Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

selam kızlar size birşey soracağım yardımcı olabilecek olan varsa çok sevinirim :)
AYDIN, İZMİR ve ANTALYALI olan varmı aranızda eşim tayin isteyecek malum bende atanamayan bir öğretmenim ondan ev kiraları ve geçim dünyası hakkında bilgilere ihtiyacım var bu şehirlerden olanlar varsa bana özellikle ev kirası hakkında bilgi verebilir mi? şimdiden teşekkürler :kiss:
mrb ben izmirliyim ev kirası yere göre değişiyor ucuz yerleride var pahalı yerleride eşinin tayini nereye çıkıcak onu söylersen yardımcı olmaya çalşırım

merhaba bende hamile kalmak istiyorum ama bi türlü olmadı bende aranıza katılmak isterim

Son düzenleme:
burdayım nehir ben 4 ay olucak katılalı senin sorunun ne kaç sendir beiş istiyonuz bi tedavi gördünmü bunları yazarsan kızlarla elimizden geldince yorum yaparız inş
cnm ben yaklaşık 8 yıldır bebiş istiyorum açıkcası evlendiğimde sadece3 kutu doğum kontrol kullandım sonra hiç korunmadım önce ilaç tedavisi gördüm sonra rahim filmi çekildi tek tüpüm kapalı bazende prolaktin yüksek çıkıyo 3 kere aşılama geçen senede tüp bebek denedik ama olmadı şimdide adet düzensizliğim başladı tüp bebkten sonra onun için tedavi görüyorum

Geri