Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Kızlar önceliklehepinize hayırlı cumalar:kiss:bu gün geç geldim topiğe ,Hepimiz için kuranı kerim okudum hamişlerimize,hamiş olmak isteyenlere,Acil şifa bekleyenlere hepinizi kattım içine Allah kabul etsin inşallah.Sizden ricam hepinizi kattığım için 1 fatiha 3 ihlas okuyup okuduğum dualara bağışlayın Allah kabul etsin inşallah:)

Citosum sen hic uzulme canim bosver millet hava atip tutsun onemli olan seyler nedir canim ilk basta insanin saglikli ve hayirli evlatlara sahip olmasidir simdi hava atipta o cocuk buyudugunde ailesine hayirsiz evlat oldugu zamanlarida iyi bilirim sonradan da derlerki keske seni doguracagima bir tas dogursaydim iste bende bu tur insanlarin ustune cok guluyorum ustelik soyledikleri cocuklarin yasida 6 ve 12 yani dusunebiliyormusun ilk basta hava atiyorlar cocuk buyudugunde dogurduklarina pisman oluyorlar ama yuce rabbim herkesi goruyor ve kalbinide biliyor ben kalpten inaniyorum ki hepimiz evlat sahibi olucaz ve senin dedigin gibi yuce rabbim seni gercekten cok seviyor surekli dualar etmeni bekliyor, cunku biliyorki sen cok sabirli ve rabbini unutmayan bir insansin ve eminim sen cok kisa bir sure icersinde buyuk bir supriz yasiycaksin benim kalbimde bunu diyor. Sen bizler icin en guzel orneksin canim ve bende burda hamis kalmis arkadaslarimizi gordukce daha cok seviniyorum cunku hepimizin derdi ayni dualarimiz ayni rabbim hepimizin dualarini kabul etsin suan hamile olan meleklerimizinde yardimcisi olsun rahat dogum saglasin ve saglikli bebisleri olsun amin. :kiss:

kızlar artık ben kaçarr sohbetinize doyum olmuo ama bebişimi görmeye gitcez yavaştan hazılanmaya başliim benim kocariko gelir birazdan :))) hepsinizi öpüyorummm şu hayırlı cuma gününde hayırlara vesile olmasını diliyorummmmmm
enim içi temiz kalpli melegim ben cok heyecanlandım anam sanki kendi cocugumun kalbini dinlicem hahaha olsun teyzesiyim allah allah durun kafayı yiyom kendi kendime konuşuyon neyse gel gelelim konumuza canım inşallah güzel gecer seni 4 gözle hatta 5 gözle bekliom cok hecanlıyım hadi hayırlısı canım inşallah cok iidir ikizin olur hahaha
b içimden öle gecti

Kızlar önceliklehepinize hayırlı cumalar:kiss:bu gün geç geldim topiğe ,Hepimiz için kuranı kerim okudum hamişlerimize,hamiş olmak isteyenlere,Acil şifa bekleyenlere hepinizi kattım içine Allah kabul etsin inşallah.Sizden ricam hepinizi kattığım için 1 fatiha 3 ihlas okuyup okuduğum dualara bağışlayın Allah kabul etsin inşallah:)

allah razı olsun citosum benim dende akşam abdettimi alıp yıkanıyım bende yasin okucam hepimize 10 defa rabbim bu mübarek cuma günü dualarımızı kabul eyler inşallah

