Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

tatlım çok sevindim çoook:)nisan bitmeden ohhh birhamiş daha geldi:)allah nekadar büyük bak 3 sene bekletmiş ama sonunda sanada nasipetmiş:)darısı başımıza:)günün nekadar geçmişti canım ya senin?
yarın tam 1 hafta olucak darısı senin başına inş....
canım benimmmmmm çoook sevindim yaaa kaç gündür merakla bekliodum haberini hadi hayırlısıyla inşallah sağlıklı bi şekilde alırsın kucağına canım çokçok dikkat et kendine olurmu cnm hamiş güzeli...
canımm benm çok sağol ..nasıl heycanlıyım anlatamam yaa....
Tatlım ne güzel bir haber verdin bize, Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah :)
Amin canım isteyen bekleyen herkese nasip etsin rabbim inşallah :)
çok teşekkür ediyorum bebeğimi alıp evime getrcem günleri bekliyorum şimdi...

tebrikler geweze llahım tamamına erdirsin
amin sevde inşallah sende en yakın zamanda tekrar kavuşursun meleğine..

evden çıkarken yüz kere aynaya baksanda yoldaki arabaların camlarına kendine bakmadan yürüyemezsin....

ay geweze ya benzaten her hamiş haberinde heyecandan sevinçten ölüyorum:)şimdi busaatte öğrenmeseydim keşke yine uyku yokbana:)yanlış anlama uykum sevinçten kaçıyo vallahi çok mutlu oldum aslında bugün gülpare test yapıcam demişti onun sonucunu çok meraketmiştim maalesef test yapamamış.derkeeen sende bebek haberi aldık allah kucaağına almayı kısmeretsin inşallah:)
herşey kısmet işde okadar uğraştım tam da boşver artık istemiyorum dediğim ay geldi birde üstüne okadar ilaç aldımki zaten hamile değilmdr die ama gelmiş meleğim..inşallah gülparede görür de çift çizgiyi bi mutlu haberde o verir...

Geri