Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

slm kızlar aşılama yapılalı bugün 4. gün, kasıklarımdaki ağrılar hafiflemeye başladı, ara ara oluyor artık, 3 gün epey sancım oldu, gaz sancısı gibiydi, şu anda iyiyim işyerinde yerim de geçici olarak değişti burda şimdi biraz daha huzurluyum, kendi yerimdeki saçma kadını görüp sinirlerim bozulmuyor en azından.. :)

canım sabırsızlıkla bekliyorum inş bebiş tutunur sana ve hiçççççççççççç bırakmaz seni duarıım seninle öpüyorum

sağol canım zpır bişi olcak kesin baksana erkenden başladı anasını tekmelemeye :)) allah bütün bu duyguları sizlerede nasip etsin canımm

kızz yerim ben zilliyii yaa maşallah bu kadar erken dışardan belli olması çok güzel rabbim bütün isteyenlere nasip etsin

ya abla sabah tuna ablaya sordumda sen yaşadınmı bilmiyom ya abla ben adetten cıktım cıkalı akıntım var krem şeklinde halende var ve krem şeklinde akıp sonra sararıyor sen yaşadınmı acaba bu gebelik belirtisimi?

kuzummmm inşallah bebiş haberi verirsin bize inşallahhhhhhhhhhhhh rabbim güldürsün yüzünü

hanımlar soruma bi cvp vern lütfen 175.9kan değeri gebelikmi

canımmmmmmmmmmmmm tebrikler hamilesin ne güzel rabbim tamamına erddirsin canım

dün kan testi yaptırdm değer 175.9 du drt 3 haftalık hamilesin dedi inanamadım ondan sordum bide sizden duym ddm bugün de idrar testi yaptm pozitif nçıktı şükürler olsun rabbime hamileyim

ayyy okadar çok iyi anlıyorumki seni insan inanamıyo ama inan canım hamilesin rabbim sorunsuz bir hamişlik nasip etsin

BEYONCEcimm inşAllah canımm..karın bölgemde epey bi gerginlik söz konusu:)ve dualarınız için AYŞEGÜL VE BEYONCECİM sizden allah razı olsun...Allahım sizede hayırlı evlatlar nasip etsin...GÜLPAREM ayy çok sevindim sonunda oldu iyi oldu:)Allah tamamını erdisin canm:)

canımm inaşşallah hamilesin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh sendende allah razı olsun ne demek birbirimize dua edicez tabi ben buldum hamileyim diye sizleri unutucak değilim herzaman duamadsınız

canım benim çok tşkler amin amin inş canım. siz nasılsınız? insan bebeğini çok özlüyor değil mi? biran önce görmen dileğimle...

lalezarım Allah emeklerini boşa çıkartmaz inş bize güzel haberlerle gelmeni bekliyoruz...

hımm anladım canım ben söyliyim madem bana niye vermedi ki? alla alla...

ay ay ne güzel erken değil canım yaa normal, hem erken olsa da kim istemez ki?:)) ben de iple çekiyorum o günleri daha bariz bir kıpırdanma yok bakalım:)

hadi bakalım Allah gönlüne göre versin fıstık. gene nereye gidiyon kız? fazla özletme kendini güzel haberlerle dön...

ben de önce değerini gördüm canım evet hamilesin tebrikler dicektim doktorun onaylamış zaten:) benim de 3 gün önce idrarda çıkmıştı. çok sevindim hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin. son adetini söylersen listeye ekliyim.

öyleee tunam yaa okadar çok özledim yavrumu zaten hastaneden gelir gellmez özlemeye başlıyorum elimde olsa eve usg aleti alıcam hahahaha

vallahi tuna ablam eşim ceza evinde ya kaynım beni kaynanam güle götürüyom eşim cıkana kadar orda kalacam belki bir sene belki 1 ay sonra gelirim rabbim bilior ablam

kuzumm kurban olurum seni yaratana inşallahhh eşin çıkar en yakın zamanda inş sende hamilesindr de çifte mutluluk yaşarsınız güzelim benim çok üzüldüm senin adına rabbim gönlünden geççen bütün dileklerini kabul etsin bitanem benim

Hamiş haberleri o kadar mutlu ediyor ki beni hamile kalma umudum artıyor inşallah hepiniz sağlıkla meleklerinizi kucağınıza alırsınız.Lalezar aşılamadan sonra ltf çok dikkatli ol ben de iki ay önce aşılama yaptırmıştım doktorum beni uyarmamıştı ama dikkat etmek gerekiyormuş.Hareketlerini kıstlamanan lazım .Ve bol bol dua et .Bakalım benim bu ay ne olacak kendiliğine bıraktık ama bitkisel bir sürü şey denedim Çitosum sayesinde :)Beklemekten ve dua etmekten başka çare yok.....

canım benim inş en yakın zamanda senin güzel haberinle de biz mutlu oluruz rabbim güldürsün yüzünü aminnnn

canım sabırsızlıkla bekliyorum inş bebiş tutunur sana ve hiçççççççççççç bırakmaz seni duarıım seninle öpüyorum

kızz yerim ben zilliyii yaa maşallah bu kadar erken dışardan belli olması çok güzel rabbim bütün isteyenlere nasip etsin

kuzummmm inşallah bebiş haberi verirsin bize inşallahhhhhhhhhhhhh rabbim güldürsün yüzünü

canımmmmmmmmmmmmm tebrikler hamilesin ne güzel rabbim tamamına erddirsin canım

ayyy okadar çok iyi anlıyorumki seni insan inanamıyo ama inan canım hamilesin rabbim sorunsuz bir hamişlik nasip etsin

canımm inaşşallah hamilesin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh sendende allah razı olsun ne demek birbirimize dua edicez tabi ben buldum hamileyim diye sizleri unutucak değilim herzaman duamadsınız

öyleee tunam yaa okadar çok özledim yavrumu zaten hastaneden gelir gellmez özlemeye başlıyorum elimde olsa eve usg aleti alıcam hahahaha

kuzumm kurban olurum seni yaratana inşallahhh eşin çıkar en yakın zamanda inş sende hamilesindr de çifte mutluluk yaşarsınız güzelim benim çok üzüldüm senin adına rabbim gönlünden geççen bütün dileklerini kabul etsin bitanem benim

ohhh hamişimizin duasınıda aldım ya bende seni yaratana ölürüm sagul ablam inşallah cok tşkler duan için inşalah çifte haber yaşarım ablam sagul öptüm senle bebegi

Geri