Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

slm kızlar nasılsınız ben bişey sormak istiyormmm hamişlikte gögüs uçlarınızı hafif sıktiğinizdami aciyo yoksa hiç sıkmaya gerek kalmadanmııı hahaha
:) alemsn hee cnm valla ben hiç anlamadm zaten bu göğüs ucu ya da göğüslerin hamilelik belirtisi oldunu.Yani bi çok kişi bahsetti snra çıkmadı zaten ama bende hiç olmadı bu göğüs ucu ağrıması falan.Hala normaller şahsen göğüslerim ve uçları.Ne bilim anacm göğüs ucu ağrıması bi hamilelik belirtisi mi ben yarın kociş nöbetten gelince bi sorayım belki bi fikir verir ama bence hiç alakası yok balım yaaaa .Bi ara orjim de takıldı bu göğslere :) başka neler var sen bırak göğüslerini kenara başka belirti söle hahaha hahaha

:) alemsn hee cnm valla ben hiç anlamadm zaten bu göğüs ucu ya da göğüslerin hamilelik belirtisi oldunu.Yani bi çok kişi bahsetti snra çıkmadı zaten ama bende hiç olmadı bu göğüs ucu ağrıması falan.Hala normaller şahsen göğüslerim ve uçları.Ne bilim anacm göğüs ucu ağrıması bi hamilelik belirtisi mi ben yarın kociş nöbetten gelince bi sorayım belki bi fikir verir ama bence hiç alakası yok balım yaaaa .Bi ara orjim de takıldı bu göğslere :) başka neler var sen bırak göğüslerini kenara başka belirti söle hahaha hahaha
başkada belirtim yokk tatlımmmm zatenn adetimin 3. günü tedaviye başlicamm tahlilleri yaptirip bakalım hayırlısı artıkk :)

başkada belirtim yokk tatlımmmm zatenn adetimin 3. günü tedaviye başlicamm tahlilleri yaptirip bakalım hayırlısı artıkk :)
anladm cnm inşallah sağlıkla hayırla gelir bebeğin ama bana kızma olur mu?? göğüsler hamilelik belirtisi değil yani ne bilim göğüsler süt bezleri oluşmaya başlaynca ağrı yapar yani genişler büyür öle ağrır diye düşünyorum..Şuan böle bişe için zaten çok erken ama inşallah gelmiştir meleğin belki başka belirtilerinde olur paylaşrsn cnm Umarım bana kızmamşsndr ama göğüslere takılmayn dye söledim valla kötü bi niyetm yoktu

anladm cnm inşallah sağlıkla hayırla gelir bebeğin ama bana kızma olur mu?? göğüsler hamilelik belirtisi değil yani ne bilim göğüsler süt bezleri oluşmaya başlaynca ağrı yapar yani genişler büyür öle ağrır diye düşünyorum..Şuan böle bişe için zaten çok erken ama inşallah gelmiştir meleğin belki başka belirtilerinde olur paylaşrsn cnm Umarım bana kızmamşsndr ama göğüslere takılmayn dye söledim valla kötü bi niyetm yoktu
yok tatlımm neden kızayım sana ben sekerim benimmmm hahaha

yok tatlımm neden kızayım sana ben sekerim benimmmm hahaha
ya ne bilim hani bi belirti gibi gelmiş olabilir ve bende bunun aksini söledim canını sıkmadm inşallah :(

kızlar benim bu aylar akıntim çok oluyodu doktorum ilaç verdi ama ilaçlar birseyi değiştirmedi yine akıntim oluyo inş kötü bişey yoktur:)
hah bak akıntı bi belirti olabilir.:):)Rahim ağzından kaynaklanan bişe yani gebelik öncesi ve hatta ilerleyten zamanlarda da akıntı olabiliyor..Mesela bnm hala var ve artık akıntıdan sıkıldm:(:(

ya ne bilim hani bi belirti gibi gelmiş olabilir ve bende bunun aksini söledim canını sıkmadm inşallah :(

hah bak akıntı bi belirti olabilir.:):)Rahim ağzından kaynaklanan bişe yani gebelik öncesi ve hatta ilerleyten zamanlarda da akıntı olabiliyor..Mesela bnm hala var ve artık akıntıdan sıkıldm:(:(
canım sıkılmadı canım bende gögüsleri belirti olarak saysam her ay hamileyim demektir adetimden bi kaç gün önce siser zatenn ama uçları çok ağriyo benim akıntimm genelde oluyo canım buda bi belirti olamazz hahahageçen ay çok fazlaydı doktorum vrdi ilaç ama yine bu ay da bi faydasi olmadii

slmm kızlar hepinize hayırlı cumalar..

