Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

aymelek merhaba sen nasılsın bakalım?

iyiyim mawişim ya nasıl olayım...dedim şöyle bir geçmişi okuyayım ama..yok anacım ne kadar çok sayfa var.dayanamadım.
en iyisi. hamişlerimizi toplu tebrik edeyim.bekleynlerde inşallah güzel haberi alırlar bir an önce diyorum..

sen ne yaptın reglin geçmiş galiba.test falan yaptınmı.

aymelek dün benim adet günümdü daha 1 gün oldu. cuma günü yapmıştım negatif çıktı ama daha erken biraz daha geçsin duruma göre tekrar yaparım testi çünkü geçen ay da 1 hafta gecikti bi sürü test yaptım boşuna. bu ay acele etmiycem geçsin biraz daha canım.

kızlar belirtiniz varmı

bende hiç bir belirti yok zaten daha 1 hafta var.bu arada ben iki aydır ilaç kullanıyordum hormonlarım için.doktor ilaç kullanırken hamile kalman çok zor dedi..o yüzden bende yine geçen ayki gibi adet belirtileri var sadece..

şu içtiğim ilaçlar hormonlarımı düzelttimi bilmiyorum ama 2 aydır test manyağı olmaktan kurtulmuştum..gözüm seyrise gebelik belirtisimi diye kendimi yiyip bitiriyordum önceden..son iki aydır ben ve eşim artık biraz rahatlamıştık:)

yok minnoşum doktor 5 den sonra kendi muyananesinde oluor ozaman gitcez gerçi bişiyim kalmadı ama yinede kontrol amaçlı gidimm nolur nolmaz dimi.. sen nasılsın canımcım

napim canım evde oturmaca benimki devriyedeydi ya şimdi uyuyo..bende takılayım dedim..dediğim gibi belirtiler canım..göğüs yanlarda hala şişlik var..olmazsa bi doktora görüncem..

Geri