar dayanma gücü diyorum veriyor allah duyuyor inan kızlar veriyor benim eşimle sorun vardı ordan size örnek veriyom inanın şuan eşimle aram cok ii rabbime elimi acıp yalvardım die kızlar içten yürekten isteyelim verecek inşallah bu aylar böle yıkacaz hamişler oraka tek tek tek dökülecez melodi sher simile tuna burcem geveze biberon defne bana rabbim çitosuma hepimize nasip eylesin

slm kızlar benim adet tarihi 18 nisandı 3 gün önce geldi gerçi bu ay kist tedavisi gördüm beklemiyodum yani umutlar bi dahaki aya kaldı rabbim isteyen herkese nasip etsin

ben gün gectikce zaman gectikce umudumu yitiriyom ama rabbime dönüp rabbim ne olur kaldıramıcagım yükü verme allahım ne olur bizlere hayırlı saglıklı evlatlar nasip eyle rabbim sabır diorum sabır veriyor inanaın kızlar dayanma gücü diyorum veriyor allah duyuyor inan kızlar veriyor benim eşimle sorun vardı ordan size örnek veriyom inanın şuan eşimle aram cok ii rabbime elimi acıp yalvardım die kızlar içten yürekten isteyelim verecek inşallah bu aylar böle yıkacaz hamişler oraka tek tek tek dökülecez melodi sher simile tuna burcem geveze biberon defne bana rabbim çitosuma hepimize nasip eylesin
Sen beni hep unut emiiiii kaçtır yazıyon bir beni unutuyon ............... şaka :) canım şaka :) sakın inanma allahım tüm isteyenlere ve kıymet bilenlere versin bebikini ben hala kırmızıyı bekliyorum ama yok sadece çok sancılanıyorum kasıklarım zonkluyor ama neye delalet bilmiyorum 2 aydır sapıttı benim adet düzenim noluyo anlamadım hadi hayırlısı sanki olacakmışım gibi ama :)

Geri