Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

İyiki her şey Allahtan Kuldan olsa kim bilir neler görücektik.Şükürler olsun Rabbime inan her şey boş biz bu dünyada bir ağacın altında yarım saatlik mola vermiş kadar kalıcaz.Hayat dediğin neki Olsunda derdim evlat olsun.Allah beni isyankar kul eylemesin Bu dünya kolay öteki taraf zor.Bu kibirlilik bu hava bu isyanlar öteki tarafta ateşten kırbaç olucak..Ben ahiretimi gerçekten yakmak istemiyorum.O yüzden Allahım bana hayırlı evlat ver diyorum.Bilememki belki bebeğimin olmaması bana bir hediyedir geleceği bilen Allah ben değilimki.Israrla istediğimiz şeylerin sonu bazen hayırsız oluyor.O yüzden rabbim vermiyceksense eşime ve bana sabır ver insanların zulmünden koru bizi diyorum.Tam da üstüne ezan okundu şimdi:D Allah büyük nasılki her karanlığın bir aydınlığı her yokuşun bir inişi varsa rabbim bu sıkıntıların karşılığınıda verecktir...Bak geçen nette ne buldum:)
Peygamber efendimiz (Ahir zamanda, sizin en iyiniz çoluk çocuğu olmayandır) buyuruyor. Yani çocuk sahibi olmamak tavsiye ediliyor. Eskiden ise, (Ben ümmetimin çokluğu ile iftihar ederim) buyurarak çok çocuk sahibi olunmasını tavsiye ediyordu.

Allah her şeyin hayırlısını versin canım,Rabbim bizim gibilere merhamet etsin hayırlı evlatlar versin inşallah:kiss:güzel dilek ve duaların için sağol bitanem:) Rabbim gönlüne göre versin inşallah

amin citosum cok haklısın bu dünya gecici öneli olan diger taraf rabbim bizleri gercektende isyankar kılmasın ve bizi merhametinden mahrum kılmasın bu dünya yalan diger dünyada altımızdan altın akan ırmaklar rabbimin yeri okadar güzelkii rabbim bizleri oraya ihsan eylesin ve güzel dileklerimizi hayrımızaysa vesile kılsın haklısın cok haklısın citosun allah senden razı olsun rabbim sen hayırlısını bilirsin biz bilemeyiz rabbim sen yeri gögü yaradansın sen en iiyisi bilirsin bizler aciz kullarınızız güçümüz birşeye yetmez ama senin yeter sen bizi kula muhtaç kula alay konusu kılma rabbim biz sana sadece muhtacız ve sana muhtac kalacaz sen bizleri koru ve bizlere hayırlı evlatlar nasip eyle rabbim

ay ilahi canım:) bilmiyorum ki?? inşş belirtilere göre bakıyorum aslında, ermiş falan değilim yanii:) ama senin ve topikteki tüm kızların hamiş kalmasını tüm kalbimle diliyorum:))

Kızlar sanırım görmediniz 1 fatiha 3 ihlas:)

Kızlar önceliklehepinize hayırlı cumalar:kiss:bu gün geç geldim topiğe ,Hepimiz için kuranı kerim okudum hamişlerimize,hamiş olmak isteyenlere,Acil şifa bekleyenlere hepinizi kattım içine Allah kabul etsin inşallah.Sizden ricam hepinizi kattığım için 1 fatiha 3 ihlas okuyup okuduğum dualara bağışlayın Allah kabul etsin inşallah:)

Canımsın:kiss:Allah hepinizden razı olsun Lalemm Emeklerimizin karşılığını alıcaz inşallah :)nasılsın özlettin kendini.

Lalezar sen nasilsin canim hersey yolunda mi?

Çitosum okudum ben canım Allah tekrar kabul etsin...

Simelicim işte beklemedeyiz artık bakalım, mesaim bitiyor tatlım hepinizi öpüyorum ve Allahım dualırımızın karşılığını verecek bende inanıyorum canlarım benim :)

günaydın benim güzel meleklerim.sizleri bırakamak çoook zor. başkada yapacak bişeyim yook zaten.insan kafa dagıtmak istiyor.en ufak ayrıntı bile hatırlatıyor insana. tvde bi bebek resmi bile.sakin aklımdan biraz olsun atsam hamile kalacagım.hani bütün hamiş olanlar.bu ay hiç beklemiyordum diyor ya ondan olsa gerek..
rabbimin bir bildiği vardır elbet sabırr sabıırr
ne kadar artık unutucagım desemde. ah bi yapabilsem.şu andan itibaren kısmende olsa geçmişe degil gelecege bakmaya çalışacagım tabbiii sizlerinde sayesiyle.benim yanımda oldugunuz için hepinize teşekkür ederim.sizler benim canlarım meleklerimsiniz.artık adetimi bekleyecegim ve yani çalışmalar yeni umutlar...:bebem:

aynen öyle canım.bebiş haberlerini mıklatıs gibi çekiyoruz.artık yeni umutlar zamanı...:küstüm:

