Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ya ben yorumlarınızı okuyorum cevap yazamıyorum işimden dolayı ya ne kadar güzel şeyler paylaşıyosunuz sizin yazdıklarınızı okuyunca çok umutlanıyorum mekana üye olmadan önce her ay hüsrana uğrayınca kafayı yiyiyodum ama bu siteyi bulduktan sonra artık fazla kafaya takmıyorum rabbim herkesin gönlüne göre versin en kısa zamanda bebişlerimize kavuşalım inşallllaaaaaaaaaaahhhh

hepimiz birimiz birimiz hepimiz için müslüman böledir her nekadar tanımasakta hepimiz birbirimiz için bişiler yapmaya calışıyoz zaten kulun kula yapacagı en güzel şey duadır inanın belki isimlerinizi bilmiyom birkaç kişi hariçç ama tüm melek mekanına dua ediyommm bennn inşalllah berna inşallah rabbim seninde ne muradın varsa versin

canımm benim canım inş gülüm umutsuz yaşanmıyo görüyosun bebeğim olsun diye neler çektim bebişim geldi şimdide eşim hasta oldu müslümana rahatlık yok inan ben hamileyim bi sürü stresim var ama eşime destek olmak için sıkıyorum dişimi inş bu günlerde geçicek
çok şükür canım inş kocanla bebişinle mutlu huzurlu bir hayatın olur kıs ablam tez zamanda değil tam zamanında gelsin meleğim inş senin meleğin tez zamanda gelir senin ve burda tanıdığım bütün meleklerimin özellikle
çitosumun ve lalezarım kankimin inş

canım ablam allah razı olsun işte kadınların özelliklerinden biride bu dayanıklı olmak sabretmek ve herzaman eşinin yanında olmak ablam buda sana yakışan bişi inann mevlamda senin yanında rabbim üzerindeki ne sıkıntın varsa atsın sizleri rahatlatsın bana gelince inşallah rabbim duanı dualarımı kabul eyler ve güzel dileklerin için binlercekez razı olsun senden seni cok seviyom ablam rabbim bu mübarek cuma günü sesimizi duysun allahım tüm melek mekanında anne olmak isteyene hayırlı saglıklı evlat nasip eyle hamişlerimizede agrısız sısısız dogumlar nasip eyle aminnn

ayyy ananm keske master sefe bende katılaydım elım lezzetlı hele su batuhan sef varya ben onların yerınde olsam cat dıye lafı koyarım suratına ne manyak bı adam yaaa ölduresım gelıyor :d

ayyy ben hayatta izlemem ya sinir şeyler

kızlar bırden netım gıdebılır adamlar nerde bılmıyom ınternetın sahıbı galıba dukkan sahıplerı kapatıp gıdıyorlar cunku ne zmn gıderse sımdıden hepıcınızı opuyorum sevıyorum hayırlı hafta sonları dılıyorum tabı gıtmıyorum ama ani çıkısım olabılır ben nıye bugun cok konusuyorum anlamadım yanı hahaha cenem dusmus

hahaha seni hırkız melek tm bitanem ani çıkışinı anlarız biz konuş gülüm ya ne güüzel konuşuyosun

kız benı kapıdan ıcerı bıle almazlardı ama cok guzel yemekler yaparım helede zeytın yaglılarım cok guzel oluyor bırde pastalarım neyse.......

eminim güzeldir dilin de elinde tatlı senin belli birgün beni yimeğe çağir puan verem sana hahaha

ya ben yorumlarınızı okuyorum cevap yazamıyorum işimden dolayı ya ne kadar güzel şeyler paylaşıyosunuz sizin yazdıklarınızı okuyunca çok umutlanıyorum mekana üye olmadan önce her ay hüsrana uğrayınca kafayı yiyiyodum ama bu siteyi bulduktan sonra artık fazla kafaya takmıyorum rabbim herkesin gönlüne göre versin en kısa zamanda bebişlerimize kavuşalım inşallllaaaaaaaaaaahhhh

canım benim kıyamam sana inş çok yakında gelir meleğin allah hepinize versin sağlklı hayırlı bebişler

bende kist oluştu klomenden dolayı bu ay doğumkontrol hapı kullandım şimdi yine klomene başladım önümzdeki hafta çalışmalar başlıcak artık hayırlısı

allahım emeklerinin karşilığı olarak sana tombik sağlıklı eevlatlar versin güzelim

hepimiz birimiz birimiz hepimiz için müslüman böledir her nekadar tanımasakta hepimiz birbirimiz için bişiler yapmaya calışıyoz zaten kulun kula yapacagı en güzel şey duadır inanın belki isimlerinizi bilmiyom birkaç kişi hariçç ama tüm melek mekanına dua ediyommm bennn inşalllah berna inşallah rabbim seninde ne muradın varsa versin

canım ablam allah razı olsun işte kadınların özelliklerinden biride bu dayanıklı olmak sabretmek ve herzaman eşinin yanında olmak ablam buda sana yakışan bişi inann mevlamda senin yanında rabbim üzerindeki ne sıkıntın varsa atsın sizleri rahatlatsın bana gelince inşallah rabbim duanı dualarımı kabul eyler ve güzel dileklerin için binlercekez razı olsun senden seni cok seviyom ablam rabbim bu mübarek cuma günü sesimizi duysun allahım tüm melek mekanında anne olmak isteyene hayırlı saglıklı evlat nasip eyle hamişlerimizede agrısız sısısız dogumlar nasip eyle aminnn

amiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnn aminnnnnn aminnnnnnrabbim cümlemizden razı olsun bütün herkesin dusını kabul etsin bende seni çok seviyorum çiğdemim aminnnnnnnnnnnnnn inş rabbim hepimizin dusını kabul eylesin

Geri