Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

hayır aşılamaya başlıcaktım hatta rapor falan çıkartmıştım bi baktım hamileyim ama öğrenmemle kaybetmem bir oldu yinede çok üzülmüştüm sen daha büyük üzüntü yaşamışsındir allah yüzümüzü güldürsün sen hangi şehirdesin
Yani bnmki biraz daha zor sanırım.Göbüşüm falan da büyümeye başlamştı biliyo musun??bebeğimn kalp atışlarını ben gösteriyodum dr'a falan.Ne bilim işte valla böle şeyler ama geçmişe bakmak acıtır insanın canını.Eğer ölmeseydi şuan 11+1 olucaktı ama kader kısmet.Demek ki dualarımda ki gibi bi bebek değildi sağlıksızdı.İnşallah tekrar aynı şeyi yaşamayız cnm.Ben konyada'yım cnm.Ama MERSİNLİ'YİM:)sen nerdesn?

slmlar kızlar kızlar bu kadar ustune dusmeyoın gercekten bu bende kendımde anladım yenı aradalsar sız ustune dustukce o anı yasıyormus gıbı oluyor yanı kendımızı gebe hıssedıyoruz relax olun benım gıbı yaaa hıc takmayın valla
HEMSOMMM sekerımmmmmmmmmmmmmmmm sabrına hayranbım ne guzel demıssın ya ımansız ya hayırsız bı evlat olsaydı yemın ederım bende artık ole dıyorum ya bana zararı dokunsaydı olacak melegımın rabbım öle emretmıs bızden oları erkenden almıs hersey bı vesıle yanı kokulu opucuk sana
çitosum her duamda sen varsın cnm benım sanada rabbım en kısa zamanda versın evladını senıde kokulu kokulu opuyorum
tunacım sanada ıı calısmalar ınsallah oğlusumuza ıkıncı tombısımızde gelırde senıde rabbım sevındırır en kısa zamanda
senıde kokulu opuyorum
hepıcıgınızı kızlar hiç takmayın dedıgım gıbı olacagı varsa sizin ummadıgınız anda gelecektır rabbım emrettıtse gönlunuzu ferah tutun meleklerım....................................
Öle valla hemşomm yani bu şekilde ayakta dimdik duruyorum.İmanımz ve RABBİMİZE olan itikadımz hamd olsun bastırdı bu acıyı.Hemşom herşey vaktinde oluyo,vakti gelmeden hiç bişey olmuyo.Demek bnm annelik için vaktim değildi o bebekte,demek katlanamayacağım şeyler yaşıycaktm da MEVLAM dualarm hürmetine aldı erken zamanda.Cnm gerçekten stres,düşünce ve üzüntü hiç ii değil hep pozitif düşünmek ve olumlu yaklaşmak lazım.Ben böle değildim sonradan oldu valla hahaha hahaha şaka bi yana kendimden bu kadarını beklemzdim.Hatta eşim bile sonradan itiraf etti.Bnm yıkılıacağımı ve çok kötü olucağımı düşünmüş hatta annem gelmeye korkuyomş beni bitmiş halde görür diye:):)ablam hala inanamıyo ben böle sağlam konuşurken.Yani insanın doktoru da,ilacı da kendisi bence bi yerde..Ben tekrar hamiş olucam,nur topu gibi sağlıklı ve hayırlı imanlı evlatlar dünya'ya getireceğim..Geçmiş gitti,gelecek için ve gelecek bebeklerimz için ayakta durmalıyız.Öptm seni hemşooommmmm

hayır aşılamaya başlıcaktım hatta rapor falan çıkartmıştım bi baktım hamileyim ama öğrenmemle kaybetmem bir oldu yinede çok üzülmüştüm sen daha büyük üzüntü yaşamışsındir allah yüzümüzü güldürsün sen hangi şehirdesin
Cnm 1 senedir olmağı için mi dr aşılama tavsiye etti??

Kızlar geçmiş olsun dilekleriniz için çok sağolun valla aşırı yorgun ve huysuzum her yanım dökülüyor Umarım adet dönemi yaklaşanlardan güzel haberler alırız Allah hiç birimizin emeğini boşa çıkarmasın çok öpüyorum hepinizi melodim canım Allah razı olsun kuzum Ettiğiniz duaları rabbim kabul eylesin inşallah hepinize ayrı ayrı dua ediyorum nicklernizle :kiss:

Kızlar geçmiş olsun dilekleriniz için çok sağolun valla aşırı yorgun ve huysuzum her yanım dökülüyor Umarım adet dönemi yaklaşanlardan güzel haberler alırız Allah hiç birimizin emeğini boşa çıkarmasın çok öpüyorum hepinizi melodim canım Allah razı olsun kuzum Ettiğiniz duaları rabbim kabul eylesin inşallah hepinize ayrı ayrı dua ediyorum nicklernizle :kiss:
bacım demek çalştın çalştn üşüttn hahaha hahaha.Anam bu çalşmalar boşa gtmese barimmmm heee hahaha hahaha.Şimdi nasl oldun bebem??öpem seni şifalı şifalı :kiss: :kiss:

bacım demek çalştın çalştn üşüttn hahaha hahaha.Anam bu çalşmalar boşa gtmese barimmmm heee hahaha hahaha.Şimdi nasl oldun bebem??öpem seni şifalı şifalı :kiss: :kiss:

kız bacııı daha çalışmaya başlamadıkki:hhh: kısmetse yarın bu gün gündüz leke vardı şimdi yok bitti gibi her an her şey olabilir hahahaha valla halim yok olmassa çok sevinirim ay dökülüyom ohhhh mis ler gibi koktu öpücüğün bende seni öpim:kiss:

Geri