araniza yeni katildim bende ebek istiyorum
hg aramıza canım inş bebeğine kavuşursun Allah gönlündekini versin..

bebişin tekmesi hakknda bana cevap veren herkese teşekkür ederim kızlar:) bu arada sizinle bişe paylaşmak istiyorum.3 gün önce falan göbüşümü açmş oğlmn tekmesini bekliyodm veeeee bebişimn tekmesini dışardan gördm biliyo musunuz:):) babası çıldırdı bakıp görmek için ama göremedi yazık.Şimdi yne bekliyorz bakalm dışardan görmeyi.RABBİM herkese nasip etsn bütün isteyenlere.Ya bu arada meloşum meleğini görmeye gidicektn kuzum ne yaptn gittin mi??merak ediyorum seni haber ver emi
ay ay maşallah bu oğlanlar gerçekten aceleci yaa:) daha ilerde ne tekmeler görücen canım. babalar ancak 24. haftada hissediyormuş, benmki de daha yeni yeni hissediyor.

tuna'cım slm cnm.Birazdan gelirsin inşallah:) ya kızının isminde kafan karışıyomş oğluna uygun bi isim arıyomşsn benmde aklma bi isim geldi ama muhtemelen sizde dşünmüşsnzdr ama ben yne de Tuana ismini sölemek istedim:) hadi hayırlısı bakalm:)umarm bi işe yarar cnm
canım benim tavsiyene tşk ederim, onu düşündüm ama tunaya çok yakın bir de çok uzun. ben kısa isimleri daha çok seviyorum da işimiz zor valla.

ya şu çarpıntılarm da olmasa daha ii olucam ama yine de şükür.Şuan yermden kalkmıyoruım uzanıyorum belki geçer dye .Temzlk yapıp ders çalşmam lazım haftaya sınavm var ama nerdeeeee.Dün oturdum çalştm snra yemekti bulaşıktı ortalığı topla derken e akşamda eşimle vakit geçirdim o da Tus çalışıyo zaten biz ikimz ayrı odalarda ders çalışıyorz birimz bi odada birimz bi odada.:)ne bilim valla diplomamı almam lazım bu sene hayırlısıyla ama bu durumda da nasl yaparm bilmiyorum:(
hayırlısıyla diplomanı alırsın inş canım sen halledersin yaa:))

slm kızlar nasılsınız ben bişey sormak istiyormmm hamişlikte gögüs uçlarınızı hafif sıktiğinizdami aciyo yoksa hiç sıkmaya gerek kalmadanmııı hahaha
mrb canım valla benim beklenen adet günümde adetim gelmediğinde sıkmadan da tatlı bir ağrı vardı. şimdi de gene sıkmadan sızlıyor, bazı sabahlar öyle kalkıyorum. sanırım süt kanalları doluyor. hadi bakalım senin için de hayırlısı olsun..

Zaman ne çabuk geçiyor hamileliği sonlara yaklaşanlara hayırlı doğumlar... şimdi de geldik eylül ayına hadi bakalım maşallah maşallah hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? darısı tüm listeye...
bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

H A M İ Ş L E R İ M İ Z

Aman nazar değmesin

1.hurish.....................kasım hamişi Gurbetçi Konyalı 26 yaş OĞLAN
Çok şükür 23.08.2011 saat 04.10'da Mahmud Suraka bebeğimiz 3.600 gr ve 53 cm olarak doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

2.ayşegüüll..................ocak hamişi 35 haftalık hamiş OĞLAN

3.salkım......................şubat hamişi 32 haftalık hamiş KIZ

4.tuvanna....................şubat hamişi ???

