Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Orjnalcim, canım benim azcık sabır. İnşallah sonu güzel olcak, testte çoğunlukla silik olsa da çıkardı, inşallah sen hamilesindir ama olmama ihtimaline kendini de eşini de alıştır canım. Hepimiz yıpratıyoruz kendimizi de bazıların eksta ekstra yükleniyorlar kendilerine. Hayatım keşke elimizde olsa, alsak bebeklerimizi hemen koysak karnımızın içine:) ama değil be hayatım, elden gelen şey çalışmaları yapmak, e onu da yapıoz daha ne olsun, azcık takviye yap eşine de kendine de, incir ye, eşe de padişah macunu, e vitamini çinko, sonra keicboynuzu ya da pekmezini yedir şekerim. Benbu ay artık onlarla uğraşıyorum:d

uffffffff bilmiyomki sıkılıyorum sıkılıyorum ha hava cok boguk tessellin için tşkler :grev:

Merhaba kızlar çok özledim sizi ya:D haftasonu olunca kocişle bahçede piknik yaptık hazır bu gün güneşi yakalamışken tabiatın sesini dinleyelim dedik:)

Tunacım estafurullah canım ne demek ya tabiki düşünücem sizi vallahi her topiği açışımda elim yüreğimde :D adet olan çıkmasın diye Dört gözle sonucu bekliyorum biliyormusun beni hayyatta en mutlu eden şey hamiş haberi almak ve bir yoksulu yetimi sevindirmek bu mutluluğu dünyalara değişmem:)Allahım hakkında hayırlısını versin canım

Orjimm canım lütfen üzülme daha ortada fol yok yumurta var:D dur hele daha günün geçmediki gülüm hayırlısıyla inşallah o çift çizgiyi göreceksin:)

Salkım kızın oluyomuş çokkkk sevindm Allah tamamına ersirsin canım
Ayşegül Esincim güzel temenniler için sağolun rabbim evladınızı kucağınıza almayı nasip etsin
Defnecim merhaba canım bir gelişme varmı?Burçem sen nasılsın?
Mawişim Adet olmadın inşallah ve shekerimmmm kız seni yerim ben kuşum akşam kociş ciğara yüzünden küstü sadece ondan değilde başka şeydende küstü her ne kadar bahçede birlikte oturduysakta ağzını kilit açmadı bende kuş cıvıltılarını dinledim bahar gerginliği canım stres yapma kendine Allah can sağlığı versin ve sana böyle ikizler versin çitoss yardıma gel diya ağla emi:hhh:
Diğer arkadaşlar sizler nasılsınız :)

Koza canım merhaba sen nasılsın:)orjiii bak dövecem seni ha kimin kafasını ütülüyomuşun bakem biz seni görmekten zevk duyuyoruz birdaha böyle yazma olurmu ve kendini de yıpratma hakkında hayırllı olanı iste inşallah çift çizgiyi göreceğin günlerde gelecek:)

Merhaba kızlar çok özledim sizi ya:D haftasonu olunca kocişle bahçede piknik yaptık hazır bu gün güneşi yakalamışken tabiatın sesini dinleyelim dedik:)

Tunacım estafurullah canım ne demek ya tabiki düşünücem sizi vallahi her topiği açışımda elim yüreğimde :D adet olan çıkmasın diye Dört gözle sonucu bekliyorum biliyormusun beni hayyatta en mutlu eden şey hamiş haberi almak ve bir yoksulu yetimi sevindirmek bu mutluluğu dünyalara değişmem:)Allahım hakkında hayırlısını versin canım

Orjimm canım lütfen üzülme daha ortada fol yok yumurta var:D dur hele daha günün geçmediki gülüm hayırlısıyla inşallah o çift çizgiyi göreceksin:)

Salkım kızın oluyomuş çokkkk sevindm Allah tamamına ersirsin canım
Ayşegül Esincim güzel temenniler için sağolun rabbim evladınızı kucağınıza almayı nasip etsin
Defnecim merhaba canım bir gelişme varmı?Burçem sen nasılsın?
Mawişim Adet olmadın inşallah ve shekerimmmm kız seni yerim ben kuşum akşam kociş ciğara yüzünden küstü sadece ondan değilde başka şeydende küstü her ne kadar bahçede birlikte oturduysakta ağzını kilit açmadı bende kuş cıvıltılarını dinledim bahar gerginliği canım stres yapma kendine Allah can sağlığı versin ve sana böyle ikizler versin çitoss yardıma gel diya ağla emi:hhh:
Diğer arkadaşlar sizler nasılsınız :)
iim tsk ederimm sen nasılsın

Geri