Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

orjiciğim kızmadım sana şaka yaptım yaa:))

Tuna beni de eklermisin list son adetim 7 şubattı :)
tabi ki eklerim canım hoşgeldin aramıza bebeğini Allah tamamına erdrsn.

oo herkes burdaymış, herkese güzel bir Cuma diliyoruM:)
mrb canım sana da hayırlı cumalar..

kızlar artık ben kaçarr sohbetinize doyum olmuo ama bebişimi görmeye gitcez yavaştan hazılanmaya başliim benim kocariko gelir birazdan :))) hepsinizi öpüyorummm şu hayırlı cuma gününde hayırlara vesile olmasını diliyorummmmmm

tatlım hadi ne heyecan vardır şimdi sende hayırlısıyla gelirsn inş:)

ben de çıkıyorum yemek yapıcam iyi bakın kendinize kızlar hepiniz AEO öptümm..

Kızlar önceliklehepinize hayırlı cumalar:kiss:bu gün geç geldim topiğe ,Hepimiz için kuranı kerim okudum hamişlerimize,hamiş olmak isteyenlere,Acil şifa bekleyenlere hepinizi kattım içine Allah kabul etsin inşallah.Sizden ricam hepinizi kattığım için 1 fatiha 3 ihlas okuyup okuduğum dualara bağışlayın Allah kabul etsin inşallah:)

tşk ederim canım iyi olmaya çalışıyom işte boğazlarım kötü zor yutkunuyorum hamişliğe alışmaya çalışıyorum bi de :)
hadi kızlar biz de gece kuşuyuz dimi bu saatlerde hep aynı kişiler var:)) ama ben severim böyle gece takılmayı:)) yine de yolcu yolunda gerek geç oldu ben çıkıyorum hepinize güzel haberler alacağımız günler diliyorum sizleri tek tek öpüyorum:))[/QUOTE]
Tunacım çok geçmiş olsun canım kendine ve bebeğe iyi bak bol meyve tüket:kiss:

inşallahh orjimm ona çok ihtiyacım varr o benim dünyam mutluluğum umudum yaşama sevincim olcak.hayatta beni anlayann ailemden den sonra beni en çok sevcek varlık olcak bana hayatı sevdircek ertesi güne uyanmanın mutluluğunu yaşatçak sevgimi güvenimi verdiğim ve bana karşılığını sevgi olarak vercek dünyamın yaşamımın anlamı olcak
Canım Allah inşallah en kısa zamanda hayırlı evlatlar versin 2 geveze arkadaşım inşallah süpriz yaparsınız bize çok heycanlıyım adınıza:kiss:
Günaydın melekler deminden beri okuyorum gececiler varmış yineeeeeee :) benim sabahları midem çok bulanıyor kafamı toparlıyamıyorum orjim ve tunam çoklu msj anlatmış ama ben yine beceremiyom :) neyse aklımda kaldığı kadar artık tunam güzel hamişim evet doğumlar neredeyse çakışıtor benim netten yaptığım hesaplamada 23 aralık çıkıyor ama doktora gidince o neder bilemiyorum sende hesapladınmı :) belirtiler önümüzdeki haftadan sonra dahada belirginleşir herhalde hayırlısı ben daha haberim yokken geçen hafta cumartesi pazara gittiğimde turşucuların önünden geçerken hiçyapmadığım bişeyi yaptım adamlardan göz hakkı diye birkaç turşu yedim :)ama hiçhamişliğe yormadım karnım acıktı ondan herhalde diye düşündüm meğersem bebişim istemiş :)gevezecim daha 1 gün geçmiş ben 2 gün geçtikten sonra yaptım çıkmadı 5 . gün yaptım çıktı sakın moralini bozma biraz daha bekle adet döngün ne bilmiyorum ama eczacı arkadaşım 31. gün anya konya kesin belli olur dedi ben tam 31. gün yaptım ve çıktı daha öncede yazmıştım erken yap ama çıkmazsa üzülme diye :) çitosum sana ayrıca hayranım allahım sabrının ve temiz yüreginin mükafatını vericektir bide sana bişey diycem ama kızmaaaaa :) ben geçen ay doktora gittiğimde ki menepoz başlamışmı yoksa hamile kalabilirmiyim merakıyla gitmiştim doktor bana sigara içip içmediğimi sordu 7 ay önce bıraktım dedim oda allahım bu azmini görecek ve seni bebeğinle ödüllendirecektir merak etme dedi kadın sanki efsunlu gibi bu ayda hamişim işte hani diyorum sende şu sigarayı bıraksan sanki 4-5 aya kadar gelcek bebişin nedersin :)benim kanımın rengi bile değişmiş önceden karaya çalıyordu şimdi bildiğin kırmızı inan çok farkediyor sakın kızma bana öpüyorum seni meleğim :)
Mawişim canımsın ya niye kızayım ki sana benim iyiliğimi ve beni düşünüyorsun Allah razı olsun canım inan bırakmayı çok istiyorum bana dua edin bırakmam için gerçekten ihtiyacım var.Beni düşünmen çok mutlu etti beni:kiss:Allahım sağlıkla sorunsuz evladını kucağına versin inişallah canım ablam:kiss:dediklerini dikkate alcam ablacım:)
Citosum sunun surasi kac gundur burada seninle yazisiyorum yuzunu gormuyorum ama sana hayranim cunku sen gercek bir meleksin eger oyle olmasaydin yuce rabbim sana bu kadar sabir bu kadar insanligi ve bu kadar vicdani asla vermezdi!!! Kac senedir cocuk ozlemi ile yasiyorsun ve cok iyi biliyorum ki bizleri teselli etsende icin kan agliyor canim sen gurur duyulacak bir insansin yeminlen baskasi senin yerinde olsaydi senin bizlerle paylastigini aslaaaa kimselerle paylasmaz aksine kiskancligindan ici icini yerdi ama ben adim gibi eminimki ne kadar icin kan aglasada bizim hislerimize ortak oluyorsun ustelik bizlerin yuzunu gormeden sesini duymadan ic dunyamizi bilmeden sen bize olan saygindan dolayi kendi fikirlerini bizlerle paylasip teselli ediyorsun bu yuzden sana cok ama coook tskederim canim, bana sira gelince yuce rabbim agzindan duysun ve hepimiz icin ilk basta saglikli ve hayirli evlat hatta evlatlar versin hic bir kadini annelik duygusundan esirgemesin amin, biliyorum er gec bir gun hepimizin bebisleri olucak ve onemli olan hepimizin senin gibi sabirli olmasi isyan etmemesi canim rabbim seni her kotulukten korusun amin. :d040::kiss:
Canımsın beni nasıl onure ettin anlatamam.İnan aynı düşündüğün gibiyim:D Hamile haberi aldığımda ve doğum haberlerine çok seviniyorum Ailece bebek hastasıyız.Benim çevremde hamile kalamayan arkadaşlarımın kaç kez kıskançlığına şahit oldum bak hele ne çabukta hamile kaldı felan filan aksine ben seviniyorum.Ben ne zama üzülüyorum biliyormusun çocuklarıyla hava attıklarında yada bana laf söylendiğinde işte ozaman çok üzülüyorum.Ben burda ne dersem diyim Allah içimi biliyor benim ve sanırım Allah dualarımı seviyor dua etmemi istiyor.Size yazdıklarımın hepsi içimden gelen duygular canım.Ve 15 yıldır ben bu acıyı çektğimden hiç kimsenin benim durumuma düşmesini istemiyorum Allahım en yakın zamanda sanada banada arkadaşlarada hayırlı evlatlar versin canım benim çok sağol güzel dileklerin için:kiss:
arkadaşlar saat 5 de bebeişimizin kalp atışını dinlemeye gidicez nolur bana dua edin son zamanlar kötü haberlar almaktan morelim çok bozuldu bi aksilik çıkmasından korkuyorum gelince size haberder ederim öpüyorum hepinizi....

