Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ayy maşallah canım benimmmm ne kadar da büyümüş, inşallah sağlıkla 26.-36. haftasını görürsünüz tatlım.
2 li test iyi çıktığı için hiçççç korkma inşallah bu da iyi çıkacak. bu arada ben çok gelemiyorum cinsiyeti belli oldu mu meleğimizin?

eşinin iyi olmasına çok sevindim, alla daha iyi etsin.

elacım iyi canım, ay sonunda tam 5 aylık oluyor hatta dolduruyor. epey büyüdü. allah isteyen herkese nasip eder inşallah

oyyy hamişim kıyamam ya ağlama allah kavuştursun

biz 4 aylık olduk bugün bitanem iyi gidiyo çok şükür siz nekadarlık oldunuz bebişin nasıl sen nasılsın hamiişim[/QUOTE]

Amin canim ins kavusuruz annemle. biz sizden buyukmusuz teyzesi bizde 22 haftayi bitirdik oglumla bugun cok sukur. haftaya da kontrolumuz var bakalim, elhd. herseyimiz yolundaydi simdiye kadar umarim da boyle olur.

mrs m. senin evladın ne kadar sonra gelmişti?

merhaba mavikedi, 9 ay olmamıştı. ama ilk 2 ay önemli günleri kaçırmıştık. yani tam anlamıyla günleri takip ederek yaptığımız çalışmaları sayarsak 7 ay olmadı. 8. ay sürpriz yaptı. o ay rahim filmi çektirmiştim nasıl olsa olmaz diye rahatlamışım demek ki sürprizle geldi. ben çok stres yapıyordum. stresten uzak kalmanızı tavsiye ederim.

ayy maşallah canım benimmmm ne kadar da büyümüş, inşallah sağlıkla 26.-36. haftasını görürsünüz tatlım.
2 li test iyi çıktığı için hiçççç korkma inşallah bu da iyi çıkacak. bu arada ben çok gelemiyorum cinsiyeti belli oldu mu meleğimizin?

eşinin iyi olmasına çok sevindim, alla daha iyi etsin.

elacım iyi canım, ay sonunda tam 5 aylık oluyor hatta dolduruyor. epey büyüdü. allah isteyen herkese nasip eder inşallah

aminnn bitanem benim ayy inş testlerden yıldım yani stresi eşimin stresi baya mahfoldum ama bırakmıyorum kendimi inş iyi olucaz yok bitanem inş bu sefer söyler bende merak ediyorum

aminn güzelim çok inş iyi olucak sizin duanızla inanıyorum

oyyy yerim onu kuzum maşallah süphanallah kocaman olmuş teyzesinin balı sağlıcakla büyüsün çok mutlu hayırlı bir evlat olsun inş

aminn canım rabbim bu duygudan kimseyi mahrum bırakmasın bazen hayal gibi geliyo hamile değilmişim gibi okadar inamışimki olmayacağina hep uzaktan bakıcam sandım bebişlere inş bebişim sağ salim doğar

oyyy hamişim kıyamam ya ağlama allah kavuştursun

biz 4 aylık olduk bugün bitanem iyi gidiyo çok şükür siz nekadarlık oldunuz bebişin nasıl sen nasılsın hamiişim

Amin canim ins kavusuruz annemle. biz sizden buyukmusuz teyzesi bizde 22 haftayi bitirdik oglumla bugun cok sukur. haftaya da kontrolumuz var bakalim, elhd. herseyimiz yolundaydi simdiye kadar umarim da boyle olur.[/QUOTE]

ohhh maşşallahh büyüksünüz oğluşun sağ salim doğar inş canım inş canım allah nazardan korusun

