Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Hadi bakalım hayırlısı olsun canım... İnşallah güzel haberlerini alırız:)

slm kızlar aşılama yapılalı bugün 4. gün, kasıklarımdaki ağrılar hafiflemeye başladı, ara ara oluyor artık, 3 gün epey sancım oldu, gaz sancısı gibiydi, şu anda iyiyim işyerinde yerim de geçici olarak değişti burda şimdi biraz daha huzurluyum, kendi yerimdeki saçma kadını görüp sinirlerim bozulmuyor en azından.. :)

günaydın güzeller...

yesiciğim inş hamilesindir hayırlısı canım.

canım sağolasın merak edilmek güzel:) bakalım hayırlısı neyse o olsun tabi haftaya kadar zor sabredeceğim ama..

aa mrb canım uzun zaman oldu grşmeyeli, bebeğinin ve senin iyi olmanıza sevndim maşallah kızınla büyümüşsünüz ekledim bile listeye canım ben de çok öptüm sizi...

canım sen de uğraşıyorsun sağol, ben renkli yapabilirim ama çok çok yavaş oluyor bir listedeki değişiklik nerdeyse 1 saat zaman alıyor, ondan kopyala yapıştır yapıp siyah beyaz yapıyorum, nplım melekler de gücenmesin böylesi daha kolay..

ay inşşş canım yaa, bakalım valla hep bir oğlum bir kızım olsun isterdim inş Allah başta sağlık sonra gönlüme ve herkesin gönlüne göre versin. öptüm seni ve tatlı kızını:)

bu isim telaşı da başla oluyor canım bi bakıyosun zaman geçmş hala isim arıyorsun:) bence bunlar güzel isim en çok tuğsemi beğendim farklı gerçekten:) ay ben de cinsiyeti netleşince hemen aramaya başlıcam işimiz zor tunaya uygun isim de pek yok ya da var klasik:) bakalım Allah yardımcımız olsun..

çok çok tşkler canım:) bakalım haftaya pazt.yi beklicem inş kesinleşir darısı başına...

:)))) maşallah canım. sarıgelinim sen demir hapını ne zamn kullanmaya başladın? ben tunada kullanmıştım ama bu hamileliğimde folik asitten başka daha hiç ilaç kullanmadım hatırlamıyorum da belli bir haftadan sonra mı veriliyordu? yoksa kan değerlerine göre mi? öptümm..

günaydın canım benim iyiyiz şükür sana da geçmiş olsun. bana da bazen öyle oluyor aç oluyorum ama canım da bşy istemiyor, ama bebek için aç kalmamaya çalış. yarın güzel haberlerini bekliyoruz güzelim ben de öptüm..

ben 13.haftamda başladım canım demir ve multivitamine folikasiti bırakıp ona başlattı doktorum değerlerim iyiydi ama bu dönemde fazla kan pompaladığı için vücut anneye kan hapı veriliyor demir ise bebeğin gelişimi için önemli bence sende başla canım yinede doktorun daha iyi bilir tabii birde bu ilaçlar doğumdan sonra annein toparlmasını kolaylaştırıomuş...

kızlar bugün temizlik yaptıktan sonra sırt üstü yattım göbeğimi açtım öle bakıodum tamda tekme atıodu benim zilli göbeğimde tekmesni gördüm ve yer değşiştirmesiyle göbeğimin şekli değişti :))) muhteşem bişiydii ama çok erken canlandı benim kız yaaa ben bunları 5 aydan sonra olur diye düşünüyordum :))) 4.5 aylıkken başlamsı normalmiki?

slm kızlar aşılama yapılalı bugün 4. gün, kasıklarımdaki ağrılar hafiflemeye başladı, ara ara oluyor artık, 3 gün epey sancım oldu, gaz sancısı gibiydi, şu anda iyiyim işyerinde yerim de geçici olarak değişti burda şimdi biraz daha huzurluyum, kendi yerimdeki saçma kadını görüp sinirlerim bozulmuyor en azından.. :)
hayırlı olsun ablam inşallah melegin tutuşur sana cok gecmiş olsun

lalecim inşallah güzel sonuçlar alırsın canım dualrım seninleee.. iştede geçici olarakta olsa daha rahat olmana sevindim sonuçta bu dönem senin için çok önemli bitanem öptüm çokkk

sağol canım zpır bişi olcak kesin baksana erkenden başladı anasını tekmelemeye :)) allah bütün bu duyguları sizlerede nasip etsin canımm
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Geri