Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Arkadaşlar duanıza ihitiyacım var ne olur bana dua edin sizleri cok seviyom rabbim mevlam kimin gönlünde ne varsa versin ne varsa ama içten istiyom bizim gibi evlat sahibi olmak isteyenlerede bir an önce bebeklerini kavuşturu başta citosum olmak üzere rabbim şahit ben kendimden cok sana istiyom citosum ama haziranda inşallah gelecek içime öle doguyorrr banada tez zamanda verir bebegimi inşallah

Bazen nefes alamakta zorlanıyom rabbime dogru dönüyom kudretine sıgınıyom sabır istiyom dayanma gücü istiyom rabbim sabır veriyor dayanma gücü veriyor rabbimin yanında dualarımız asılı kalırmış hayırlısı nezamansa ozaman askıdan indirir ve olması için ol dermiş inşallah bizim dualarımızın askıdan inmesi yakındır tez zamanda bebeklerimize kavuşuruz

meleklerim merhaba sizi beklettim biliyorum ama sabah heyecandan anahtarı evde unutmuşum ve annemde bırakmayınca bu saate kaldım :) veeeeeeee eveeeeeeettt HAMİLEYİİİİİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMM içim içime sığmıyor şimdi geri dönüş yapıp yazdıklarınızı okumak istiyorum allahım hepinize en kısa zamanda hamişliği tattırsın beynim durduuuuuuuuuuuu :)

ayyyyy mavişşşşşşşimmmmm çok sevindimm bu ayy çok kısmetlii bi aymişşşşş inş daha çokkk hamiş haberi alırızzzzzzz bizlerdende duanı esirgemeeeeee:)

bak tuna abalacım ben senden ve hamişlerimizden bol bol dua istiyom ben ve benim gibi ablalarıma edin bol bol bol dua inanın kabul olur nekadar cok mevlama el acılırsa okadar kabul oluyor inanın hastayım namaz kılmayı özledim keşke bitse hastalıgımda bir an önce kılsamda içim böle ferahlasa melek gibi kuş gibi olsam rabbim inşallah verirrrrrrr inşallahhhhhhhhhhhh

Bazen nefes alamakta zorlanıyom rabbime dogru dönüyom kudretine sıgınıyom sabır istiyom dayanma gücü istiyom rabbim sabır veriyor dayanma gücü veriyor rabbimin yanında dualarımız asılı kalırmış hayırlısı nezamansa ozaman askıdan indirir ve olması için ol dermiş inşallah bizim dualarımızın askıdan inmesi yakındır tez zamanda bebeklerimize kavuşuruz

amiinnnnnnnnnnnnnnnnn

canlarım okadar heyecanlıyımki hepinizin yazdıklarını okudum ama beynim format atılmış gibi :) şaşkın sakin sanki aylardır bekleyen ben değilmişim gibi hala inanamıyorum kan sonucunu aldım gelirken bir idrar testi daha aldım biraz evvel onuda yaptım iki çizgi allahım sen büyüksün diyorum başka bişey diyemiyorum eşim dün akşam annesine ve anneme hemen haber verdi bugün anahtarıda evde unutunca biri bana gel diyor diğeri bana gel diyor herkeste bir sevinç kardeşim çığlığı bastı offffff bir garibim :) meleklerim hepinizin iyi dileklerine teşekkür ederim mavikedi,yasemin elif-ercin orji ,defne ,esin,tunamm,çitos ,lalezar ,haziran ve şu an ismi aklıma gelmeyen tüm meleklerim dileğim tüm meleklerimizin burda aynı haberi biran evvel vermesi ben çok şaşkınım galiba buay böyle bişey beklemediğim için olsagerek kendimi toparlıyım daha detaylı yazarım darısı tüm isteyen annişlere hepinizi öpüyorum :)

Son düzenleme:
meleklerim merhaba sizi beklettim biliyorum ama sabah heyecandan anahtarı evde unutmuşum ve annemde bırakmayınca bu saate kaldım :) veeeeeeee eveeeeeeettt HAMİLEYİİİİİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMM içim içime sığmıyor şimdi geri dönüş yapıp yazdıklarınızı okumak istiyorum allahım hepinize en kısa zamanda hamişliği tattırsın beynim durduuuuuuuuuuuu :)
ay çook sevindim abla.inan nır mısın elim ayagım dondu kaldı sevinçden.rabbim bizede nasip etsin. bizler için de dua edin.ay ay hamişler basacak yakında burayı.evet artık dans zamanı hadi hep birlikte kutlayalım.oyun bozancılıkyapmayın!
yupisyupisyupis:cheer2::cheer2::cheer2::A:A:A:pasi::pasi::pasi:

ohyandanohyandanohyandan:hula::hula::hula::deli::deli::deli::f040::f040::f040:

:dp8::dp8::dp8::dans::dans::dans::ohh::ohh::ohh:

:parti::parti::parti::parti::parti:

hoppahoppahoppa:yahoo::yahoo::yahoo::cah::cah::cah::kartanesi::kartanesi::kartanesi::hede::hede::hede::26::26::26:ablacıgım allahım sagsalim eline almak nasip etsin:ebebek:

Geri