Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

merhabalar kızlar. hepinize hayırlı cumalar.
defne nasılsın bayramda bi yerlere gidip gezdinmi? çalışıyomusun bugün, bayramda iznin varmıydı canım?
hazan hamişlik nasıl gidiyo kaç haftalık oldunuz canım?
shekerim canım bebişin tekmişlerine başlamış hadi gözün aydın. sen ve minik oğluşun napıyosunuz?

defne nasılsın bayramda bi yerlere gidip gezdinmi? çalışıyomusun bugün, bayramda iznin varmıydı canım?
shekerim canım bebişin tekmişlerine başlamış hadi gözün aydın. sen ve minik oğluşun napıyosunuz?
çok şükür teyzesi çok şükür:)esasında seyirmelerini hissediyodum ama dışardan hiç görmemiştim:) 3 gün önce gördm yne görmek için ara ara bakıyorum ama göremiyorum.Ama hareketlerini hissediyorum çok şükür ve bu hareketleri 12 13. haftadan beri hissediyorum hamd olsn.O zamanlar daha küçük alanlarda hissediyodum yani ufak ufak karıncalanıyodu ama şuan içerde bi balık var ve yüzüyo gibi:) sen naslsn baya büyüdnz mü böle göbüş falan:) senn bebişn tekmeleri ne alemde?? hissetmeye ve görmeye başladın mı??ben inşallah bebeğimi çarşamba günü görmeye gidicem 1 ay olucak valla özledim bebişimi ii dayandm heee:) snraki haftada ayrıntılı ultrason var inşallah herşey yolundadır ve bebişmi ayrıntılı ultrasonda çok iii görürüm:)

tuna'cım slm cnm.Birazdan gelirsin inşallah:) ya kızının isminde kafan karışıyomş oğluna uygun bi isim arıyomşsn benmde aklma bi isim geldi ama muhtemelen sizde dşünmüşsnzdr ama ben yne de Tuana ismini sölemek istedim:) hadi hayırlısı bakalm:)umarm bi işe yarar cnm

sağol sheker teyzesi biz de iyiyiz çok şükür. benim bebişim de kıpır kıpır annesine tekmişlerini atıyo maşallah. göbüşümüz de bayağı büyüdü maşallah. kilo almaya ve bayağı yemeye başladık zaten. yiyelim de kocaman olsun tospağalarımız inşallah.

sağol sheker teyzesi biz de iyiyiz çok şükür. benim bebişim de kıpır kıpır annesine tekmişlerini atıyo maşallah. göbüşümüz de bayağı büyüdü maşallah. kilo almaya ve bayağı yemeye başladık zaten. yiyelim de kocaman olsun tospağalarımız inşallah.
ya hiç sorma bende acaip yiyorum.Böle yemek yiyorum zaman geçiyo ve meyveye düştüm deli gib.Normalde meyve ile pek alakam yoktur ama 1 aydır falan acaip meyve yiyorum..Yemeği zaten hiç saymıyorum:) ama yiyince de şişip hemen yürüme ihtiyacı hissediyorum kocişi alıp çıkıyoruz..Valla esirgmiyorum hiç bişeyi kuzumdan herşeyden yiyorum çukulatalarn haddi hesabı yok mesela..Valla süt bile şimdiden oluşmaya başlıo o yüzden kocişim saolsn bana veriyo gazı:)neyse sağlıklı olsnlar da ben varsn kilo alaym.52 kilo oldm maaşallah bakalm kaç kilo ile doğum yapıcam.Ben 65 i gözden çıkardm hahaha hahaha.

selam güzelim sanada ve herkese hayırlı cumalar.bayramda rutin bayram ziyaretleri dışında gezmedik evdeydik ve çook iyi geldi evde uzatıp bacakları dinlenmek:) 3 gün izinliydim bugün işbaşı yaptım çalışmaya devam..