Citosum sen hic uzulme canim bosver millet hava atip tutsun onemli olan seyler nedir canim ilk basta insanin saglikli ve hayirli evlatlara sahip olmasidir simdi hava atipta o cocuk buyudugunde ailesine hayirsiz evlat oldugu zamanlarida iyi bilirim sonradan da derlerki keske seni doguracagima bir tas dogursaydim iste bende bu tur insanlarin ustune cok guluyorum ustelik soyledikleri cocuklarin yasida 6 ve 12 yani dusunebiliyormusun ilk basta hava atiyorlar cocuk buyudugunde dogurduklarina pisman oluyorlar ama yuce rabbim herkesi goruyor ve kalbinide biliyor ben kalpten inaniyorum ki hepimiz evlat sahibi olucaz ve senin dedigin gibi yuce rabbim seni gercekten cok seviyor surekli dualar etmeni bekliyor, cunku biliyorki sen cok sabirli ve rabbini unutmayan bir insansin ve eminim sen cok kisa bir sure icersinde buyuk bir supriz yasiycaksin benim kalbimde bunu diyor. Sen bizler icin en guzel orneksin canim ve bende burda hamis kalmis arkadaslarimizi gordukce daha cok seviniyorum cunku hepimizin derdi ayni dualarimiz ayni rabbim hepimizin dualarini kabul etsin suan hamile olan meleklerimizinde yardimcisi olsun rahat dogum saglasin ve saglikli bebisleri olsun amin. :kiss:

melegim citosum öncelikle hiç üzülme bebegin geldiginde oo insanlar sana kötü şeyler söleyen kötü düşüneneler catır catır catlıcak kız içime doguyor beee sanki sen hamiş kalacan bu aylar yaaaa

ayy bende bugünden itibaren calışmalara başlıcam hadi hayırlısı kocama fındık leblebi kuru üzüm aldım bol bol yesinki bebeişim erken geldin portakalda aldım sıkıp içirecem bol bol vitanmin alsın bebeişimizi yapabileleim artık takmıcam diorum :S ama yapamıyom inşallah unuturum bakalım artık hadi hayırlısı inşallahhh

Burdan ismini sayamadığım arkadaşlar sizleri unuttuğumu sanmayın hepinizi topluca okuduğum dualara kattım Allahım hepimizin yardımcısı olsun çok öpüyorum sizi. :kiss:
be
Amin canım Amin Allah'ım dualarını dualarımızı kabul etsin .....Allah'ım sen herşeyin hayırlısını ver AMİN....

aminnn aminnnnnnnn aminnnnnnnn aminnnn ne diyim aminnnnnnn yarabbim aminnnnnnnnnnnn

İyiki her şey Allahtan Kuldan olsa kim bilir neler görücektik.Şükürler olsun Rabbime inan her şey boş biz bu dünyada bir ağacın altında yarım saatlik mola vermiş kadar kalıcaz.Hayat dediğin neki Olsunda derdim evlat olsun.Allah beni isyankar kul eylemesin Bu dünya kolay öteki taraf zor.Bu kibirlilik bu hava bu isyanlar öteki tarafta ateşten kırbaç olucak..Ben ahiretimi gerçekten yakmak istemiyorum.O yüzden Allahım bana hayırlı evlat ver diyorum.Bilememki belki bebeğimin olmaması bana bir hediyedir geleceği bilen Allah ben değilimki.Israrla istediğimiz şeylerin sonu bazen hayırsız oluyor.O yüzden rabbim vermiyceksense eşime ve bana sabır ver insanların zulmünden koru bizi diyorum.Tam da üstüne ezan okundu şimdi:D Allah büyük nasılki her karanlığın bir aydınlığı her yokuşun bir inişi varsa rabbim bu sıkıntıların karşılığınıda verecktir...Bak geçen nette ne buldum:)
Peygamber efendimiz (Ahir zamanda, sizin en iyiniz çoluk çocuğu olmayandır) buyuruyor. Yani çocuk sahibi olmamak tavsiye ediliyor. Eskiden ise, (Ben ümmetimin çokluğu ile iftihar ederim) buyurarak çok çocuk sahibi olunmasını tavsiye ediyordu.

Allah her şeyin hayırlısını versin canım,Rabbim bizim gibilere merhamet etsin hayırlı evlatlar versin inşallah:kiss:güzel dilek ve duaların için sağol bitanem:) Rabbim gönlüne göre versin inşallah

Kızlar sanırım görmediniz 1 fatiha 3 ihlas:)

Geri