Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

İnşallah canım artık bu son topiğimiz olsun, sılamda diyorki Allahın hakkı 3 tür bu 3. topic hahaha
Kesinlikle ayağın uuğurlu gelir canım, sen taze anne olarak, güzel fıstığın nasıl canım bu arada, ayy çok merak ediyorum onu yaaaa resim resim resim hahaha

evt dogru söylemis :)
inanirmisin hergece yattigimda senin, silam, yagmur, ve anne olmak isteyen herkez icin dua ediyorum...
dur bakalim yükliye bilirsem simdi yükliyim bi resmini :)

Allahımmmmmmmmmmmmmmmmm bu ne güzellik böyleeeeeeee maşallah maşallah maşallahhhhhhhhhhhh
Yarabbim dilim tutuldu vallaha garçaktan çok güzel meleğin canım yaaaa inan iltifat falan değil, şipşirin, Allahım onun bahtını da yüzü gibi güzel etsin inşallah, analı babalı sağlıklı uzun ömürler olsun inşallah.... Bakmaya doyamadım....

Allahımmmmmmmmmmmmmmmmm bu ne güzellik böyleeeeeeee maşallah maşallah maşallahhhhhhhhhhhh
Yarabbim dilim tutuldu vallaha garçaktan çok güzel meleğin canım yaaaa inan iltifat falan değil, şipşirin, Allahım onun bahtını da yüzü gibi güzel etsin inşallah, analı babalı sağlıklı uzun ömürler olsun inşallah.... Bakmaya doyamadım....

aa bendede cikti simdi :)
cok sagol canim benim, allahim sanada bi cadi nasip etsin insallah... tüm kalbimle diliyorum bunu inan.

Geri