yasemincim cok zorlu yollardan geciyoruz hepimiz ya da gectik.Ins o ikinci cizgiyi de gorceksiniz bizler gin dualarim hep sizinle ama herkes diyor ya hani hic beklemiyorduk diye bebislerimiz gercekten oyle zamanlarda geliyor. benimde ayni sekilde oldu. hem tasinmam hemn turkiyeden geri donmeme denk geldi ve inan hic aklima gelmedi ve ben o ay gercekten ovulasyonumu bile hesap etmemistim. herseyi oluruna birakmistim ustune dr a gittigimde olmaz sizin cocugunuz tup bebek demisti. galiba o yuzden de kendimi birakip hic ovulasyonumu hesap etmemistim ama iste o ay hamile kaldim ben. insan birazcik kafasini baska seylere vermeli cok zor biliyorum ama iste o zaman geliyor meleklerimiz. umarim yapabilirsin en kisa zamnda Rabbim sana da versin ins

inşallah ablacım dedigin gibi bizlerde sabırla beklioz isyan etmek istemiyoz bize yakışan beklemek sabretmek aama bazen hamişleri gördügümüzde kıskanıyoz kendimizi tutamıyom mesela ben bugün markete gittim kadın epey kiloluyudu bebeişi vardı aman tandırım :grev: rabbim evladını ona bagışlasın acıkcası cok kıskandım benimde olur isteyenlerinde olur nediyim yan komşum hamiş habire ona bana dua ed diorum başkada bişi demiyorum bende sizlere dua ediyom mevlam sesimizi duyuyor verecek inşallah gercektende nasip kısmet benim eltim 2 sene bekledi oglu oldu sprey taktırmıştı 2 istemiyordu ikincidede hamile kaldı allah verince veriyor işteee

Canim hayirli haberlerini almak dileklerimizle ins. ama stres yapma ne olur iyi dusun ki iyi olsun ins. daha onunde cok uzun bir surec var [/COLOR][/COLOR]

Orjicim malesef ki hayatta boyle insanlar da var ben ilk hastaneye gittigimde hastanede birisiyle konusmustum cok agliyordu cok merak edip srmustum neden bu kadar agliyorsun diye. Kiz hamile oldugunu ve buna hazir hissetmedigini aldirmak icin geldigini soylemisti. Icim bi hos olmutu :( ben de cocugum olmuyor siye gitmistim :(
Dunya bir imtihan Rabbim sabrimizi olcuyor kimisine istemedigini veriyor kimisine de cok istese de vermiyor. Her zaman dua ediyorum ki isteyenlere ver istemeyenlere vermeki bir de aldirarak gunaha girmesinler.

gewezecim bence biraz daha bekle test icin adetindn biraz gecsin oyle yap derim. ins hamissindir. benim ilk belirtilerim gogus agrilarim ve akintimdi. ilaca gelince ins bisey olmaz ole dusunup icimizi ferah tutalim ins

Citosum cikmissin ama gelince okursun ins. Dualarin icin binlerce kez Allah razi olsun. Rabbim gonlune gore versin. Dualardan yine unutulmmak dileklerimizle ins.

ewt ablam hayat böle adi insanlara kalmış rabbim onları islah ettsin allah isteyene versin istemeyene vermesin oo minacık bebeklerin ne sucları var ben cok üzülüyom böle ben cok istiyom ve benim gibi nice insalar var isteyen rabbim onşara versin allah böleleride cezalandırsın rabbim bizden oo mucizeni esirgeme allahım ne olur bizlerede annelik duygusu tatatır bu mübbaret cuma günü dualarımız kabul et yarabbim amin

slmlar kızlar ve hamişlerimiz hepınıze massalah dıom bıraz gec geldım ınt yok :) kacagım yanı

vay kacak seni vayy hahaha yakında benim nette gidecek eşim dükkan acıyor pc oraya götürecek inşallah götürmez ne diyim ii yapıyon melodim sanki bir kacak sensin nice insanlar var yapıyor en azından kötü bişi yapmıyon bizleri görmek için nelere katlanıyon bu arada inşallah bebişin göbüşündedir bizimde çalışmalar bugünden itibaren başlıcak sarı gelinle tuna ablamın verdigi tarihler var hesaplamışlar onlara göre uymaya calışacam kocamada bol bol fındık ceviz portkal suyu içirecemki bebemiz tez zamanda geli versin ve inşallahta tüm isteyenlere sonrada bana gelsin aminn

Geri