5.aussie-angel............şubat hamişi 31 haftalık hamiş KIZ

6.hazan_11.................şubat hamişi son adet 7 şubat Antalya 30 haftalık hamiş KIZ

7.burju........................mart hamişi
27 haftalık hamiş KIZ

8.çölmeleği................mart hamişi
Mardin/Midyat 19 yaş 26 haftalık hamiş KIZ

9.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart 26 haftalık hamiş KIZ

10.sen-lin12121212.....mart hamişi 25 haftalık hamiş OĞLAN

11.tunaa.......................mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 34 yaş Resim öğrt. 24 haftalık hamiş KIZ Çok mutluyum:)))

12.mavişimbebekistiyor..........mart hamişi İstanbul 41 yaş Gayrımenkul danış. 24 haftalık hamiş OĞLAN

13.mavikedi...............nisan hamişi
son adet 1 nisan Edirne 28 yaş İngilizce
öğrt. 22 haftalık hamiş OĞLAN

14.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 21 haftalık hamiş KIZ

15.dilara1..................nisan hamişi Mardin (Almanyadan) ???

16.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 21 haftalık hamiş

17.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 19 haftalık hamiş OĞLAN

18.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 18 haftalık hamiş OĞLAN

19.sinoplu_17............mayıs hamişi
???

20.bembeyaz.............mayıs hamişi son adet 14 mayıs Konya 26 yaş Memur 16 haftalık hamiş

21.esinerkan..............mayıs hamişi son adet 18 mayıs Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. 16 haftalık hamiş OĞLAN

22.incetopuk..............................mayıs hamişi son adet 30 mayıs 14 haftalık hamiş

23.beyonceee............................haziran hamişi
13 haftalık hamiş

24.gülparem..............................haziran hamişi
son adet 7 haziran Afyon 22 yaş Üniv. öğrc. 13 haftalık hamiş

25.esde..........................haziran hamişi son adet 13 haziran 12 haftalık hamiş

26.fatma mutlu........................haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 21 yaş 11 haftalık hamiş

27.sumsuk.........................haziran hamişi son adet 17 haziran Konya 28 yaş 11 haftalık hamiş

28.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 yaş Memur 11 haftalık hamiş

29.melodi_cn...................temmuz hamişi son adet 3 temmuz İstanbul 25 yaş Ev hanımı 9 haftalık hamiş Ramazanın 1. hamişi

30.deryanınmeleği..................temmuz hamişi son adet 6 temmuz 26 yaş 8 haftalık hamiş Ramazanın 2. hamişi

31.best_dream....................temmuz hamişi son adet 14 temmuz 7 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)) Ramazanın 3. hamişi

32.tektanemmm....................temmuz hamişi son adet 25 temmuz 6 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)) Ramazanın 4. hamişi

33.geweze..................temmuz hamişi son adet 28 temmuz Ankara 22 yaş Üniv. öğrc. 5 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)) Ramazanın 5. hamişi

34.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-orjinal-catlaq.......................???İstanbul
-çitos.................................??? Yozgat
-haziran13..........................??? İstanbul 35 yaş Mühendis
-darkangel80....................???

yukarıdaki grupta olanlar yeni adet tarihlerini bildirirlerse liste güncellenecektir..

-lovely.......................7 eylül
-burçemm......................7 eylül Tekirdağ
-emral........................10 eylül
-tuha..................................?
-baharrrımmm....................10 eylül Ardahan Güzellik uzmanı
-ada_16........................?
-hayal...........................13 eylül Tokat 24 yaş Türkçe öğrt.
-defne defne.......................14 eylül 27 yaş Satış danışmanı
-bebekyüzlüm....................14 eylül Ankara Ev hanımı
-dilber yavuz.....................15 eylül Tekirdağ
-fatma 2...........................17 eylül
-hale77........................2o eylül
-denizzzz.....................21 eylül Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
-sevde7.........................24 eylül
-geveze.............................?
-ayse arslan
....................? Kayseri
-AyşegüL......................?

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-tatu......................?
-beklenenbebiş..................? 20 yaş
-mumined....................? Konya-Akşehir

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33 yaş
-aymelek...................? Erzurum 25 yaş Hemşire
-elif_ecrin..................?
-pirenses..................?
-yesi.........................??? 16 ağustos 25 yaş
-uyuzmuyum_neyim.............??? 10 ağustos Ankara 28 yaş Memur
-mini garaböcük...................? Gurbetçi Eskişehirli 26 yaş
-yaseminnnnnnn..................? Kütahya 22 yaş Ev hanımı
-sinemtugra......................?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al
kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik burdan gelen 77 kişi olduk, herkesi bekleriz...

Son düzenleme:
Geri