canım ben de bıktım tek çizgiyi görmekten insan her tek çizgiyi gördügünde çok morali bozuluyor o gün...o yüzden bi ay bayabi geç yaptım testi...:küstüm:

ay sevdecim beni merakta koyma çok pc nin başına.seni dört gözle bekliyorum canımmmm
yasemincim cok zorlu yollardan geciyoruz hepimiz ya da gectik.Ins o ikinci cizgiyi de gorceksiniz bizler gin dualarim hep sizinle ama herkes diyor ya hani hic beklemiyorduk diye bebislerimiz gercekten oyle zamanlarda geliyor. benimde ayni sekilde oldu. hem tasinmam hemn turkiyeden geri donmeme denk geldi ve inan hic aklima gelmedi ve ben o ay gercekten ovulasyonumu bile hesap etmemistim. herseyi oluruna birakmistim ustune dr a gittigimde olmaz sizin cocugunuz tup bebek demisti. galiba o yuzden de kendimi birakip hic ovulasyonumu hesap etmemistim ama iste o ay hamile kaldim ben. insan birazcik kafasini baska seylere vermeli cok zor biliyorum ama iste o zaman geliyor meleklerimiz. umarim yapabilirsin en kisa zamnda Rabbim sana da versin ins

arkadaşlar saat 5 de bebeişimizin kalp atışını dinlemeye gidicez nolur bana dua edin son zamanlar kötü haberlar almaktan morelim çok bozuldu bi aksilik çıkmasından korkuyorum gelince size haberder ederim öpüyorum hepinizi....

Canim hayirli haberlerini almak dileklerimizle ins. ama stres yapma ne olur iyi dusun ki iyi olsun ins. daha onunde cok uzun bir surec var [/COLOR][/COLOR]

dün hanberleri izledinizmi bizler bebek sahibi olmak için neler yapıyoz ama annelik duygusunu taşımıyan taşımak istemeyenler anne olup evlatlarına nasıl davaranıyorlar dün 2 tane bebek daha ya öldürülmüştü yazık degilmi günah degilmi allah korkusu kalmamış ya insanlar hiçbişi düşünmicek duruma gelmiş yazık ya rabbim sen onları islah ett gercekten anne olmak isteyen ve annelik duygusu yaşayan yaşamak isteyen annelere ver böle insanlara verme rabbim onlar anne olmayı bırak kullugu yaşamayı bile hakketmiyorlar rabbim sen büyüksün şükür yinede allahım şükürr

Orjicim malesef ki hayatta boyle insanlar da var ben ilk hastaneye gittigimde hastanede birisiyle konusmustum cok agliyordu cok merak edip srmustum neden bu kadar agliyorsun diye. Kiz hamile oldugunu ve buna hazir hissetmedigini aldirmak icin geldigini soylemisti. Icim bi hos olmutu :( ben de cocugum olmuyor siye gitmistim :(
Dunya bir imtihan Rabbim sabrimizi olcuyor kimisine istemedigini veriyor kimisine de cok istese de vermiyor. Her zaman dua ediyorum ki isteyenlere ver istemeyenlere vermeki bir de aldirarak gunaha girmesinler.

tunaa ben bu ay üzerine düşmedim gün saymadım ama sadece göğüslerim sızlıyo oda her ay oluyo zaten önceki gibi herşeyi hamileleğe yormak istemiyorum sonra hayal kırıklığı yaşıyorum...testi eğer bugun adet olmazsam yaparım yarın büyük ihtimal...birde ağrı kesici iğne vurundum bikaç gün önce oda etkileyebilir belki adetimi..

gewezecim bence biraz daha bekle test icin adetindn biraz gecsin oyle yap derim. ins hamissindir. benim ilk belirtilerim gogus agrilarim ve akintimdi. ilaca gelince ins bisey olmaz ole dusunup icimizi ferah tutalim ins

Kızlar ben çıkıyorum Akşama görüşürüz mutfak zamanı:D Hepinizi ayrı ayrı öpüyorum kenidnize iyi bakın iyiki varsınız:kiss:

Citosum cikmissin ama gelince okursun ins. Dualarin icin binlerce kez Allah razi olsun. Rabbim gonlune gore versin. Dualardan yine unutulmmak dileklerimizle ins.

kızlar hepinize hayırlı cumalar diliyorum.
haziran 13 nası gidiyo bakalım ?
hurish allah sana ve bebişine sıhhat versin. senin ne kadar sonra geldi bebeğin nerde yaşıyosun çalışıyomusun?
melodi adet zamanımız yakınmış nası gidiyo çalışmalar?

hurish allah sana ve bebişine sıhhat versin. senin ne kadar sonra geldi bebeğin nerde yaşıyosun çalışıyomusun?

Canim benim Allah razi olsun. Ben amerikadayim calismiyorum simdilik evdeyim. bebisimiz 10 ay sonra geldi bizim cok sukur

hee cnm az kaldı ALLAH BUYUK DIYORUM bakalım kısmet calısmalar bıttı beklıyoruz ALLAHIM OL DERSE olur bakalım ne zmn gelecek bu ay fazla uzerıne dusmedım hayırlısı

Geri