Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

evet canım doktorda öyle dedi zaten yapıcak bişey yok ilaç alamazsın dedi :) gerçekten eş çok önemli bilmem biliyormusun daha önce yazmıştım benim 2. evliliğim 8 bitti 9 . ayımız daha yeni yani bebiş denemelerimizinde 5. ayında oldu doktor % 5 şansın var uğraşma aşılama yapalım demişti ama eşim biraz deneyelim olmazsa yaparız dedi ve oldu gerek kalmadı :) ilkinden ayrıldığımda küçük daha 3 yaşındaydı büyük 9 şimdi kocaman oldular ve onlarında izniyle evlendim ve çok mutluyum allahım bozmasın herkezin yuvası huzur dolsun bebik dolsun :)

AMiN ablacim ya allah bagislasin masallah kocaman deli kanli ogullarin var :) Allah bozmasin

Ohh ohhhh kızlar durun yahuuuu birini buldukta 3 - 4 hahaha Allah iyiliğinizi versin emi hahaha

Canım vallaha o testler beni de sinir ediyor, ben kaç kere gördüm o çizgileri ama hiç bişi olmadı gıcık testler :dil:
yok lalezarım sezonu açtıkmı durmak yok 3-4 gidek hahaha
Silam cift cizgiyi testen hemen sonrami gördün yoksa 20 dk gectikten sonrami?
canım hemen gördüm 2-3 dk içinde ama işte :uhu:
merhaba kızlar,bebiş geldiğinden beri buralara yazma fırsatım olmuyor, Lalezar canım bu ay özelmiş senin için ,Rabbim inşaallah bu ay nasip eder bebişini,bende dua ediyorum senin için.Bende iki oğluşumla uğraşıyorum,ufaklık hiç uyumuyor desem yeri,uykusuzum çokkk,46 günlük oldu,sünnetimizide yaptırdık
bilgemeleğimmmmmmmmmm hoş geldinnnnn :kiss: maaşallah sünnet bile oldu ölemi maaşallahhhhh sağlıklarıyla büyüsünler canımmmm :nazar:

inşallah canım dediğin gibi olur artık, bebeklerimizin sorunlarını paşlayırız :)
Beşik işi evet güzel onu yapabilirim bak, çizimimnde fena değildir onuda yaparım çifte dikiş olsun :)

Caınm ben ovulasyon testi yapıyorum yani yumurtlama testi, çalışıyoruz ona göre işte, hamilelik testi değil yani :)
Maşallah eşini de tebrik ediyorum, insanın çok hoşuna gidiyor böyle hasta iken yardımcı olmaları, sevgi dolu gözlerle bakmaları kıyamam yaa Allah bozmasın mutluğunuzu :)
ilahiiii :) bende hamişlik sandım heyecan yaptım :) vardır bundada bir hayır belkiiiiiii :) neyse ozaman çalışmaları sağlam tut buay senin ayın olabilir :)

evet canım doktorda öyle dedi zaten yapıcak bişey yok ilaç alamazsın dedi :) gerçekten eş çok önemli bilmem biliyormusun daha önce yazmıştım benim 2. evliliğim 8 bitti 9 . ayımız daha yeni yani bebiş denemelerimizinde 5. ayında oldu doktor % 5 şansın var uğraşma aşılama yapalım demişti ama eşim biraz deneyelim olmazsa yaparız dedi ve oldu gerek kalmadı :) ilkinden ayrıldığımda küçük daha 3 yaşındaydı büyük 9 şimdi kocaman oldular ve onlarında izniyle evlendim ve çok mutluyum allahım bozmasın herkezin yuvası huzur dolsun bebik dolsun :)
Allah mutlulugunu daim etsın bacım

Geri