Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

canım benim çok tebrik ederim :)))) allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla gelsin bebeğin çok mutlu oldummm

dün kan testi yaptırdm değer 175.9 du drt 3 haftalık hamilesin dedi inanamadım ondan sordum bide sizden duym ddm bugün de idrar testi yaptm pozitif nçıktı şükürler olsun rabbime hamileyim
undefined: undefined »

Günaydın melekler ;))))Güününüz aydın olsun hersey gonlunuzce olsun ;)Şimdi hamiş melekler hamiş olmak isteyen melekler sizlerden bişi rica edeceğim .. Hem bana yrdımcı olursunuz hemde belkide sizlerde fikir sahibi olursunuz.. Biz bebeğimizin cinsiyetini öğrendik Rabbim kısmet ederse bir kızımız olacak =) Ehh cinsiyetini öğrendikten sonradda isim telaşına düştük...Aklımız da bi kaç isim var ama cok kararsızım....Sizlerde beğendiğiniz ve bebeğinize koydugunuz koyacagınız isimler varsa paylaşırsanız cok sevinirim.. Tabi birde anlamları ile beraber olursa da daha bir yardımcı olmus olursunuz ;)))Benim bebeğime düşündüğüm isimler... Tee nişanlıyken bu ismi düşünmüştük ama şuan bazı sebeblerden vazgeçmek zorunda kaldık... ama yine de aklımın bi köşesinde GÜLEDA NUR ......Birde beğendiğim diger isim.. TUĞSEM.... anlamı da baş tacı... kime tuğsem koycam desem oda ne hiç duymadık diyorlar... Sizce nasıl bu isimler veya sizlerin fikirleri nedr... ay ben bu yazıyı ne cok uzattım.. Hadi meleklerim allahıma emanet siniz =)))

Ben cok begendim Tugsem i bence farkli olmasi daha guzel. hem alisiyorlar sen merak etme ben 4 aylikken soyledim ki alissinlar diye simdi alistilar coktaaaan

Canım kendine dikkat et dinlenmeye bak. Aç da kalma yiğenim de aç kalır o zaman. Bakın hepinize söylüyorum yediğinize içtiğinize dikkat edin. Yiğenlerimi 4 kilo'nun altında istemiyorum Şöyle tobiş tombiş olacaklar ben de ıssırcam onları....

canim iyi kilo alsin bebisler de biz nasil dogurcaz o zaman 4kilodan fazla olursa :D

slm kızlar aşılama yapılalı bugün 4. gün, kasıklarımdaki ağrılar hafiflemeye başladı, ara ara oluyor artık, 3 gün epey sancım oldu, gaz sancısı gibiydi, şu anda iyiyim işyerinde yerim de geçici olarak değişti burda şimdi biraz daha huzurluyum, kendi yerimdeki saçma kadını görüp sinirlerim bozulmuyor en azından.. :)

Lale ablam ins bebisin sana tutunur gonlune gore olur :)

ya abla sabah tuna ablaya sordumda sen yaşadınmı bilmiyom ya abla ben adetten cıktım cıkalı akıntım var krem şeklinde halende var ve krem şeklinde akıp sonra sararıyor sen yaşadınmı acaba bu gebelik belirtisimi?

Orjim o akinti sarigelinin de dedigi gibi hamilelik akintisina benziyor. Yan birde mantarda akintin oluyor ama onda kasinti ve koku da oluyor sen de oyle bisey yoksa ins hamisligin verdigi akintidir.

dün kan testi yaptırdm değer 175.9 du drt 3 haftalık hamilesin dedi inanamadım ondan sordum bide sizden duym ddm bugün de idrar testi yaptm pozitif nçıktı şükürler olsun rabbime hamileyim
ayy allahım manşallah cok sevindim cok duygulandım valllahi gözlerim doldu ayyy manşallah kendine cok dikkat et tamm mı cokkk gülparem rabbim tamamına erdirsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ne gibi belirtin vardı yazsana akıntın varmıydı??

Ben cok begendim Tugsem i bence farkli olmasi daha guzel. hem alisiyorlar sen merak etme ben 4 aylikken soyledim ki alissinlar diye simdi alistilar coktaaaan

canim iyi kilo alsin bebisler de biz nasil dogurcaz o zaman 4kilodan fazla olursa :D

Lale ablam ins bebisin sana tutunur gonlune gore olur :)

Orjim o akinti sarigelinin de dedigi gibi hamilelik akintisina benziyor. Yan birde mantarda akintin oluyor ama onda kasinti ve koku da oluyor sen de oyle bisey yoksa ins hamisligin verdigi akintidir.

ayy inşallah ablam kaşıntımda yok kokuda yok krem şeklinde akıntım var karnımda sertlik var sabahla akşamları ve adersin aşırı gazım var abla inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ablam benimde melegim gelmiştirrrrr dua edin bana alütfennnnn

ayy allahım manşallah cok sevindim cok duygulandım valllahi gözlerim doldu ayyy manşallah kendine cok dikkat et tamm mı cokkk gülparem rabbim tamamına erdirsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ne gibi belirtin vardı yazsana akıntın varmıydı??
canım valla ama pek bi belirtim yoktu doktara gözükmeden önce kan testi yaptıralım dedik büyük süpriz oldu yok sa sorunmu var die gitcektik sana tavsiyem hiç kendini üzme ve sıkıntı etme benim 1 sene hiç bi sorunum yokken olmamıştı ama nasip böleymiş sizler içinde inş. enhayırlı ve kısa zaman da gerçekleşir hamişliğiniz ayrıca çok teşekkürler sende gör inş.

canım valla ama pek bi belirtim yoktu doktara gözükmeden önce kan testi yaptıralım dedik büyük süpriz oldu yok sa sorunmu var die gitcektik sana tavsiyem hiç kendini üzme ve sıkıntı etme benim 1 sene hiç bi sorunum yokken olmamıştı ama nasip böleymiş sizler içinde inş. enhayırlı ve kısa zaman da gerçekleşir hamişliğiniz ayrıca çok teşekkürler sende gör inş.
rica ederim canım cok sevindim tşkler rabbim tamamını erdirsin amin cümlemize

Geri