Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

bizimde gelecek zarrrr mersıneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee annemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee gıtmek ıstom off cok sıkıldım istanbul senden

slm güzel melekler rabbim inş bütün isteyenlerede sizede evlat nasip eder

ayşegül senin hamişlik nasıgidiyo?
geweze bebişin inşallah gelmiştir yap bi test bakalım.

iyi çok şükür tatlım sizede duacıyız teyzesi sen nasılsın güzelim

ayşegulum kusum eşin nasıl oldu duzeldımı bebegım bırde kelebegın ne yapıyor buyudu karnın ne kadarlık oldunuz

daha iyi inş tam olarak iyi olur görür allaheşimede bütün şifa bekleyenlee şifa vers,in inş

sen nasılsın melodim çalışmalar ne alemde valla bilmiyom ne yaptığını iyidr inş mevlam sizede nasip etsin

melodi aglattin beni ben napiyim kiz burala gelinmiyor gidilmiyor ole cok sik. ben de ozledim annemi ama ins dogumuma gelcek sabrediyorum 4 aycik sonra gelcek :))

ayyyy canım aglama sen kıymama bebegınde aglar annesı öle yapma ama gercekten cok uzaktasın allah sanada sabır versın cnm benı bu rada hayırlı dogum olsun ınsallah cnm benım

slm güzel melekler rabbim inş bütün isteyenlerede sizede evlat nasip eder

iyi çok şükür tatlım sizede duacıyız teyzesi sen nasılsın güzelim

daha iyi inş tam olarak iyi olur görür allaheşimede bütün şifa bekleyenlee şifa vers,in inş

sen nasılsın melodim çalışmalar ne alemde valla bilmiyom ne yaptığını iyidr inş mevlam sizede nasip etsin

iiii iii cok sevındım cnm benım rabbım tez zamnada sıfayı verıp daha ıı olacak inş bızım calısmlar bıttı cnm benım beklıyoruz bakalım suan hıc bısı yok gelırse allahtan gelmesse yıne allahtan gelecegı zamanı elbet bılıyor cnm benım bebişin nasıl

ayşegülcümmm seni burda bulmama çok sevindimmmm :)
nasılsın tatlım bebişin ve eşin nasıl
minik melek kaç haftalık oldu?

öf ne çok soru sordum farkındayım ama olsunnn sen sabırla cevaplarsın, özlemişim seni kızz :)

Geri