Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Yok canım iki oluşum var babalarından boşandığımda büyük 9 küçük 3 yaşındaydı evlilik düşünmedim ama artık büyüdüler ve ben hep yalnız kalıyodum kısmetimde çıkınca onlarında izniyle 2.kez evlendim ve şimdi eşim bebik istiyor ve ben 41 yaşımdayım bakıcaz olursa çok sevinicez olmazsada torun severiz bu saatten sonra :)

Anladım ablacım ya yaşında ne varki:) kader kısmet işi bir çok insan senin yaşında evleniyor 60 yaşındaki kadınlar doğuruyor tv den görüyoz.Allah 2 yavrunu bağışlasın hem torun seversin hem kendi evladını torun sevmek içinde çok gençsin ablam ya:)Allahım hakkında hayırlısını versin inşallah
0a0atata.gif

Amin çitosum amin...
İnş çayın yanında s...a içmiyorsundur :(

lalecim içerde elimden geldiğince içmiyorum :D o yüzden çaylada içemiyorum.Çayla siğarayada çok karşıyım çayla fazla içmiyorumda arada size takılınca gündüz camı açıyom kahve eşliğinde zıkkımlanıyom:hhh: sen nasılsın canım neler yapıyosun özledik seni yaff:kiss:

Anladım ablacım ya yaşında ne varki:) kader kısmet işi bir çok insan senin yaşında evleniyor 60 yaşındaki kadınlar doğuruyor tv den görüyoz.Allah 2 yavrunu bağışlasın hem torun seversin hem kendi evladını torun sevmek içinde çok gençsin ablam ya:)Allahım hakkında hayırlısını versin inşallah
0a0atata.gif
sağol bitanem inşallah bu güzel dileklerinizle ve dualarınızla bende hamişlerin ablası olarak sıralamaya girerim inşallah ama önce sen hadi hayırlısı o kliniği unutma :) ihmalde etme :)

Geri