Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

valla zor 22 saat ama biz uçakla gidiyoruz aktarmalı oldğu için zor oluyor ama 6 saat te falan memleketteyiz burda hava alanı olmadığı için havaalanı olsa süper olcak aslında
Bizde uçakla gidiyoduk gitceğimz zaman ya da arabamzla ama çok zor .Dediğimn gibi uçak aktarmalı ama ankaraya gidşimz daha kolay oluodu da Mersin'e zor oluyodu adanaya git falan.Neyse inşallah hayırlı bi şekilde ayrılırsnz ordan

cnm bnm yaaa kıyamam:( sıkıldn iice dimi? RABBİM yar yardmcn olsn cnm bnm.Bende akşama kadar tektim ki hala tekim ve acaip sıkıldm..Valla bende korkuyorum zaten hamilelliğin ilerleyen haftalarndan...MEVLAM darda koymasn kimseleri içi sırada bizleri..Bu arada bişe sorucam kızının tekmesini net olarak ne zaman hissettin??kaçncı haftandı yani?
Sheker she canım 16.haftamda sonra bebeğimi hisetmeye başladım... 22.haftamdan sonra tekmelerini daha ne t hissettim.. 26.haftamdan sonra kafasını ayaklarını ve hıçkırıklarını ayırt etmeyebaşladım ve dışarıdanda görülüyor ... şuan 31 haaftalıgım veee inan sanki göbeğimi delip çıkacakmış gibi bebeğimi hem hissediyorum hemde görüyorum.... dün bayram gezmesinde üzerime oturan bi badi vardı ;) karşı koltukta oturanlar göbeğimin deniz dalgası gibi dalgalandıgını gördüklerini sölediler;))) ben belki farketmiyorlardır diye rhat rahat laklaklıyordum.. eee yedim tatlıyı coştu benim prenses....

slm kızlarrrrr bız tontısımle bugun evdeyız babamız calısıyor cunku ....:( dun gezmelere gıttık ama bıraz yorulduk ve yorgun dustuk :) sizin bayramınız nasıl gecıyor umarım ııı gecıyordur herkese ıı bayramlar rabbım bole guzel gunlerı yawrularımızla yasamayı nasıp etsın ınsllah cok opuldunuz bıtanelerım hee bu arada teyzelerı 3 gun sonra melegımı gormeye gıdıyoruz bu arada massalah dıyım asırı derece bogazımız acıldı artık dun 6 ogun yemek yedık :) doymak bılmedık yanı .....neyse cok optum herkesı tekrardan byyy

ya hamişlerimiza tam tekmeyi kaçncı haftada hissettinz diye soruyom cevap vermeden çıkıyolar yaw:(
canım 16.haftada böyle seğirmeler filan hissediyorsun 19.haftaya kadar bu seğirmeler acayip güçleniyo ve 20.hafta gibi bu seğirmeler sana tekme olarak geri dönüyo ama çok güzel bi duygu ve göbeğini açıp baktığın zaman içinde nasıl oynadığını çok net bi şekilde görebiliyosun bizde böyle canım benim cadı kızım oldukça hareketli ve kendini aşırı hissettiriyo sıra senin oğlanda emin ol oda hissettirecek. bu arada bende gurbetteyim boşver üzülme yeter ki eşlerimiz başımızda olsun..

canım 16.haftada böyle seğirmeler filan hissediyorsun 19.haftaya kadar bu seğirmeler acayip güçleniyo ve 20.hafta gibi bu seğirmeler sana tekme olarak geri dönüyo ama çok güzel bi duygu ve göbeğini açıp baktığın zaman içinde nasıl oynadığını çok net bi şekilde görebiliyosun bizde böyle canım benim cadı kızım oldukça hareketli ve kendini aşırı hissettiriyo sıra senin oğlanda emin ol oda hissettirecek. bu arada bende gurbetteyim boşver üzülme yeter ki eşlerimiz başımızda olsun..
Cnm ben esasında 13.haftamda hareketlerini hissetmeye başladım ufak yerlerde karıncalanma şeklinde ve şuan balık yüzüyo gibi oluyo böle için gıdklanıyo :) seyirmelerde var ama ne bilim her gün olmayınca endişeleniyorum yani tam başlasn istiyorum..yarın 18.haftam bitiyo inşallah ve artık bu çocuk ne zaman adam akıllı tekme atıcak dye gün boyu takip etmek ve korkmak istmeiyorum:(ilgilendiğin için saol tatlm:) kızını da seni de öpüyorum

Geri