Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

nasılsınız melekler özledim sizi arada bi girdim ama bazen kimsecikler yoktu.sanırımatlattım kafam rahatladı iyim şükür.ağrım sızımda yok biraz ruhum kırık okadar.ne çok yazmışsınız yaw bazıları ı okuyamadım bile.bu aydan sonra gene başlıyoz çalışmaya.bu ay dinlenmedeyiz aşk tazelicez eşimle.kayganamda gelicek çocuğu ona bırakıp biraz keyif yaparız.insan kötü olaylar yaşadımı elindekilerin kıymetini daha iyi anlıyo.oh be baya rahatlamışım.aman bebişlere dikkat.

Kızlar boşverin takmayın kafanıza tokadan başka birşey. Sıkıntı sıkıntı offf ya. Açın pencereyi atın sıkıntıları dışarı. Kalkın geçin aynanın başına süslenin püslenin kocişinizi bekleyin. Benim şafak 27 Valla. Hafta sonu yine Mardindeydim. 23 Nisanı Kızım eşim ve ben Mardinde gezerek geçirdik. Valla eşim mi askerlik yaptı ben mi anlamadın. Bütün yolları ezberledim valla. Bak benim eşim gelsin allahın izni ile hiç bir şeyi sorun etmiyeceğim kendime

sevdecim valla atlatmana çok sevindim biraz etksi kolay geçmez ama çok güçlüsün maşallah kocişinle keyif yapın tabiii sonrada gelsin yeni bebişlerrrr öpüorum canımcım seniiiii

nasılsınız melekler özledim sizi arada bi girdim ama bazen kimsecikler yoktu.sanırımatlattım kafam rahatladı iyim şükür.ağrım sızımda yok biraz ruhum kırık okadar.ne çok yazmışsınız yaw bazıları ı okuyamadım bile.bu aydan sonra gene başlıyoz çalışmaya.bu ay dinlenmedeyiz aşk tazelicez eşimle.kayganamda gelicek çocuğu ona bırakıp biraz keyif yaparız.insan kötü olaylar yaşadımı elindekilerin kıymetini daha iyi anlıyo.oh be baya rahatlamışım.aman bebişlere dikkat.

cnm yok ne iğne nede başka birşey hiçbirşey yaptırmadım sadece haftasonu kan testi yaptırdım ki pazar yaptırdığımdan dolayı doktora filanda gösteremedim 3 aydır tık yok canım çok sıkılıor bu ayda olmaz ise muayene olucam

Sevdecim sıkıntıyı veren rabbim sabrınıda veriyor. Kendini toparlamış olman çok güzel. Bak ilk bebeğin de zorluklarla olmuş. Gene gelecek bebeğin. Ama annesine naz yapıyor.

Geri