Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Şansa bak lalem meleklerim ortada yok hisedin beni melekler dualarınıza ihtiyacım var :)çitosunuz %1de olsa ümitli bu gün

meleğim duarım seninle inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hamişsindirrrrrrrrrrrrrrr mevlam sana yalvarıyorum neolur bukadar kişinin duasını geri çevirmezsin sen çünkü sen bizden daha merhametlisin neolur ver çitosumun meleğini inş hamişsindir

kızlar ben kafayı yiyorum galiba hamile gbi hissediyorm bide ya deilsem ama ozaman bu kasığım nie semser ufffff yaa

canım inş hamişsindr

ben belirtilerimi yazıyım sol kasığımda yumurta buyüklüğünde bişey var en büyük belirtm bu içimde biraz bulanıyo kasıklarımda ağrı bazende batma var bide akıntm fazlalaştı gbi adetime 5 gün var sence hamilemym yesi

vıişşşş kız bunlar hamişlik belirtisi inş hamişsindr ama en büyük belirti göğüsler bence inş hamişsindr tatlım

alahım ne çok zormuşşşş varlığını hisetiğin bebğini kaybetmekkkkkk ve onunla hayal kurmak ve hayal kırıklığı yaşamakkk.... kızlarrrr dularınızda beni unutmayınn dualrınıza ihtiyacım var hiç kimse beni anlamıyorrrr bu yüzden çok kötüyümm :( alahım duy bizi yarabim ne olurr ...

bitanem okadar iyi anlıyorumki seni bende ilkkkez bebeğimi kaybettiğimde ölmeyi istedim kimse beni anlamıyodu ne üzülüyosun diyolardı ama içim öle yanıyoduki herkesten nefret ettim allahım inş yine vericek sen üzülme bak bebişin oluyo çok şükür en kısa zamanda tekrar hamiş olcak mevlam bu sefer kucağina versin inşallahhh

yav ablam sen cok yaşa emi kıyamm aglama ama sen öle diyince ben cok duygulandım abla inan anlatamm göz yaşlarıma hakim olamadım asıl ben iiyiki senin gibi birini tanımışım biliom ablacım duanda oldugumu sende benim duamdasın rabbim gönlüne göre versin döv ablam senin vurdugun yerde güller acar sen okadar ii kalplisinki rabbim o kalbinin güzelliginin vurdugu yüzünü hiç soldurmasın hiç üzdürmesin amin allahıma seni emanet ediyom oo sana cok ii baksın zor zamanında sana hızır gibi yetişsin ablam seni cok seviyommmmm ve diger ablalarımıda cok rabbim şahitttt öptüm bebeişinle seni ablacımmm

kıyammam bebeğim sen daha bebeksin kıs sen nasıl bebiş yapcan yaa yerim seni mevlam duarımızı geri çevirmesin allah razı olsun canım benim bende seni çokkkkkkkkkkkkkkk seviyorum herzamnan duamdasın

benim daha çoooook var koskoca dört gün.ama yarın sabırsızlık yapıp dışarı çıkarsam bitest alıp yapıcam napıyım huyum kurusun heray aynı şeyi yapıyorum kendime sözveriyorum ama dayanamıyorum :)yani illaki otek çizgiyi görücem görmezsem içim rahatetmiyo:)varsada çıkmaz çünkü biliyorum ama boşuna kendimle savaşmıyım yapıcam nasıl olsa:):)

allah iyiliğini versin defnem alemsin kuzum nediyim inş çift görürsün ama şimdi çıkmaz kuzum bari 3 gün daha bekle

Canlarım ne diyeceğimi bilemiyorum ÇOK heycanlıyım canlarım 2 haziranda 16. evlilik yılımı kutluycam.İnşallah 16.yılda eşime hayırlı bir evlat hediye ederim

Lalezar olmadım canım ama çok duyguluyum ağlamaklıyım umarım bizi yanıltmaz ve umarım geçte olsa evladıma kavuşurum.TÜM KALBİMLE HEPİNİZ İÇİN DUAM ŞU RABBİM BENİ BEKLETTİĞİ KADAR HİÇ BİRİNİZİ BEKLETMESİN amin..Hepinizin dua ettiğine eminim dualarınızı üzerimden eksik etmeyin olurmu:kiss:

allahım kıs senin yazını gördükçe karnım ağzıma geliyo bebişim de heycanlandı inş oda çitos teyzesine dua ediyodur sakın olma bugün kuran okuycam dualarım senin inş beklemeler bitmişdr gelmişdr meleğin

heeeeeeeeeey bn geldmmmmm..Ama ağrıyla sancıyla geldm :(:(acaip sancm var adet sancısı.Bugün oldm .Ablamda kalıyorum bugün de net var ve girebldm şükür.Sizi ok özledimmmmm.Kızlar ben bu adet sancısından nefret ediyorum yaaa beni yatak döşek yatırıyo delirtiyo yaaaaaaaaaaaaaa

şekerimm datlu kuşum çok özledim seni hoşgeldin hadi bakalım çalışmalar başlasın çok kısa zaman sonra hamiş haberini alacam senden sakın üşütme ayaklarını belini sar sarmala emi kuzum duarım seninle

slm gizlaaa günaydinlaaaaaaaaa..............

ya hergün hepsini okuya okuya nevrim dönüyor vllh bide sayfalari karistirinca bul konun ucunu bulabilirsen :)

kizlar isteyim su an ama arada yoklarim :)

Geri