Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

enim içi temiz kalpli melegim ben cok heyecanlandım anam sanki kendi cocugumun kalbini dinlicem olsun teyzesiyim allah allah durun kafayı yiyom kendi kendime konuşuyon neyse gel gelelim konumuza canım inşallah güzel gecer seni 4 gözle hatta 5 gözle bekliom cok hecanlıyım hadi hayırlısı canım inşallah cok iidir ikizin olur
b içimden öle gecti

ayy bende bugünden itibaren calışmalara başlıcam hadi hayırlısı kocama fındık leblebi kuru üzüm aldım bol bol yesinki bebeişim erken geldin portakalda aldım sıkıp içirecem bol bol vitanmin alsın bebeişimizi yapabileleim artık takmıcam diorum ama yapamıyom inşallah unuturum bakalım artık hadi hayırlısı inşallahhh

aminnn aminnnnnnnn aminnnnnnnn aminnnn ne diyim aminnnnnnn yarabbim aminnnnnnnnnnnn

Kızlar sanırım görmediniz 1 fatiha 3 ihlas

Kızlar önceliklehepinize hayırlı cumalarbu gün geç geldim topiğe ,Hepimiz için kuranı kerim okudum hamişlerimize,hamiş olmak isteyenlere,Acil şifa bekleyenlere hepinizi kattım içine Allah kabul etsin inşallah.Sizden ricam hepinizi kattığım için 1 fatiha 3 ihlas okuyup okuduğum dualara bağışlayın Allah kabul etsin inşallah