Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ay ilahi canım bilmiyorum ki?? inşş belirtilere göre bakıyorum aslında, ermiş falan değilim yanii ama senin ve topikteki tüm kızların hamiş kalmasını tüm kalbimle diliyorum)

CanımsınAllah hepinizden razı olsun Lalemm Emeklerimizin karşılığını alıcaz inşallah nasılsın özlettin kendini.

Lalezar sen nasilsin canim hersey yolunda mi?

Çitosum okudum ben canım Allah tekrar kabul etsin...

Simelicim işte beklemedeyiz artık bakalım, mesaim bitiyor tatlım hepinizi öpüyorum ve Allahım dualırımızın karşılığını verecek bende inanıyorum canlarım benim

yasemincim cok zorlu yollardan geciyoruz hepimiz ya da gectik.Ins o ikinci cizgiyi de gorceksiniz bizler gin dualarim hep sizinle ama herkes diyor ya hani hic beklemiyorduk diye bebislerimiz gercekten oyle zamanlarda geliyor. benimde ayni sekilde oldu. hem tasinmam hemn turkiyeden geri donmeme denk geldi ve inan hic aklima gelmedi ve ben o ay gercekten ovulasyonumu bile hesap etmemistim. herseyi oluruna birakmistim ustune dr a gittigimde olmaz sizin cocugunuz tup bebek demisti. galiba o yuzden de kendimi birakip hic ovulasyonumu hesap etmemistim ama iste o ay hamile kaldim ben. insan birazcik kafasini baska seylere vermeli cok zor biliyorum ama iste o zaman geliyor meleklerimiz. umarim yapabilirsin en kisa zamnda Rabbim sana da versin ins

Canim hayirli haberlerini almak dileklerimizle ins. ama stres yapma ne olur iyi dusun ki iyi olsun ins. daha onunde cok uzun bir surec var [/COLOR][/COLOR]

Orjicim malesef ki hayatta boyle insanlar da var ben ilk hastaneye gittigimde hastanede birisiyle konusmustum cok agliyordu cok merak edip srmustum neden bu kadar agliyorsun diye. Kiz hamile oldugunu ve buna hazir hissetmedigini aldirmak icin geldigini soylemisti. Icim bi hos olmutu ben de cocugum olmuyor siye gitmistim
Dunya bir imtihan Rabbim sabrimizi olcuyor kimisine istemedigini veriyor kimisine de cok istese de vermiyor. Her zaman dua ediyorum ki isteyenlere ver istemeyenlere vermeki bir de aldirarak gunaha girmesinler.

gewezecim bence biraz daha bekle test icin adetindn biraz gecsin oyle yap derim. ins hamissindir. benim ilk belirtilerim gogus agrilarim ve akintimdi. ilaca gelince ins bisey olmaz ole dusunup icimizi ferah tutalim ins

Kızlar ben çıkıyorum Akşama görüşürüz mutfak zamanı Hepinizi ayrı ayrı öpüyorum kenidnize iyi bakın iyiki varsınız

Citosum cikmissin ama gelince okursun ins. Dualarin icin binlerce kez Allah razi olsun. Rabbim gonlune gore versin. Dualardan yine unutulmmak dileklerimizle ins.

kızlar hepinize hayırlı cumalar diliyorum.
haziran 13 nası gidiyo bakalım ?
hurish allah sana ve bebişine sıhhat versin. senin ne kadar sonra geldi bebeğin nerde yaşıyosun çalışıyomusun?
melodi adet zamanımız yakınmış nası gidiyo çalışmalar?

Canim benim Allah razi olsun. Ben amerikadayim calismiyorum simdilik evdeyim. iz 10 ay sonra geldi bizim cok sukur

hee cnm az kaldı ALLAH BUYUK DIYORUM bakalım kısmet calısmalar bıttı beklıyoruz ALLAHIM OL DERSE olur bakalım ne zmn gelecek bu ay fazla uzerıne dusmedım hayırlısı