Canım merklanma sen kalp atışlarınıda tekmelerinide daha çok göreceksin Allah yardımcın olsun:kiss:

Sevdecim yasemin Toparlanmanıza çok sevindim:kiss:Allah büyük bir kapı kapanır öteki kapı açılır her şey güzel olucak canlarım:)

Burdan ismini sayamadığım arkadaşlar sizleri unuttuğumu sanmayın hepinizi topluca okuduğum dualara kattım Allahım hepimizin yardımcısı olsun çok öpüyorum sizi. :kiss:

Ben şuanda Vitale kadın hastalıkları üzerine bir hastane var Dokumada oraya gidiyorum Doktorum Sema Mülayim çok iyi tavsiye ederim 10 haftalık hamileyim 28 yaşındayım :) sigorta hastanesinin orada market büfemiz var orada duruyorum :)

Kızlar ben kaçıyorum, yemek yapayım. Memnun oldum hazan. Ay ne güzel, sağlıkla sıhhatle şekerim allah kucağına almayaı nasip etsin, Darısı başımıza. İnşallah bir gün yüzyüze de görüşürüz. Herkesi öpüyorum, güzel haberler bekliyorum. Hoşçakalın

Kızlar ben çıkmak zorundayım hoşçakalın
Sarı gelin bolşanslar inşalah bugün bebişini göreceksin
Koza sonra tekrar görüşürüz kendine iyi bak

canım çok geçmiş olsun, sorsaydın iyi olurdu iğneyi ama adeti geciktirir mi pek bilgim yok, inş gelmiştir meleğin de:) üstüne düşmediğin iyi olmuş belki süpriz olur sana:) gögüs sızlaman nasıl? benmki adet öncesi çok ağrırdı ama bu ay tatlı bi ağrı vardı çok değildi. hadi güzel haberlerini bekliyoruz..
çok aşırı değil göğüs ağrım ama gece çok zorluyo yüzüstü yatmayı sewdiğim için:))) hayırlısı olsun herşeyin..

quote_icon.png
sarıgelin Nickli Üyeden Alıntı
arkadaşlar saat 5 de bebeişimizin kalp atışını dinlemeye gidicez nolur bana dua edin son zamanlar kötü haberlar almaktan morelim çok bozuldu bi aksilik çıkmasından korkuyorum gelince size haberder ederim öpüyorum hepinizi....

merak etme hayırlısıyla duyarsın kalnbinin sesını.kacıncı haftadasın sarıgelın.sankı daha öncesin bizden.yenı mı duyacaksın kalbini.dualrımız senınle...

Geri