ya hiç sorma bende acaip yiyorum.Böle yemek yiyorum zaman geçiyo ve meyveye düştüm deli gib.Normalde meyve ile pek alakam yoktur ama 1 aydır falan acaip meyve yiyorum..Yemeği zaten hiç saymıyorum:) ama yiyince de şişip hemen yürüme ihtiyacı hissediyorum kocişi alıp çıkıyoruz..Valla esirgmiyorum hiç bişeyi kuzumdan herşeyden yiyorum çukulatalarn haddi hesabı yok mesela..Valla süt bile şimdiden oluşmaya başlıo o yüzden kocişim saolsn bana veriyo gazı:)neyse sağlıklı olsnlar da ben varsn kilo alaym.52 kilo oldm maaşallah bakalm kaç kilo ile doğum yapıcam.Ben 65 i gözden çıkardm hahaha hahaha.
olsun tatlım fazla abartmadan ye tabi herşeyi kilo dediğin neki zaten afacan doğduğunda sana bolbol spor yaptıracak zaten hiçbişeyin kalmaz. zaten ben zayıf hamileleri hiç beğenmiyorum hamile dediğin biraz tontiş olur yaa:) ben zayıftım normalde ama geçen seneden buyana 7 kilo aldım azimle bi 7 kilo daha alabilirim ben tombul hamile olmak istiyorum yusyuvarlak:) bebişimlede alırız 5-10 kilo nasıl olsa:)

selam güzelim sanada ve herkese hayırlı cumalar.bayramda rutin bayram ziyaretleri dışında gezmedik evdeydik ve çook iyi geldi evde uzatıp bacakları dinlenmek:) 3 gün izinliydim bugün işbaşı yaptım çalışmaya devam..

olsun tatlım fazla abartmadan ye tabi herşeyi kilo dediğin neki zaten afacan doğduğunda sana bolbol spor yaptıracak zaten hiçbişeyin kalmaz. zaten ben zayıf hamileleri hiç beğenmiyorum hamile dediğin biraz tontiş olur yaa:) ben zayıftım normalde ama geçen seneden buyana 7 kilo aldım azimle bi 7 kilo daha alabilirim ben tombul hamile olmak istiyorum yusyuvarlak:) bebişimlede alırız 5-10 kilo nasıl olsa:)
Doğru sölüyosn cnm kilo hiç önemli değil.Valla ben 50 kiloyu çok nadir gördüm en son lisede falan dı sanırım 51 ya da 52 o da çok sürmedi.Ben hep zayıfım yani nişanlandğmda 45 evlendğimde 47 kilo idim 1.5 yılda anca 2 kilo almştm ve hamile kaldğmda 49 kilo ile kaldm.Şimdi böle olnca herkes mutlu oluyo aaaa ne güzel kilo almşsn falan dye.Bende şaşırıyorum yani 52 kilo bana baya bi fazla geliyo ama alşkn olmadğmdan kaynaklanıyo işte..Valla acıkınca yiyorum bol bol doyuncaya kadar.Ekmek fazla yemiyorum aramıyorum tatlı zaten sevmem ama şekerlemeleri kaçırmam:)bakalm kaça kadar çıkıcam ama zayıf anne adaylarının 12,15 kilo alması gerekiyomş normal olan öyleymiş.Darısı sana ve isteyenlere inşallah cnm sende bizimle paylaşırsn ALLAHN iznyle böle gzel güzel:)

ya şu çarpıntılarm da olmasa daha ii olucam ama yine de şükür.Şuan yermden kalkmıyoruım uzanıyorum belki geçer dye .Temzlk yapıp ders çalşmam lazım haftaya sınavm var ama nerdeeeee.Dün oturdum çalştm snra yemekti bulaşıktı ortalığı topla derken e akşamda eşimle vakit geçirdim o da Tus çalışıyo zaten biz ikimz ayrı odalarda ders çalışıyorz birimz bi odada birimz bi odada.:)ne bilim valla diplomamı almam lazım bu sene hayırlısıyla ama bu durumda da nasl yaparm bilmiyorum:(

slm kızlar nasılsınız ben bişey sormak istiyormmm hamişlikte gögüs uçlarınızı hafif sıktiğinizdami aciyo yoksa hiç sıkmaya gerek kalmadanmııı hahaha

Geri