Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

sılam kızlar hoş geldiniz:kiss:

Sılam inşallah canım bazen bazı şeyler hayal gibi gelir,gözünde okadar büyütürsünki hç olmiycakmış gibi gelir...Ben 16 yıldır bu bebeğin hayalini kurduğum için bazen bana olmiycakmış gibi gelir.Ama olucak inşallah Allahım hepimize vericek hayaller bir gün gerçek olucak ..Sılamm ayşe burçemm sağolun kızlar Allah eksikliğinizi göstermesin İyiki varsınız Sizin yazdıklarınızla yaralarım hızla kapanıyor yeni heycanlara yelken açıcak gibi oluyorum:kiss:Hepinizin duasını hisstetim eğer bu bebek olsaydı önce Allahın emri sonra sizlerin duasıyla olucaktı.Rabbim hepinize banada en kısa zamanda hayırlı evlatlar versin inşallah

Sılamm:kiss: canımsın üzülme ne olur Allah büyüktür ona zor değil biz hep hayırlısını istiyoruz rabbimde hayırlısını yapıyor..Ne olur üzülme sen nasıl oldun canım toparlandınmı biraz

kızlar ay oku oku bitiremedim sonları atladım hep neyse yazıp çıkıyım.

çitosumm canımsın yaa önceki syf okuyunca hamişsin diye öyle sevindim ki:) şimdiki yazını okuyunca biraz burukluk oldu ama sen kanamanı takip et bakarsın yerleşmedir belki bebeğin göbişindedir. Allahım sana en kısa zamnda anne olmayı nasip edecek inş. kediciğine sevindim:) yavrularına kavuşmuş. bak sen de annenlere kavuşacakmışsın hem değişiklik iyi gelir. sen bizim meleğimizsin tabi destek olucaz, bu reglinin gecikmesi de bi işaret aslında vücut kendini bebeğe hazırlıyor düzen bozulunca kısa zamnda geliyor bebekler, bence sen de ben bebeğimi doğurmadan hamiş kalacaksın umudunu yitirme güzelim, biz hep yanındayız kendine çok iyi bak.. şimdilik listede alta atmıyorum allahtan umut kesilmez belli olmaz.. ay inşş yaa:))

sılam kızlar hoş geldiniz:kiss:

Sılam inşallah canım bazen bazı şeyler hayal gibi gelir,gözünde okadar büyütürsünki hç olmiycakmış gibi gelir...Ben 16 yıldır bu bebeğin hayalini kurduğum için bazen bana olmiycakmış gibi gelir.Ama olucak inşallah Allahım hepimize vericek hayaller bir gün gerçek olucak ..Sılamm ayşe burçemm sağolun kızlar Allah eksikliğinizi göstermesin İyiki varsınız Sizin yazdıklarınızla yaralarım hızla kapanıyor yeni heycanlara yelken açıcak gibi oluyorum:kiss:Hepinizin duasını hisstetim eğer bu bebek olsaydı önce Allahın emri sonra sizlerin duasıyla olucaktı.Rabbim hepinize banada en kısa zamanda hayırlı evlatlar versin inşallah

Sılamm:kiss: canımsın üzülme ne olur Allah büyüktür ona zor değil biz hep hayırlısını istiyoruz rabbimde hayırlısını yapıyor..Ne olur üzülme sen nasıl oldun canım toparlandınmı biraz

canım hep aklımdasın dün gece annemlerden geliyorduk ve yağmur yağıyordu hemde nasıl döndüm yeşeren dallara baktım yere göğe baktım ve ağlaya ağlaya Rabbim bizleride yeşert yavrularımızı gönder deim ve inan kendimden önce ilk aklımdan sen geçtin senin adını söyledim sonra kendimi ve Allahım güldür yüzümüzü dedim yanaklarım ıslanırken içim huşu içinde coştu inan ve Rabbimin duamı o an işittiğini hisssettim resmen okadar çok inandımki inşallah çok yakında gelecek evlatlarımız ..
ben şimdi daha iyiceneyi,m canım çok şükür :kiss:

çitoscum inann söylenecek tek söz bile bulamıyorumm..bende senden o kadar çok umutlanmıştımki..ama adetin düzenli olduğunu söylediğinde acabamı demek en doğal hakkındı..benimde adet düzensiz her ay acabamı demekten yoruldum..bebek için bir kaç ay adet düzensiği olur deniliyor..umarım seninkide öyledir canım..

Geri